כימיה פרמצבטית (MS)

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

תעשיית התרופות היא מעסיקה גדולה של כימאים, המעסיקים מעל 20% מהבוגרים עם BS, MS, ו- Ph.D. בכימיה. חברות פרמצבטיות זקוקות לעובדים בעלי כישורים חזקים בטכניקות כימיות מודרניות, כמו גם הבנה טובה של נושאים כגון פעילות סמים, עיצוב תרופות ופיתוח תרופות.

MS בכימיה פרמצבטית יספק הכשרה מתקדמים לתארים מתקדמים המעוניינים במדעי התרופות ובריאות. התוכנית תכשיר תלמידים בשיטות כמותיות שיכינו אותם לקריירה בתחומי מדעי הבריאות והפרמצבטיקה. זה רלוונטי במיוחד לתעשיית התרופות הגדולה בניו ג'רסי, שכן בניו ג'רזי יש ריכוז גבוה של תעשיות רפואיות, פרמצבטיות, סביבתיות וביוטכנולוגיות, עם ביקוש דומה לכוח עבודה מוכשר.

תוכנית NJIT שואבת על כוחה של מבוססת היטב NJIT התרופות הנדסה (PHEN) תוכנית תואר שני כדי לספק ליבה אחת ושלוש קורסי בחירה. תוכנית ה- MS המוצעת בכימיה פרמצבטית משלימה את התוכנית לתואר שני בהנדסה פרמצבטית, משום שהיא מדגישה את הבסיס המדעי היישומי ואת המולקולרית ברמת התכנון של התרופה, לעומת הדגש ההנדסי על תכנון, קנה מידה ופעולות של מתקנים פרמצבטיים.

מי צריך להירשם?

אם יש לך תואר BS במדעי הכימיה או הביולוגיה או הנדסה ולחפש קריירה או מועסקים בתעשיית התרופות, תוכנית זו היא בשבילך.

כיצד אוכל ללמוד עוד?

חוברת לתארים מתקדמים בכימיה פרמצבטית
תנאי קבלה עבור המאסטר למדעים
תוכנית הלימודים

משאבים נוספים

סיוע כספי
מגורים החיים

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... קרא יותר

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. קרא פחות