מאסטר בינלאומי בניהול וניהול בריאות

כללי

תיאור התכנית

המאסטר הבינלאומי לניהול וניהול בריאות מכוון לאנשי מקצוע השואפים לכוון ולנהל ארגוני בריאות מובילים בתחום. באמצעות תואר שני זה, התלמידים יכולים לרכוש את הכישורים להשגת הצלחה ארגונית באמצעות גישות חדשניות ויעילות.

זה מורכב מסלול של מודולי הכשרה רציפה ומיועד להשגת למידה במקצוע הנוכחי, תוך הקדשה שיטתית וסדירה של הלימוד.

תנאי קבלה

המאסטר הבינלאומי לניהול וניהול בריאות מכוון בעיקר לאנשי בריאות ואנשי מקצוע מענפי ידע אחרים עם עניין בניהול ותיאום של ארגוני בריאות.

מטרה כללית ומיוחדת

  • העבירו את הכישורים, הידע והמיומנויות הדרושים בניהול וניהול בריאות. מצד שני, זה נראה באופן ספציפי:
  • לספק לסטודנט סדרה שלמה של כלים מתודולוגיים המאפשרים רכישת הידע, המיומנויות והיכולות הנחוצות לביצוע אפקטיבי בתחום ניהול הבריאות והניהול.
  • קדם מערך יציב המאפשר לחזק את הקריירה המקצועית של התלמיד.

כישורים

לאחר שעברת את הבחינה של מאסטר זה, תקבל תעודה שהונפקה על ידי Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social , שהוסמכה ל 700 שעות. תעודה זו תוענק לאחר חודשיים, והיא נספרת מעבר הבחינה ומסירת כל מבחני ההערכה ומחקרי המקרה.

DURATION

התואר השני מיועד להסתיים בפרק זמן מינימלי של 8 חודשים ולמקסימום 12 חודשים.

מתודולוגיה

כל תכניות ההכשרה של Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social משתמשות במתודולוגיית PIDAMIS, המבוססות על 7 עמודים המהווים את הבסיס לתרגול ההוראה של המכון האירופי:

Metodología PIDAMIS

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina e ... קרא יותר

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina exponencial. קרא פחות