מאסטר בבריאות הציבור - ליו ברוקלין

כללי

תיאור התכנית

על אודות

מגיסטר לבריאות הציבור (MPH) הוא תואר מוסמך לתואר שני מקצועי עבור אנשים המבקשים הכשרה וניסיון בריאות הציבור יישומית. תוכנית זו 42 אשראי מוטבע היטב בקהילה המקומית בריאות הציבור שיש יחסי עבודה חזקים עם ארגונים קהילתיים וסוכנויות ממשלתיות. התוכנית נועדה לענות על הביקוש הגובר של אנשי מקצוע בתחום בריאות הציבור מיומנים ומוביל הזדמנויות מגוונות ומגוונות הקריירה, הכנת תלמידים עם ידע ומיומנויות של MPH Generalist. המועמדים המעוניינים להירשם לתוכנית חייבים להיות בעלי תואר בוגר במכללה או באוניברסיטה מוכרת, ועליו לעמוד בקריטריונים האקדמיים להרשמה.

בריאות הציבור היא מדע ואמנות של הגנה ושיפור הבריאות של קהילות (משפחות, שכונות, קבוצות של אנשים) ואת האוכלוסייה העולמית כולה. בכל יום, מיליוני אנשים ברחבי העולם סובלים מפציעה מנע, או מחלות כרוניות חריפות, וכתוצאה מכך לפגוע באיכות החיים ולעתים קרובות, מוות מיותר. אנשי מקצוע בתחום בריאות הציבור מסייעים במניעת מחלות, מוגבלות ומוות בטרם עת על ידי עימות עם בעיות בריאותיות בעולם וקידום אורח חיים בריא באמצעות מחקר, מדיניות, תוכניות חינוכיות, פיתוח וניהול של תכניות ושיפור הגישה לבריאות.

תוכנית הבריאות הציבורית של LIU היא מקור אקדמי למבקרי בריאות הציבור, למנהלים ולמנהיגים בברוקלין ובאזור ניו יורק. הבוגרים שלנו פועלים להשגת מערכות בריאות שוויוניות, תשתיות, סביבה ושינויים באורח החיים באמצעות חינוך לבריאות, סנגור ותקשורת. בוגרי להמשיך להיות המועמדים כוח העבודה בריאות הציבור בחירה של תכנון, יישום והערכת מערכות, תשתיות, מדיניות, איכות הסביבה שינוי אסטרטגיות החיים כדי לשפר את מצב הבריאות של ברוקלין ולצמצם ולמנוע פערים בריאותיים בעתיד.

משימה וחזון

המשימה שלנו: המשימה של תוכנית ה- MPH של LIU ברוקלין היא לשפר את מערכות הבריאות הציבוריות, התשתית וכוח העבודה באופן שעשוי להקטין את הפערים בבריאות של ברוקלין, ניו יורק, והקהילה הלאומית והעולמית הרחבה יותר, על ידי לחנך את הדור הבא של אנשי מקצוע בתחום הבריאות הציבורית.

החזון שלנו: בוגרי LIU MPH Generalist יהיו מועמדי כוח העבודה בבריאות הציבור לבחירה, תכנון והטמעה של מערכות, תשתיות, מדיניות, איכות הסביבה ושינוי באורח החיים כדי לשפר את מצב הבריאות של ברוקלין ולהקטין ולהימנע מהפערים הבריאותיים בעתיד. LIU MPH יהיה "ללכת" המקור האקדמי המקומי עבור אנשי מקצוע בתחום בריאות הציבור, מנהלים, ומנהיגים באזור ברוקלין, ניו יורק, ניו יורק וברחבי העולם.

על מנת להתמודד עם משימת התוכנית הנ"ל, הפקולטה, הממשל, הסטודנטים וצוות תכנית MPH של LIU ברוקלין פועלים תחת המטרות הפרוגרמטיות הבאות:

 • מטרה 1: הדרכה - לחנך אנשים המבקשים הכשרה וניסיון בבריאות הציבור היישומית באמצעות תוכנית לתואר שני המתמקדת בתחומי הבריאות הציבורית של מדעי ההתנהגות, אפידמיולוגיה, ביוסטטיסטיקה, בריאות סביבתית ומנהלי שירותי בריאות בהקשר המקומי והעולמי.
 • מטרה 2: מחקר - לקדם את תחום הפרקטיקה בבריאות הציבור באמצעות מחקר אקדמי המבוסס על אוכלוסיה, חקירת בעיות בריאותיות ונושאי בריאות הציבור וכן באמצעות שיתוף פעולה עם שותפויות מקומיות, ממשלתיות, פדרליות ובינלאומיות.
 • יעד 3: שירות - שיפור מצב הבריאות של ברוקלין והקהילה המקומית והעולמית הרחבה יותר באמצעות השתתפות פעילה של אנשי סגל וסטודנטים בשיתוף פעולה, בחינוך, בסנגור ובשירות.

מהי בריאות הציבור? 10 שירותי בריאות הציבור החיוניים

10 שירותי הבריאות הציבוריים החיוניים מתארים את פעילויות הבריאות הציבוריות שעל כל הקהילות לבצע:

 • מעקב אחר מצב הבריאות כדי לזהות ולפתור בעיות בריאות קהילתיות
 • לאבחן ולחקור בעיות בריאותיות וסיכונים בריאותיים בקהילה
 • ליידע, לחנך, ולהעצים אנשים על בעיות בריאות
 • גיבוש שותפויות קהילתיות ופעולה לזיהוי ולפתרון בעיות בריאותיות
 • פיתוח מדיניות ותוכניות התומכות במאמצי בריאות הפרט והקהילה
 • לאכוף חוקים ותקנות להגנה על הבריאות ובטיחות
 • קשר אנשים לשירותי בריאות אישיים הנדרשים ולהבטיח את מתן הטיפול הרפואי כאשר אינו זמין
 • להבטיח המוסמכת הציבורית והבריאותית כוח אדם בריאות
 • להעריך את האפקטיביות, הנגישות והאיכות של שירותי בריאות אישיים ואישיים
 • מחקר על תובנות חדשות ופתרונות חדשניים לבעיות בריאות
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... קרא יותר

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. קרא פחות
ניו יורק , ברוקוויל + 1 יותר פחות