מאסטר בבריאות הציבור - דגש על דנטלי (MPH-D)

כללי

תיאור התכנית

תוכנית זו 100% באינטרנט מכין בוגרי להיות מקצוענים מנוסים בתחום בריאות הציבור. ההתמקדות היא ליצור אנשי מקצוע בתחום האליטה, אשר מוכנים ומכוונים כדי להשפיע ולהוביל את העתיד של בריאות הציבור.

תוכנית זו מוכר על ידי המועצה לחינוך לבריאות הציבור (CEPH) והוא מדורגת # 1 באינטרנט בריאות הציבור תואר ראשון על ידי bestcolleges.com.

  • יו"ר: מרי קתרין סמית, DrPH, MPH, MCHES, CPH
  • קרדיטים: 48
  • עלות / אשראי: $ 638
  • סה"כ עלות: $ 30,624
  • אורך: 2 שנים בממוצע (מקסימום 5 שנים)

סקירה כללית

אוניברסיטת סטילס (ATSU) מאסטר מקוון של בריאות הציבור - דגש דנטלי (MPH-D) תואר דרך המכללה לבוגרים מחקרים רפואיים (CGHS) היא התוכנית הראשונה והיחידה מסוגה בעולם. התוכנית מאפשרת אינטגרציה חלקה של תוכן שיניים בתוך תוכנית הליבה MPH הליבה שלה. זה הטוב ביותר בכיתה בכיתה בריאות הציבור בכיתה משלב את נקודות החוזק של שני המכללה הנודע שלנו בוגר לימודי בריאות ובתי ספר לרפואת שיניים לעומק שאין כמוהו של משאבים ומומחיות כי streamlines השלמה תוצאות בחוויה חינוכית מעולה.

המאסטר של בריאות הציבור - תוכנית דגש דנטלי מוכר על ידי המועצה לחינוך לבריאות הציבור (CEPH), עמידה בסטנדרטים מקובלים שנקבעו על ידי עם המקצוע ואת המכסים מיומנויות חיוניות והידע הדרוש עבור עבודות של היום. הצג ATSU של CEPH הדו"ח הסופי צוות מחקר עצמי CEPH לקבלת מידע נוסף.

ATSU-CGHS של מאסטר בריאות הציבור תואר מדורגת גם את 20 התוכניות המובילות בארצות הברית על ידי TheBestSchools.org, הוספת המוניטין של ATSU ארוכת שנים של יושרה, איכות, ומנהיגות בחינוך. סטודנטים יכולים כעת להרוויח תואר שני בבריאות הציבור של בריאות הציבור מתוך מדעי הבריאות היוקרתיים אוניברסיטת ייעודי לשיפור בריאות הציבור.

תואר שני בבריאות הציבור עם דגש שיניים יכין את התלמידים לתפקידים מתקדמים במרכזי הבריאות הקהילתיים, במוסדות להשכלה גבוהה, בארגונים ללא כוונת רווח ובסוכנויות ממשלתיות, ממשלתיות וארציות. זה כולל רופאי שיניים, היגייני שיניים, עוזרי שיניים, או כל עובד בענף השיניים המעוניין בקריירה בתחום שירותי בריאות הציבור שיניים.

תואר שני של בריאות הציבור בריאות גמישות של התוכנית עושה את זה נוח אפילו את העבודה העסקית העמוסה ביותר להמשיך תואר מתקדם בריאות באינטרנט. אתה יכול להשלים 100% של עבודה בכיתה מהבית, מתי שאתה רוצה - 24 שעות ביממה, והם אף פעם לא נדרש לבוא לקמפוס כדי להשלים את התואר. קורסים מקוונים לבריאות הציבור נלמדים באמצעות שילוב של שיטות ההוראה הווירטואליות העדכניות ביותר, כגון הדרכה מבוססת אינטרנט, הדגמות וידאו, קריאות מכוונות, מחקרים מדעיים, אימייל ו אינטראקציות חדר צ'אט בקרב סטודנטים וחברי סגל.

הפקולטה

ATSU- המכללה ללימודי בריאות הבוגרים סגל וצוות מוקדש לעזור לכל תלמיד להצליח לאורך מאסטר שלהם בריאות הציבור - דגש דנטלי הקריירה נתיב. הם מהווים צוות מובנה של מנהיגים בתחומם, כאשר כל חברי הסגל הם בעלי תארי דוקטורט. תוכנית לימודי הרפואה הציבורית של בריאות הציבור מציעה הזדמנות בלעדית ללמוד מן מיטב המחנכים בתחום בריאות הציבור. כל הקורסים מועברים על ידי מנהיגים בתעשייה, מחדשים אקדמיים, ומשרתי ציבור לשעבר. בכל אחד מהקורסים לא נעזרים עוזרי הוראה. הפקולטה מספקת תמיכה לסטודנטים בדרכים שונות. תקשורת עם סטודנטים מקוונים לבריאות הציבור כולל דוא"ל, צ'אט, הודעות בפורום, ואת הטלפון. הם משמשים כמנחים ומנחים, עוזרים לסטודנטים לעמוד ביעדי הקורסים, ליישם מושגי מפתח במצבים אמיתיים ולפתח את המיומנויות הדרושות להצלחה בתעשיית הבריאות. תמיכה נוספת ניתנת לסטודנטים באמצעות שירותי סטודנטים מקיפים כגון ייעוץ ותמיכה טכנית.

כִּסֵא

מרי-קתרין סמית ', דר', MPH, MCHES, CPH, COI, היא יו"ר המחלקה ופרופסור עמית לתואר שני בבריאות הציבור באוניברסיטת AT סטיל-מכללת ללימודי בריאות.

ד"ר סמית מחזיקה דוקטורט של בריאות הציבור עם דגש במדעי החברה וההתנהגות של אוניברסיטת צפון טקסס מרכז בריאות הבריאות בפורט וורת ', מאסטר של בריאות הציבורית הכפרית טקסס

לד"ר סמית ניסיון עשיר באפידמיולוגיה, תכנון תוכניות, בריאות קהילתית ומוכנות לבריאות הציבור; עם ניסיון בעבודה במגזר ללא כוונת רווח, במגזר הממשלתי ובאקדמיה. היא מלמדת באינטרנט מאז 2007, והיא השלימה וקיבלה תעודת הוראה מקוונת שלה מ Sloan-C, COI מ LERN, וכיום הוא לוקח קורסים בענייני איכות.

לפני שהפך אקדמי במשרה מלאה, ד"ר סמית 'היה הראשון במשרה מלאה מתכנן תוכנית מגיפה במדינת טקסס ב דאלאס קאונטי בריאות ושירותי אנוש. הפעילויות העיקריות כללו שיפור מערכות מעקב קיימות לשפעת עונתית, חינוך מנהיגים קהילתיים באמצעות הרצאות ותוכניות שנוצרו, ולספק שירותי ייעוץ לסוכנויות בפיתוח המשכיות עסקית ומשכיות של תוכניות פעולה. לפני עבודתה במחוז דאלאס היא עבדה כמסייעת לקהילה בקהילות צדקה קתוליות באקדמיה של פורט וורת ', תוך התמקדות בחינוך לבריאות קהילתית וקשר.

ד"ר סמית 'פרסם מאמרים מחקריים רבים על תכנון מגיפות ועל היערכות לשעת חירום, ועל מדיה חברתית בחינוך אוכלוסיות מגוונות; היא גם מציגה באופן קבוע בכנסים ארציים על נושאים בריאותיים כפריים הגבול, בריאות הון, מדיה חברתית ומחסור מים כמו בעיה בריאות הציבור, זה כולל מצגות ב האגודה הציבורית לבריאות הציבור הלאומי איגוד הבריאות הכפרית. היא שימשה כדוברת הלאומית של איגוד הלב האמריקני וכן יו"ר לשעבר של איגוד הלב האמריקני לבריאות יוזמות בריאות טארנט כוח המשימה. היא חברה באגודה הלאומית לבריאות איגודי בריאות המועצה המייעצת, המועצה הלאומית לבריאות הציבור של איגוד הבריאות, ומשרתת את התאחדות בתי הספר והתוכניות של ועדת החינוך לבריאות הציבור, ועדת גיוון והכללה ושיטות עבודה מומלצות בועדת המשנה של הפדגוגיה. היא גם סופרת שאלות CPH.

תחומי המחקר של ד"ר סמית כוללים הבדלי בריאות תרבותיים, בעיות בריאותיות כפריות / בריאותיות, בריאות האם והילד, היערכות לבריאות הציבור ואוכלוסיות מיוחדות.

בזמנה הפנוי היא נהנית לרכוב על סוסים ולנסוע. ד"ר סמית חי בטקסס עם המשפחה.

תוכנית הלימודים

ATSU-CGHS של הורים לבריאות הציבור - תוכנית דגש דנטלי קובע את תקן מקיף שיניים בריאות הציבור הכשרה באמצעות רפואת שיניים מבוססת ראיות ושיטות מומלצות לפתח מנהיגים מוכנים לחלוטין לטפל בבעיות בריאות הציבור של הציבור.

ATSU של מכללת לבוגר מחקרים רפואיים מספק הדרכה רחבה, הדרכה משולבת באינטרנט, קריאה מכוונת, דוא"ל אינטראקציות חדר צ 'אט. תכנית הלימודים המבוססת על המשימה, מבוססת על הקשר, מעריכה את הלמידה של התלמידים באמצעות הערכות משובצות אותנטיות.

ראה עוד על תוכנית הלימודים ועל אפשרויות הקורס באתר האינטרנט שלנו.

דרישות קבלה

מאסטר הנודע של ATSU של תוכנית בריאות הציבור המקוון מודה אנשי מקצוע בתחום בריאות הציבור בעלי השכלה גבוהה, היסטוריה בעבודה וחוויות החיים. מועמדים מוסמכים להפגין יכולת להמשיך קורס קפדני של מחקר אקדמי בוגר להחזיק תפקידים אחראים יותר ויותר בבריאות הציבור.

על המועמדים להגיש תמליל רשמי מטעם המוסד המעניק את התואר:

  • בעל תואר ראשון מוכר מאוניברסיטה המוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה.
    • מועמדים בוגרי אוניברסיטה מחוץ לארה"ב עשויים לספק הערכה שוויונית.
  • נקודת ציון מינימלית מצטברת של 2.5 (בסולם 4.0) במוסד לתואר מוסמך.

לסטודנטים המשתמשים בהטבות VA, נדרשים תמלילים לכל המוסדות.

מועמדים אשר סיימו את לימודיהם באוניברסיטה מחוץ לארצות הברית עשויים לספק הערכה שוויונית.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך, אתה נדרש להוכיח מיומנות באנגלית כאשר החלת על מכללת אוניברסיטת סטיל של המכללה ללימודי הבריאות באמצעות בחינת TOEFL.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campus ... קרא יותר

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campuses (Kirksville, Mo., and Mesa, Ariz.) on more than 200 acres with six prestigious schools. Learning environments include residential and online healthcare related graduate degrees as well as community-based partnerships worldwide. ATSU has more than 700 employees dedicated to its not-for-profit mission and an average annual enrollment of over 3,100 students from 35 countries. קרא פחות