מאסטר בביו - רפואה

כללי

תיאור התכנית

על אודות

תוכנית תואר שני בביו-רפואה מציעה הזדמנות להדרכה ייחודית בביו-מדעי מולקולרי בשילוב עם רפואה בבית הספר לרפואה של UEF. האימון מקדם את הידע שלך בהתפתחויות האחרונות של ביו-רפואה מולקולארית והזדמנויות הטרנסלציות שלה, תוך התמקדות בגנים מבוססי פרוגנוסטיקה ואבחון, כמו גם בטיפולים מותאמים אישית.

תכנית הבוגרים מבוססת תזה היא מחקר אינטנסיבית שפותחה על ידי מורים ומדענים מנוסים במכון לביו-רפואה, מכון וירטאן למדעים מולקולריים ובית הספר לרוקחות. זה מספק לך רקע מוצק למשל בתעשיות התרופות והביוטכנולוגיה וגם ללימודים לתואר ראשון. פרויקט עבודת הגמר מתבצע בקבוצות מחקר ב- UEF או עבור שותף תעשייתי.

קריירה

מומחים לביו-רפואה הם קשר חשוב יותר ויותר בין הרפואה למדעי הטבע. בשוק העבודה של מחר יהיו למומחים האלה תפקידים חדשים לגמרי. יש צורך במומחים ביו-רפואיים במחקר, בחברות ובמגזר הבריאות כאחד. לדוגמה, טיפול אישי המטופל קורא להבנה של המנגנונים המולקולריים של מחלות, כמו גם שליטה בטכנולוגיות בפיתוח מהיר המוני נתונים. ביו-רפואה היא תחום בינלאומי שבו קל יותר למצוא עבודה בחו"ל מאשר בתחום הרפואה, שהוא יותר מוסדר ברמה הארצית. הקריירה הבינלאומי פרוספקטיבים משופרת על ידי העובדה כי חינוך ביו-רפואי מוצע באנגלית

MSc בוגרת ביו - רפואה עובדת כמו

  • חוקרים (אוניברסיטאות, מכוני מחקר וחברות פרמצבטיקה, ביוטכנולוגיה, מכשור רפואי)
  • פיתוח וניהול איכות קצינים
  • אנשי רפואה (אנשי מקצוע בתחום הרפואה המועסקים בחברות הנ"ל)
  • מורים (אוניברסיטאות, פוליטכניקה)
  • פקידים (ממשלת המדינה / העירייה, סוכנויות האיחוד האירופי)
  • יזמים

שכר לימוד ומלגות

סטודנטים שאינם אזרחים של האיחוד האירופי / EEA המדינה * עשויים לשלם את שכר הלימוד של 15 € 000 לשנה אקדמית. לפרטים על פטורים אנא בקר Studyinfo

University of Eastern Finland מציעה מלגות לסטודנטים שאינם האיחוד האירופי / EEA כלומר 80 אחוזים של האיחוד האירופי / סטודנטים EEA בתוכנית ביו - רפואה MSc מוענקות מלגה בצורה של ויתור חלקי שכר הלימוד. החלטות על המלגות נעשות על בסיס היתרונות האקדמיים של המועמדים.

המלגות מוענקות לשתי שנים אקדמיות עם התנאי שהסטודנט חייב להשלים 55 נקודות זכות ECTS לשנה אקדמית. הרקטור האקדמי רשאי להעניק מלגה שנתית שנייה לתלמידים אשר ביקשו אך לא הצליחו לקבל מלגה בשנה הראשונה. מספר הקורסים המוקדמים הנוגעים להתקדמות התלמידים בשנה האקדמית הראשונה שלהם חל גם על מלגות שיקול דעת.

אין בקשה נפרדת למלגה. כל המועמדים צריכים להשלים את טופס הבקשה לסטודנט. מועמדים אלה המבקשים למלגה צריכים להשלים בנוסף את "הבקשה למלגות", אשר ניתן למצוא בסוף טופס בקשת הסטודנטים. ההחלטה על המלגה נעשית בשיתוף עם קבלת התלמיד, והסטודנט מקבל הודעה על התוצאה במכתב הקבלה.

המלגה אינה מכסה את עלויות המחיה. התלמידים צפויים לכסות את כל הוצאות המחיה (800 € לחודש לחודש) ועלויות הקשורות ללימודים אחרים מהמשאבים הכספיים שלהם.

עמלת חובה נוספת: חברות באגודת הסטודנטים. מידע נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט של אגודת הסטודנטים.

* מדינות האיחוד האירופי: אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קרואטיה, קפריסין, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד, פולין, פורטוגל , רומניה, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, בריטניה הגדולה של בריטניה וצפון אירלנד וגיברלטר.

מדינות EEA: איסלנד, ליכטנשטיין ונורווגיה.
שוויץ (לא האיחוד האירופי / EEA).

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... קרא יותר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio קרא פחות
ג'ואנסו , קופיו + 1 יותר פחות