כמובן כניסת בוגר MBChB ברפואה וכירורגיה

כללי

תיאור התכנית

בנוסף לתכנית MBChB רפואת ניתוח החומש שלנו, יש לנו MBChB ארבע שנתי לבוגרי עם תואר ראשון במדעי חיים.

אנו נשקול רק אלה המועמדים לתכנית זו אשר מסווגת בית / איחוד אירופאי.

אנו מציעים גם תוכנית אימונים של שלוש שנים עבור רופאי שיניים מוסמכים המעוניינים לפתח קריירה בתחום כירורגיית פה ולסת. מידע נוסף ניתן בתוך כרטיסיית הפרטים כמובן (אז, בחר 'דרישות כניסה ").

תכנית ארבע-שנתית לתואר זה היא תוכננה במיוחד עבור בוגרים ומהווה הזדמנות מצוינת לפתח את המיומנויות שאתה צריך כדי להיות רופא. מהרגע הראשון, תחווה את הנוהג של בריאות בקהילה עם קובץ מצורף על נוהג כללי, ומאפשר לך לראות כיצד הלימודים שלך לתרגם לתוך פרקטיקה קלינית.

מבחינה אקדמית מסוגלים עם כשרון טבעי מדע, יהיה לך אינטרס חזק בעניינים אנושים, דאגה לרווחתם של אחרים, כשרון לתקשורת לבין הרצון לעשות הבדל אמיתי. בנוסף, יהיה עליך הרבה כונן כדי להשלים את קורס תואר תובעני זה. במשך כל הזמן שלך איתנו, אתה תהיה כאל אדם ואנו ממליצים לכם לפתח ולחקור את האינטרסים המקצועיים שלכם.

בשנת 2016, את התוצאות של סקר הסטודנטים הארצי (NSS) הראו כי 96% מן הסטודנטים שלנו היו מרוצים האיכות הכוללת של הקורס הזה.

מידע למועמדים בסוף הקורס לתואר הראשון תקבל CHB MB שלך (או שווה ערך) תואר, שהינה הסמכה רפואית ראשונית (PMQ). החזקת PMQ מזכה אותך רישום זמני עם המועצה הרפואית הכללית, בכפוף לקבלתה שאין כושר כדי ירגל חששות כי צריך שיקול. רישום זמני הוא זמן מוגבל עד למקסימום של שלוש שנים ו -30 ימים (1125 ימים בסך הכל). לאחר פרק זמן הרישום הזמני שלך יפוג כרגיל.

זמני רופאים רשומים יכולים להתאמן רק בפוסט קרן שנת 1 אשרו: החוק אינו מאפשר לרופאים רשומים באופן זמני כדי לבצע כל סוג אחר של עבודה. כדי להשיג משרת קרן שנת 1 תצטרך ליישם במהלך השנה האחרונה של הסטודנט לתואר הקורס שלך דרך ערכת מבחר משרד תכנית הקרן בבריטניה, אשר מקצה הודעות אלה לבוגרי על בסיס תחרותי. עד כה, כל בריטניה בוגרת ההכשרה המתאימה מצא מקום על תכנית 1 קרן השנה, אבל זה לא יכול להיות מובטח, למשל אם היה להיות מספר גדל והולך של יישומים תחרותיים מן הבוגרים שאינם בבריטניה.

תסיים לבצע בהצלחה את תוכנית 1 קרן שנה מושגת בדרך כלל תוך 12 חודשים, והוא מסומן על ידי הענקת תעודת ניסיון. לאחר מכן יהיה זכאי להגיש בקשה לרישום מלא עם המועצה הרפואית הכללית. אתה צריך רישום מלא עם רישיון לעסוק עבור פרקטיקה רפואית השגחה של NHS או בפרקטיקה פרטית בבריטניה.

אף כי מידע זה נכון כיום, התלמידים צריכים להיות מודעים לכך תקנות בתחום זה עשויים להשתנות מעת לעת.

יש איזה דיון בשאלה אם להסיר רישום זמני לרופאים חדשים זכאים להם. אם זה קורה אז בריטניה בוגרת יקבל רישום מלא ברגע שהצליחו השלים CHB MB (או שווה ערך) תואר. יצוין כי זה מאוד סביר להניח כי בריטניה בוגרת עדיין יהיה צורך להגיש בקשת תכנית הכשרה דומה לתכנית הקרן הנוכחית וכי מקומות על תכנית זו לא יובטחו לכל בוגר בבריטניה.

בנוסף GMC כרגע שוקל אם להציג הערכה רשמית כי כל הרופאים היו צריכים לעבור על מנת שתינתן רישום מלא. אמנם אין החלטה נחושה נלקחת באשר לשאלה האם או כאשר כזה בחינה תושקה מועמדים צריכים להיות מודעים כי GMC חוזה שליגיונותיו העתיד של סטודנטים לרפואה יצטרך לעבור חלקים של הערכת רישוי חדשה בבריטניה רפואית לפני GMC יעניק להם רישום עם רישיון כדי ירגל.

שנה הראשונה - שלב 1 כיוון קליני

שלב זה מתחיל עם תכנית כיסוי מדעי ביולוגיה, אנטומיה ורפואה בחברה, שכן יהיה לך מכוסה מעט מאלה בהשוואת הידע שלך בנושאי מדעי חיים אחרים. אתם תעבדו על מקרי מבחן מבוסס בעית כחלק מקבוצה בפיקוח מורה של כשמונה תלמידים, עם כל אחד מכם המכסים את כל ההיבטים של מקרי המבחן. הבעיות נחלקות לארבעה ששת שבועות בלוקי נושאים המכסים מדע בסיסי, אנטומיה (כולל prosection), אתיקה, רפואה בחברה ומדעי התנהגות, עם כל ההיבטים הללו משולבים בכל אחד מהמחקרים במקרה.

שנה שנייה - שלב 2 ניסיון קליני

אתה תתבסס על הנאמנויות אותה ההוראה החולה כי כרגע ללמד את הקורס בשנה השלישית לסטודנטים על MBChB חמש השנים, מבלה את הסמסטר הראשון בנאמנות הוראה אחת וסיבוב למשנו השני. כמו כן תוכל להצטרף סטודנטי MBChB החומש שלנו בהרצאות מדע הקליניות שלהם, הוראת פרמקולוגיה ומודולים מחקר מיוחדים בבריאות הציבור ואפידמיולוגיה. בנוסף, כסטודנט GEC תמשיך עם מרכיב קטן של למידה מבוססת במקרה לקדם הכשרת המדע הבסיסית והתנהגותיים שלך.

תלמידים על תוכנית אימונים כירורגיה פה ולסת יחל לימודיהם בשלב זה.

שנים שלישית והרביעית

כעת יעברו על קבצים מצורפים קליניים עם קבצים מצורפים במקצועות מומחיות רפואיים, כירורגית אחרות, כגון קרדיולוגיה, נוירולוגיה, פסיכיאטריה, עצם ומפרק מחלות, אונקולוגיה, אף אוזן גרון וטיפול פרי ניתוח. כמו כן, תוכלו לעשות לצרף קבצים למיילדות וגינקולוגיה, רופאי עיסוק כללי. במהלך השנה האחרונה, אתה תהיה מסוגל להביא את כל הלמידה שלך ואת הכישורים יחד דרך מצורף החולה בהרגשה רעה, כפי שאתה להכין להפוך רופא.

למה ללמוד קורס זה

עם חמישה-ו-א-מיליון וחצי אנשים באזור West Midlands, אתה תהיה לומד באזור החולים הגדולה במדינה. על ידי בחירה בירמינגהם, תוכל גם ליהנות מתוכנית תחומית נלמד על ידי אנשי אקדמיה בעל שם שמומחיותם משתרע על פני כל רוחב של הרפואה. תוכל למצוא משאבי למידה מעולים בסגנון, השתתפותית ממוקדת סטודנטים של למידה, יחד עם ההזדמנות להתמקד במחקר שלך על אינטרסים שבחרו ומטרות קריירה.

תכנית רפואת ניתוח היתרונות מאוד מסביבת המחקר הפעילה מאוד בבירמינגהם. המכללה למדעי רפואת שיניים, מתוכם הספר לרפואה הוא חלק, יש הכנסת מחקר העולה על 50 מיליון £ לשנה, עם מרכזים מרכזיים תוך התמקדות בתחומים הנמצאים בחזית המדע רפואי, כוללים סרטן, סוכרת, גזע ביולוגיה של התא, חסינות ומחלות דלקתיות, זיהום, מדע לב וכלי דם והזדקנות.

במחקר האחרון תרגיל הערכה (RAE 2008) הרבה של מחקר זה היה מדורג כפי בינלאומי מעולה המובילה בעולם, עם רוב של וההיתר להכרה בינלאומית. יש לציין, בירמינגהם יש המרכז בבריטניה לחקר הסרטן הראשון, וכונה כמרכז לימודי סרטן המובילים מחוץ ללונדון, שני רק במכון לחקר הסרטן (RAE 2008).

דרישות כניסה

אנו נשקול, בדרך כלל, אלה מועמדים שסיימו תואר מדעי חיים בעת היישום. אנו לסווג את המועמדים על פי איכות התוצאה התואר שלהם, תוך מתן עדיפות לאלה עם סימן בכיתה 1, אבל אנחנו מצפים גם לשקול מי השיגו תוצאה בקצה העליון של 2: טווח 1.

כישורים ספר תיכון משמשים להפלות בין מועמדים. בפרט, אנו מצפים לתוצאות טובות מאוד במדע, אנגלית ומתמטיקה. כמדריך דרישות הסף ברמת A שלנו הן BBB, למרות הציונים האלה לא יעלו דרך תחרות. בסיס ידע קול בכימיה חיוני, בין אם באמצעות רמות או בדיקות טרום אוניברסיטה אחרת, או מהתוכן של התכנית לתואר. איפה את ההסמכה הגבוהה ביותר באנגלית או מתמטיקה היא GCSE, כיתה נדרשה בדרך כלל.

BTEC: דיפלומת BTEC מורחבת, דיפלומת דיפלומה הבת לא קבלו אנו רוצים שתלמידינו להתחיל את הקורס עם ידע טוב של תהליכים ביולוגיים, פונקציות תא אינטראקציות תא. התארים אנו רואים כמתאימים בדרך כלל הם:

 • ביוכימיה / רפואי ביוכימיה
 • מדע ביו - רפואי
 • רפואת שיניים
 • אדם ביולוגיה / פיזיולוגיה / פרמקולוגיה
 • בֵּית מִרקַחַת
 • פיזיותרפיה
 • פסיכולוגיה (תוכנית מוכר אגודת הפסיכולוגים הבריטית)

רבות מעלות אחרות עשויות להיות מתאימות, אבל וריאציות בין לתואר שונה ידרוש כל תכנית מוכנה שתסתכלנה עליו בנפרד (סילבוס כלומר העריך). אלו כוללים:

 • רוב מעלות מדעי הביולוגיה
 • הנקה
 • מדע ספורט / מחקרי ספורט

תוכנית MBChB עבור מועמדים לכירורגית פה ולסתות

אנו מציעים כחמישה או שישה מקומות על קורס של שלוש שנים עבור רופאי שיניים מוסמכים המעוניינים לפתח קריירה בתחום כירורגיית פה ולסת ומי השיגו או צפויים להשיג MJDF או MFDS. בניגוד עבור בוגר קורס-הערך המלא, מועמדים בינלאומיים יכול להיחשב אך תינתן עדיפות למועמדים אשר מציעים ראיות משמעותיות של הפרקטיקה הקלינית של סיום הפוסט בבריטניה. חשוב להפגין מחויבות לקריירה לכירורגית פה ולסתות.

מועמדים חייבים להגיש בקשת כניסת שנת 2 על מהלך בוגר הכניסה לישראל (A101), אשר חייב להיות מצוינות על יישום UCAS. מספר המקומות בתכנית זו יהיה תלוי בזמינות של מיקומים קליניים.

מידע נוסף:

אנחנו לא משתמשים בכל מבחן קבלה נוסף כגון UKCAT או GAMSAT.

מועמדים צריכים להזין את פרטי כל כישוריהם על החלק הרלוונטי של הטופס UCAS. לא יכולים להיחשב יישומים שלמים.

מועמדים אשר נוקטים לתארים גבוהים צפויים השלימו את כל המרכיבים של הליכי ההערכה (לרבות קבלת אישור רשמי של תיקונים עבור תזה לתואר שלישי) לפני תחילת הקורס.

דרגה גבוהה יותר או תואר שני אינו מחליף את הדרישות לעיל. איפה יותר מאחד תכנית התואר ראשונה נחקרה, התוצאה עבור הראשון תהיה של שיקול עיקרי (גם אם הוא נמצא נושא שאינו רלוונטי).

יינתן עדיף למועמדים אשר מציעים תואר ממוסד בריטניה מבוססת בגלל חוסר הוודאות בהערכת שקילות תארים ממוסדות בחו"ל.

כל המועמדים המקבלים הצעות יהיו כבר להתראיין.

מועמדים מבוגרים: בית הספר מברך פניות מועמדים שסיימו מספר שנים קודם לכן, אבל ייקח בחשבון את משך אימון ראשון ושני שלאחר התואר שצריכה להתבצע. בנוסף, אנו צופים כי לא יותר מארבע שנים שחלפו מאז הסמכה משמעותית ורלוונטית.

נסיבות מקילות: אנו עשויים להיות גמישים מעל הנתיב כדי להשיג בדרישות האקדמיות שלנו, אבל אנחנו לא נפחית את הסף. אנו נשקול רק אירועי חיים רציניים מאוד המתרחשים בשלב חשוב בחינוך; כגון, בהעדר מחינוך לתקופה משמעותית של זמן דרך מחלה או מוות בלתי צפוי של בן משפחה קרוב. לאחר קיום דיון וקבלת ראיות עצמאיות, אנו עשויים, למשל, לשקול מועמדים הלומדים רמות מעל 3 שנים. יש לציין כי נסיבות מקלות בתקופת בחינות יש להציג ללוח הבדיקה הרלוונטי (ים) בתמורה. לא נשקול הקלה נוספת בדבר תוצאות בחינה מעבר למה ועדת הבחינות סבר כמתאימה.

פעילות הודעה מעלה: אנחנו נותנים עדיפות למועמדים שסיימו את התואר שלהם. היישום שלך חייב לעזוב אותנו ללא ספק כי יהיה / התחייבו מלא בפעילות משמעותית מאז סיום לימודים. אנחנו לא מצפים כל החוויות שלך להיות קשורים ישירות תרופה אבל מעורבות הבריאות שלך חייבת להיות מתמשכת.

חזור על יישום רפואה: אנחנו לא סופרים אף אחד שבקשתו לבית הספר לרפואה בירמינגהם נדחתה בעבר הבא ראיון. אחרת, נשקול תובעי רפואה בשנית.

Re-לשבת בכיתות: אלה אינם נחשבים (למעט, ראה נסיבות מקילות)

העבר מתוכנית התואר: אנחנו לא רואים את מועמדים אשר לומדים כיום או בעבר למדו רפואה.

דרישות מבצע שאינו אקדמיות

כל המועמדים קבלו יידרשו למלא טופס הצהרת בריאות, וחלקם עשוי להיות קשר על ידי רופא בריאות תעסוקתית במקום מתאים.

רשויות הבריאות ממשלת בריטניה דורשים שכל סטודנטים לרפואה חייב להיבדק כדי לוודא שהם אינם נשאים של הנגיף הפטיטיס B.. כל המועמדים המקבלים הצעה לעמוד בתנאים הבאים:

 • לבצע בדיקת דם הקרנה עבור הפטיטיס B.
 • אם שלילי, הם חייבים להתחיל קורס של חיסון.
 • לאחר מכן לספק ראיות מוסמכות של אלה.
 • לנרשמים מומלצים מאוד לקחת את בדיקת דם דבר בעתו.

רשויות הבריאות ממשלת בריטניה ממליצה שכל סטודנטים לרפואה יש להציע ההקרנה במשך מספר וירוסים הנישאים בדם (הפטיטיס C ו- וירוס הכשל החיסוני האנושי כמו גם הפטיטיס B). אתה צריך להיות מומלץ כי כל עובד בריאות אשר נגוע כל הנגיפים הללו (או שאינם יכולים להוכיח כי הם אינם נגועים) אינו מסוגל ליישם נהלי נוטה חשיפה כאשר העפילה (המוגדרים 'אלה הליכים פולשניים שבהם יש סיכון כי פגיעת העובד עלולה לגרום לחשיפה של הרקמות הפתוחות של המטופל אל הדם של העובד. "). קורס MBChB בבירמינגהם הינו קורס נוהל הלא חשיפה נוטה, כך שתלמידים עם הפ C ו / או HIV לא משקף שום סיכון לחולים במהלך הקורס. מי שלמד הם חיוביים או לדחות את ההצעה של בדיקת דם עדיין יהיו רשאי להמשיך בתכנית. אמנם, סטודנטים לרפואה רשאיים לעסוק נהלי חשיפה נוטה על בסיס התנדבותי (למשל, במהלך הבחירה שלהם). אם זה המקרה, הסטודנטים נדרשים להיות מוקרן.

המכללה למדעי רפואת שיניים תפצה תלמידים עם קשיים כלכליים של עד 200 £ של עלות החיסונים שלהם. אם אתה זכאי לפרס במסגרת תכנית המלגות הלאומיות (כלומר להעפיל לפחות אחד יתרונות המדינה קשור זכאות ארוחות ספר חינם, מסווג כחומר טיפול Leaver או עם הכנסות משק בית של 16,190 £ או פחות), מומלצים להשיג קבלות על כל בדיקות תקינות שיש לך היו צריכים לשלם עבורו. ברגע שאתה להתחיל בלימודים באוניברסיטת בירמינגהם, ייתכן מכן להגיש בקשה להחזר מהמכללה, עד עלות של 200 £.

סטודנטים יידרשו להשלים גילוי מוצלח שירות חסימה (DBS) סימון לפני הקבלה לתכנית.

כל התלמידים נדרשים לחתום על הכושר כדי ירגלו קוד ההתנהגות לפני כניסה, שפרטיו יועבר עם מכתב הצעה.

סטודנטים לרפואה צפויים להשתתף בקורס כולו, הכולל עבודה ערבה וסוף השבוע.

הזדמנויות עבור מועמדים עם מוגבלויות

אנחנו לוקחים דעה חיובית של מה מועמדים עם מוגבלות יכולים להשיג כאנשי מקצוע רפואי בעתיד ולקחת ברצינות חובתנו לבצע התאמות סבירות כדי להבטיח שכל התלמידים עם מוגבלויות יוכלו להשלים לימודיהם בהצלחה. כל המועמדים ייבחנו עד וכולל הראיון על בסיס אמות המידה שהותוו לעיל, ללא קשר כל נכות. כל התלמידים, כולל אלה עם מוגבלות, צריך להיות מסוגל לענות על ספי כשירות שקבע GMC. אם אתה מצהיר על נכות אנו מזמינים אתכם לעבוד איתנו כדי לחקור כיצד הכי טובים שאנחנו יכולים לממן את הלימודים שלך.

סטודנטים בינלאומיים:

זה כמובן 4 שנים מלאות פתוח לסטודנטים הביתה / איחוד אירופאי בלבד.

מועמדים חייבים כתבו מעולים אנגלית מדוברת. עולים בקנה אחד עם הדרישות למועמדים מבריטניה, בדרך כלל אנו מצפים כיתה באנגלית GCSE (או שווה ערך). שימו לב לדרישות השפה האנגלית תקן של האוניברסיטה הם סטנדרטים מינימליים, אשר צפויים להיות שגויסו באמצעות תחרות.

בהתאם כמובן שבחרת של המחקר, אתה עשוי להתעניין גם באחד המסלולים היסוד שלנו, אשר מציעים תוכניות מובנות במיוחד עבור סטודנטים בינלאומיים שכישוריהם אינם מתקבלים עבור כניסה ישירה האוניברסיטאות בבריטניה.

התעסוקה

כאשר סיימתם את לימודים עם MBChB שלך והשלמת שנתי הבסיס שלך, אתה תהיה בעמדה כדי לבקש לקבל הודעות התמחות שבחרה עצמו. במשך רוב הבוגרים שלנו, אלה הם הודעות חולות ועיקרי טיפול של שירותי הבריאות, אבל יש גם הזדמנויות בתחומי מעבדה מבוססת כגון פתולוגיה, או במחקר. יש רופאים לעבור לתחומים מסחריים יותר כגון תעשיית התרופות, פוליטיקה, או עיתונאות רפואית והתקשורת. בכל כיוון תבחר ללכת, האימונים שלך כאן נותן לך קפיצה ממדרגה ראשונה.

עדכון אחרון: ספטמבר 2016

אודות בית הספר

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... קרא יותר

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. קרא פחות