מאסטר בינלאומי במדעי העצב: הערכה קלינית ונוירודיאגנוסטי

כללי

תיאור התכנית

המאסטר הבינלאומי במדעי המוח: הערכה קלינית ונוירודיאגנוסטית בוחן ומעמיק בתחומי הפסיכולוגיה והרפואה על מנת לפתח פרופיל שיכול להעריך, לאבחן ולהתערב בהפרעות קוגניטיביות ונוירובי התנהגותיות נצפות אצל מטופל.

זה מורכב מסלול של מודולי הכשרה רציפה ומיועד להשגת למידה במקצוע הנוכחי, תוך הקדשה שיטתית וסדירה של הלימוד.

מטרה כללית ומיוחדת

העבירו את הכישורים, הידע והמיומנויות הדרושים במדעי המוח ובבריאות הנפש. מצד שני, מבקש ספציפית:

  • זהה את הבעיות והתהליך העיקריים הפתולוגיים בבריאות הנפש.
  • השג את הרמה האופטימלית של ביצועי הטיפול הסיעודי ביחס לבעיות בריאות בבריאות הנפש.
  • קבל ביצוע סיעודי יעיל בטיפול סיעודי בבעיות בריאות הנפש

תנאי קבלה

המאסטר הבינלאומי במדעי העצב: הערכה קלינית ונוירודיאגנוסטית מכוון לבוגרים ובוגרים במדעי הבריאות ומדעים, בעיקר לאלו המגיעים לתארים בביולוגיה, ביוכימיה, בית מרקחת, רפואה, רפואה וטרינרית ופסיכולוגיה, כמו גם תחומים אחרים. קשור.

כישורים

לאחר שיעברו את הבחינה של מאסטר זה, הם יקבלו תעודה שהונפקה על ידי Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social , שהוסמכה ל 700 שעות. תעודה זו תוענק לאחר חודשיים, והיא נספרת מעבר הבחינה ומסירת כל מבחני ההערכה ומחקרי המקרה.

משך זמן נסיעה

התואר השני מיועד להסתיים בפרק זמן מינימלי של 8 חודשים ולמקסימום 12 חודשים.

מתודולוגיה

כל תכניות ההכשרה של Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social משתמשות במתודולוגיית PIDAMIS, המבוססות על 7 עמודים המהווים את הבסיס לתרגול ההוראה של המכון האירופי:

Metodología PIDAMIS

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina e ... קרא יותר

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina exponencial. קרא פחות