לתואר עמית בקינסיולוגיה

כללי

תיאור התכנית

בית הספר של קינסיולוגיה, בריאות ואתלטיקה (KHA) מציעה תוכניות וקורסים לכל תלמיד ב IVC. למעוניינים בהעברת הזדמנויות והזדמנויות לקריירה, KHA מספק הדרכה לתלמידים המעוניינים להתכונן לקריירה מקצועית בתחומי ההוראה (חינוך גופני בקטגוריית 12-K ו- Daptives) ודיסציפלינות קשורות בהדרכה אתלטית, אימון, תרגיל מדע, כושר, מדעי הבריאות פסיכולוגיה ספורט.

קינסיולוגיה היא דיסציפלינה אינטגרטיבית המתמקדת במרכיבים ובתהליכים שונים של התנועה האנושית הקשורים לפעילות גופנית וספורט, תוך שילוב תחומי האנטומיה האנושית, הפיזיולוגיה, מדעי המוח, ביוכימיה, ביומכניקה, פסיכולוגיה, היסטוריה וסוציולוגיה.

קורסים

בית הספר של קינסיולוגיה, בריאות ואתלטיקה ב Irvine Valley College מספק הזדמנויות לתלמידים המושגים של כושר לכל החיים ובריאות. סטודנטים לא רק לממש אלא גם מוצגים נושאים הקשורים לתרגיל כגון הפיזיולוגיה של הגוף, תזונה, מניעת פגיעה, שיפור הבריאות. התוכנית משרתת את כל התלמידים, ללא קשר לגיל, רמת הכושר או ניסיון קודם.

השיעורים מוצעים בכושר לב וכלי דם, ספורט אינדיבידואלים / זוגיים, אינטרא-מוראלים, אתלטיקה בין-לאומית, ספורט קבוצתי, והכשרה גופנית. בית הספר מספק גם קורסי שירותים מיוחדים לאנשים בעלי מוגבלות פיזית המחפשים תרגול מתקנת ושיקומי. כל כיתות הפעילות נועדו לא רק כדי לספק פיתוח פיזיולוגי אלא גם לחנך את התלמידים על העקרונות המעורבים בתהליך ולהציג אותם לנושאים הקשורים תזונה, מניעת פגיעה, שיפור הבריאות.

רב סרן

סטודנטים המעוניינים לעבור למוסד בן ארבע שנים עם לימודי קינסיולוגיה, בילוי או פנאי צריכים להתייעץ עם חבר סגל בבית הספר לקינסיולוגיה, בריאות ואתלטיקה.

אלה המבקשים תעסוקה במסגרת כושר תעשייתי / כושר הכושר מומלץ לחקור את תוכנית התעודה המקצועית. תוכנית זו, שנמשכה שנה אחת, נועדה להכשיר את התלמידים לשמש כמאמנים אישיים, מדריכים אירוביים ו / או מדריכים להכשרת כוח. מי להמשיך את התוכנית הזאת יהיה לחנך את עקרונות המדע תרגיל החלים על הערכת כושר, המלצה לממש, ויישום של שיטות המימוש המתאים.

עדכון אחרון: אוג 2017

אודות בית הספר

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... קרא יותר

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. קרא פחות