מאסטר בפיזיולוגיה קלינית - קרדיולוגיה (MSC)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

למה ללמוד פיזיולוגית לב MSc ב Middlesex?

יש ביו הביולוגי מדע הקורסים שלנו מוניטין בינלאומי המתפתח, בשל המחקר ברמה העולמית שלנו בתחומים שונים, לרבות סמנים ביולוגיים, בריאות ציבור biomodelling. האוניברסיטה היא ביתם של מרכז חקירתית אבחון אונקולוגיה, אשר היו חלוץ שימוש בטכניקות לאבחון וטיפול בסרטן, כוללות פריצת הדרך שלנו בפיתוח חיסון לסרטן שלפוחית ​​השתן. מתקני ההוראה והמחקר שלנו עולים על אלה בבתי הספר לרפואה בבריטניה, והקורס שלנו יספק לך ניסיון מעשי מעמיק וידע תיאורטי מקיף ועדכני. המעבדה בפיסיולוגיה קלינית המומחה שלנו כוללת מגוון רחב של ציוד אבחון, והיא מנוהלת על ידי מתרגלים מנוסים.

כמו גם להשתתף בשיעורים מעשיים במעבדה, תוכל להשתמש בו עבור לימוד ומחקר עצמאי, תהיה גישה לכתבי עת מומחה.

הקורס מדגיש

  • כמו גם ידע קול על כמה בעיות שונות משפיעות על הלב, ועל טכניקות אבחון מודרניות מחקר, תוכל לפתח את כישורי ניתוח קריטיים הדרושים ביקורות ספרות והבנה של סוגיות אתיות רלוונטיות.
  • ההנהגה הייחודית שלנו מודול ניהול ייתן לך מיומנויות נוספות כדי לעזור לך להתקדם בסולם הקריירה. אתה תכסה מנהיגות וניהול תאוריה, בריאות ובטיחות, בקרת איכות, מחקר שיטות סטטיסטיות.
  • הצוות שלנו תומכת ומעשית - מוכן תמיד עם ייעוץ על הלימודים שלך, הם ידועים גם טיפול פסטורלי חזק שלהם הולך קילומטר נוסף עבור התלמידים שלהם. כל צוות המורים שלנו מעורב במחקר רב הם החלוצים בתחום שלהם.
  • הקורס ישפר גם את כישורי ה- IT, המספרים, המחקר, התקשורת, עבודת הצוות, הניהול, ההצגה והפתרון לבעיות.
  • כתלמיד בקורס זה, תקבל ספר לימוד אלקטרוני חינם לכל מודול.
עדכון אחרון: דצמבר 2017

אודות בית הספר

בשעה אוניברסיטת מידלסקס, תלמידינו במקום הראשון. כתוצאה חשיבה קדימה, האוניברסיטה העולמי, אנו להעצים תלמידים מכל הרקעים על ידי מתן הזדמנויות לגלות, צורה לפתח את הדרכים שלהם להצלחה. מדעת על ידי מחקר רב ה... קרא יותר