טְרַאוּמָה

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

זה שנתיים, במשרה חלקית אדונים תוכנית, לימד לחלוטין באינטרנט, מוצע על ידי המכללה המלכותית של המנתחים של אדינבורו ואוניברסיטת אדינבורו , ומוביל את התואר השני של כירורגיה (CHM).

בהתבסס על תוכנית הלימודים הכירורגית הבריטית, ה- CHM בטראומה ובאורטופדיה מספק הזדמנות לחניכים לבחור את המודולים המתקדמים הרלוונטיים למומחיות המוצהרת שלהם ולתמוך בלמידה לאחוות המכללה המלכותית למנתחים (FRCS).

התוכנית מיועדת לרוץ לצד הכשרה קלינית ומשלימים במקום העבודה הערכה.

למידה מקוונת

טכנולוגיית הלמידה המקוונת שלנו היא אינטראקטיבית באופן מלא, עטורת הפרסים ומאפשרת לך לתקשר עם צוות ההוראה הישיר שלנו מהנוחות של הבית או העבודה שלך.

לסטודנטים המקוונים שלנו אין גישה למשאבים המעולים של אדינבורו, אלא גם להיות חלק מקהילה מקוונת תומכת, המביאה תלמידים ומורים מרחבי העולם.

מבנה התוכנית

התוכנית פועלת על בסיס סמסטר, מעל שנתיים, והיא כוללת כ -10 שעות לימוד בכל שבוע, באופן מודולרי גמיש. צפוי כי חלק ממחקר זה יקבל אשראי או מראה 'במקום העבודה' פעילויות.

טבע למידה מרחוק באינטרנט של תוכנית זו היא מושלמת עבור רופאים עובדים דפוסי משמרת בלתי ניתנת לשינוי.

תהיה לך גישה באיכות גבוהה, משאבים מקוונים אינטראקטיביים, כתבי עת אלקטרוניים וספרים מקוונים, כמו גם תמיכה טכנולוגית ייעודי.

שנה 1

המודולים האקדמיים יחקרו את מתודולוגיית המחקר וההוראה, תוך מתן אפשרות לתלמידים לפתח את היכולת לנתח ראיות שפורסמו ולשפר את מיומנויות התקשורת הקלינית האינטראקטיבית והכתובה שלהם. לסטודנטים תהיה גם הזדמנות להשלים פרויקט מחקר אקדמי בשנת 2, למשל מחקר מקורי או סקירה שיטתית בתחום עבודה רלוונטי. לאחר השלמת התכנית, מעודדים את התלמידים לפרסם את מחקריהם במחקר בכתב.

הסטודנטים נתמכים לאורך כל התכנית באמצעות דיונים אסינכרוניים עם מדריכים אלקטרוניים המרפאים את כולם בתחום. לסטודנטים יש גם גישה למשאב למידה גדול, כולל מנויים לספרי מפתח מקוונים וכתבי עת. בדיקה שנתית (MCQ) מתקיימת בשנה השנייה, לאחר השלמת הליבה.

שנה 2

מודולים חובה לכסות את היסודות הליבה של סעיפים של הסורבוס האורתופדי. אלה נלמדים ומוערכים תוך שימוש בגישה קלינית המבוססת על בעיות, הנתמכת על ידי סקירת מערכת של חומר הקורס.

לאחר שצבר ניסיון מהמודולים האקדמיים בשנה הקודמת, התלמידים צפויים לנתח בצורה ביקורתית חומר עזר, ובמידת הצורך להתייחס לעבודה שלהם.

אפשרויות קריירה

הבוגרים יוכלו להפגין ידע מעמיק של התת-התמחות הנבחרת שלהם, ולהיות מסוגלים ליישם את הידע הזה להערכה ולניהול שיטתי של מטופלים כירורגיים במסגרת הקלינית, הדחופה והחירום.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS אקדמי: סה"כ 6.5 (לפחות 6.0 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 92 (לפחות 20 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 61 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות", הסעיפים "מיומנויות אפשריות" אינם נחשבים)
  • CAE ו- CPE: סה"כ 176 (לפחות 169 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE II עם הבחנות בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

מלגות ומימון

אוניברסיטת אדינבורו מציעה מספר קטן של מלגות למועמדים מצטיינים. אלה הם תחרותיים מאוד.

הלוואות של ממשלת בריטניה לתואר ראשון

אזרחי בריטניה, אלה עם מעמד התיישבו, וכמה אזרחי האיחוד האירופי לא תושב בבריטניה יכול להיות זכאי לקבלת הלוואה לתואר ראשון לקראת שכר - ובמקרים מסוימים עלויות החיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. קרא פחות