מאסטר בינלאומי בבריאות תעסוקתית ומניעת מחלות תעסוקתיות

כללי

תיאור התכנית

המאסטר הבינלאומי לבריאות תעסוקתית ומניעת מחלות תעסוקת מכשיר את התלמיד על מנת להפוך אותו לאיש מקצוע מוסמך למניעת סיכונים במקום העבודה.

זה מורכב מסלול של מודולי הכשרה רציפה ומיועד להשגת למידה במקצוע הנוכחי, תוך הקדשה שיטתית וסדירה של הלימוד.

מטרה עיקרית ושנית

  • העבירו את הכישורים, הידע והמיומנויות הדרושים בבריאות תעסוקתית ומניעת סיכונים בסביבת העבודה. מצד שני, מבקש ספציפית:
  • פרט את ההיבטים הבסיסיים הקשורים לטיפול רפואי במעקב בריאותי.
  • לנתח את הקריטריונים השונים לביצועים רפואיים בפתולוגיות השונות של מקור העבודה, סיכונים מקצועיים, ועל ידי גורמים פיזיים, כימיים וביולוגיים.
  • ציין את הפעולות השונות הקשורות לתרגול רפואי במעקב בריאותי.
  • יישום המתודולוגיה המדעית ותהליך המחקר בטיפול רפואי במעקב בריאותי.

תנאי קבלה

המאסטר הבינלאומי לבריאות תעסוקתית ומניעת מחלות תעסוקתיות, בשל אופיו הבינתחומי, מכוון לכל בעלי המקצוע המעוניינים בבטיחות ובבריאות תעסוקתית, וביתר דיוק למניעת סכנות תעסוקתיות.

כישורים

לאחר שיעברו את הבחינה של מאסטר זה, הם יקבלו תעודה שהונפקה על ידי Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social , שהוסמכה ל 700 שעות. תעודה זו תוענק לאחר חודשיים, והיא נספרת מעבר הבחינה ומסירת כל מבחני ההערכה ומחקרי המקרה.

משך זמן נסיעה

התואר השני מיועד להסתיים בפרק זמן מינימלי של 8 חודשים ולמקסימום 12 חודשים.

מתודולוגיה

כל תכניות ההכשרה של Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social משתמשות במתודולוגיית PIDAMIS, המבוססות על 7 עמודים המהווים את הבסיס לתרגול ההוראה של המכון האירופי:

Metodología PIDAMIS

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina e ... קרא יותר

El Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social es una fundación científica y cultural que tiene entre sus metas la educación médica, la satisfacción de los pacientes y el desarrollo de la medicina exponencial. קרא פחות