מאסטר בבריאות הציבור (MPH)

כללי

תיאור התכנית

תוכנית זו 100% באינטרנט מכין בוגרי להיות מקצוענים מנוסים בתחום בריאות הציבור. ההתמקדות היא ליצור אנשי מקצוע בתחום האליטה, אשר מוכנים ומכוונים כדי להשפיע ולהוביל את העתיד של בריאות הציבור.

תוכנית זו מוכר על ידי המועצה לחינוך לבריאות הציבור (CEPH) והוא מדורגת # 1 באינטרנט בריאות הציבור תואר ראשון על ידי bestcolleges.com.

  • יו"ר: מרי קתרין סמית, DrPH, MPH, MCHES, CPH
  • קרדיטים: 48
  • עלות / אשראי: $ 638
  • סה"כ עלות: $ 30,624
  • אורך: 2 שנים בממוצע (מקסימום 5 שנים)

סקירה כללית

תואר שני של בריאות הציבור (MPH) באוניברסיטת AT סטיל מכין את הבוגרים להיות מקצוענים מנוסים בתחום בריאות הציבור. ההתמקדות של מאסטר זה של בריאות הציבור באינטרנט היא ליצור אנשי מקצוע בתחום האליטה, אשר מוכנים ומכוונים לעשות את ההבדל ולהוביל את העתיד של הבריאות.

תכנית זו של המאסטר עוצבה באופן ייחודי תוך התאמה הדוקה עם תקני בריאות הציבור שפורסמו לאחרונה, ובכך טיפחה מנהיגים מנוסים ומודרניים שיצטיינו במגוון רחב של מקצועות בריאות הציבור.

הורים של תוכנית בריאות הציבור הוא מוכר על ידי המועצה לחינוך לבריאות הציבור (CEPH), עמידה בסטנדרטים מקובלים שנקבעו על ידי עם המקצוע ואת המכסים הכישורים החיוניים והידע הדרוש עבור עבודות של היום. הצג ATSU של CEPH הדו"ח הסופי צוות מחקר עצמי CEPH לקבלת מידע נוסף.

ATSU-CGHS של מאסטר בריאות הציבור תואר מדורגת למעלה 20 תוכניות בארצות הברית על ידי BestColleges.com ו TheBestSchools.org , הוספת המוניטין של ATSU ארוכת שנים של יושרה, איכות, ומנהיגות בחינוך. סטודנטים יכולים כעת להרוויח תואר שני בבריאות הציבור של בריאות הציבור מתוך מדעי הבריאות היוקרתיים אוניברסיטת ייעודי לשיפור בריאות הציבור.

תואר שני של בריאות הציבור תוכנית תואר מוצע באמצעות מכללת ATSU של בוגר לימודי בריאות (CGHS). כל מאסטר הליבה בקורסים מקוונים לבריאות הציבור נלמד על ידי הפקולטה לבריאות הציבור המוכרת והמוכשרת שלנו, כולל אנשי תעשייה, עובדי ציבור לאומיים מובילים וחדשנים אקדמיים בתחום הבריאות הציבורית. כגודל הכיתה מוגבלים ל -16 תלמידים, אינטראקציה אחת-על-אחת של תלמיד-סגל, בעלת ערך רב, מאפשרת טיפוח יחסים לאורך החיים וקשרים מקצועיים לבריאות הציבור.

זה מאסטר של בריאות הציבור באינטרנט שואפת להעצים את תלמידיו לקחת את השפעתם ואת היכולות לרמה חדשה ומקצועית. זה כולל שילוב של משאבי תרבות עכשווית מאוד בתעשייה, כגון מינוף מדיה חברתית כדי להרחיב את ההשפעה של אנשי מקצוע בתחום בריאות הציבור. בעוד ניצול אסטרטגיות חשיבה קדימה ומשאבים טכנולוגיים הוא מרכיב חשוב של בריאות הציבור תואר זה, סטודנטים רשומים בתוכנית של מאסטר בריאות הציבור יהיה גם להרוויח ברמה עולמית, ידע נצחי על הבסיס של בריאות הציבור בתחום.

בעוד מרוויח תואר שני בבריאות הציבור ב ATSU, יהיה לך את כל המשאבים הדרושים כדי לשמור על הקריירה שלך להתקדם אחד משולב בצורה חלקה בריאות הציבור תואר.

הפקולטה

ATSU המכללה ללימודי בריאות הבוגרים (CGHS) מדריכים יש מגוון רחב של רקע אקדמי ועבודה בבריאות הציבור, וכל להחזיק תארי דוקטורט. תחומי העניין האקדמיים שלהם כוללים גישה לטיפול, בעיות כוח אדם, השפעת מחסור במים, טיפול מניעתי, פערים בריאותיים, מניעת פגיעה, בריאות האם והילד, מדיניות הבריאות והפערים התרבותיים.

ATSU-CGHS הפקולטה והצוות מוקדשים להצלחה שלך, ושירותי סטודנטים מקיפים זמינים, כולל ייעוץ, tutoring, שירותי קריירה, ותמיכה טכנית.

כִּסֵא

מרי-קתרין סמית ', דר', MPH, MCHES, CPH, COI, היא יו"ר המחלקה ופרופסור עמית לתואר שני בבריאות הציבור באוניברסיטת AT סטיל-מכללת ללימודי בריאות.

ד"ר סמית מחזיקה דוקטורט של בריאות הציבור עם דגש במדעי החברה וההתנהגות של אוניברסיטת צפון טקסס מרכז בריאות הבריאות בפורט וורת ', מאסטר של בריאות הציבורית הכפרית טקסס

לד"ר סמית ניסיון עשיר באפידמיולוגיה, תכנון תוכניות, בריאות קהילתית ומוכנות לבריאות הציבור; עם ניסיון בעבודה במגזר ללא כוונת רווח, במגזר הממשלתי ובאקדמיה. היא מלמדת באינטרנט מאז 2007, והיא השלימה וקיבלה תעודת הוראה מקוונת שלה מ Sloan-C, COI מ LERN, וכיום הוא לוקח קורסים בענייני איכות.

לפני שהפך אקדמי במשרה מלאה, ד"ר סמית 'היה הראשון במשרה מלאה מתכנן תוכנית מגיפה במדינת טקסס ב דאלאס קאונטי בריאות ושירותי אנוש. הפעילויות העיקריות כללו שיפור מערכות מעקב קיימות לשפעת עונתית, חינוך מנהיגים קהילתיים באמצעות הרצאות ותוכניות שנוצרו, ולספק שירותי ייעוץ לסוכנויות בפיתוח המשכיות עסקית ומשכיות של תוכניות פעולה. לפני עבודתה במחוז דאלאס היא עבדה כמסייעת לקהילה בקהילות צדקה קתוליות באקדמיה של פורט וורת ', תוך התמקדות בחינוך לבריאות קהילתית וקשר.

ד"ר סמית 'פרסם מאמרים מחקריים רבים על תכנון מגיפות ועל היערכות לשעת חירום, ועל מדיה חברתית בחינוך אוכלוסיות מגוונות; היא גם מציגה באופן קבוע בכנסים ארציים על נושאים בריאותיים כפריים הגבול, בריאות הון, מדיה חברתית ומחסור מים כמו בעיה בריאות הציבור, זה כולל מצגות ב האגודה הציבורית לבריאות הציבור הלאומי איגוד הבריאות הכפרית. היא שימשה כדוברת הלאומית של איגוד הלב האמריקני וכן יו"ר לשעבר של איגוד הלב האמריקני לבריאות יוזמות בריאות טארנט כוח המשימה. היא חברה באגודה הלאומית לבריאות איגודי בריאות המועצה המייעצת, המועצה הלאומית לבריאות הציבור של איגוד הבריאות, ומשרתת את התאחדות בתי הספר והתוכניות של ועדת החינוך לבריאות הציבור, ועדת גיוון והכללה ושיטות עבודה מומלצות בועדת המשנה של הפדגוגיה. היא גם סופרת שאלות CPH.

תחומי המחקר של ד"ר סמית כוללים הבדלי בריאות תרבותיים, בעיות בריאותיות כפריות / בריאותיות, בריאות האם והילד, היערכות לבריאות הציבור ואוכלוסיות מיוחדות.

בזמנה הפנוי היא נהנית לרכוב על סוסים ולנסוע. ד"ר סמית חי בטקסס עם המשפחה.

תוכנית הלימודים

תכנית הלימודים המקוונת לבריאות הציבור מספקת הכשרה מקיפה המפתחת מנהיגים המוכנים לחלוטין לטיפול בבעיות הבריאות של החברה. כל קורסי הלימוד נלמדים על ידי סגל אקדמי יוצא דופן בדוקטורט של ATSU, הכולל את המשרות הציבוריות המובילות בתחילה, מובילי התעשייה וחדשנים אקדמיים בתחום בריאות הציבור.

ATSU של מכללת לבוגר מחקרים רפואיים מספק הדרכה רחבה, הדרכה משולבת באינטרנט, קריאה מכוונת, דוא"ל אינטראקציות חדר צ 'אט. תכנית הלימודים המבוססת על המשימה, מבוססת על הקשר, מעריכה את הלמידה של התלמידים באמצעות הערכות משובצות אותנטיות.

ראה עוד על תוכנית הלימודים ועל אפשרויות הקורס באתר האינטרנט שלנו.

דרישות קבלה

מאסטר הנודע של ATSU של תוכנית בריאות הציבור המקוון מודה אנשי מקצוע בתחום בריאות הציבור בעלי השכלה גבוהה, היסטוריה בעבודה וחוויות החיים. מועמדים מוסמכים להפגין יכולת להמשיך קורס קפדני של מחקר אקדמי בוגר להחזיק תפקידים אחראים יותר ויותר בבריאות הציבור.

על המועמדים להגיש תמליל רשמי מטעם המוסד המעניק את התואר:

  • בעל תואר ראשון מוכר מאוניברסיטה המוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה.
    • מועמדים בוגרי אוניברסיטה מחוץ לארה"ב עשויים לספק הערכה שוויונית.
  • נקודת ציון מינימלית מצטברת של 2.5 (בסולם 4.0) במוסד לתואר מוסמך.

לסטודנטים המשתמשים בהטבות VA, נדרשים תמלילים לכל המוסדות.

מועמדים אשר סיימו את לימודיהם באוניברסיטה מחוץ לארצות הברית עשויים לספק הערכה שוויונית.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך, אתה נדרש להוכיח מיומנות באנגלית כאשר החלת על מכללת אוניברסיטת סטיל של המכללה ללימודי הבריאות באמצעות בחינת TOEFL.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campus ... קרא יותר

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campuses (Kirksville, Mo., and Mesa, Ariz.) on more than 200 acres with six prestigious schools. Learning environments include residential and online healthcare related graduate degrees as well as community-based partnerships worldwide. ATSU has more than 700 employees dedicated to its not-for-profit mission and an average annual enrollment of over 3,100 students from 35 countries. קרא פחות