Read the Official Description

עמית של PCOM של תוכנית המדע מציע הזדמנויות ללא תחרות כדי לקדם את הקריירה שלך ברפואה הוליסטית אסיה עם תערובת של הכיתה למידה מקוונת באחד מבתי הספר עיסוי הטוב ביותר בקליפורניה. בהנחיית סגל המומחים שלנו, פעילויות מקוונות מסוגם הפעלות עכשיו התמזגו לתת לתלמידים גמישות בנוסף הידיים על מכובד הוראה עבורו מכללת פסיפיק ידוע.

ה עמית למדע (עיסוי / אסיה להריון ולידהתכנית תואר) מדגימה הדרכה משמעותית ללקוחות עיסוי ומעסיקים פוטנציאליים. בוגרי עמית למדע יוכנו להיכנס קריירה בתחום עיסוי או בפרקטיקה פרטית, או בתעסוקה אחרת המתרגל איש מקצוע כגון מומחה לדיקור סיני, בעל בריאות וספא, או במרפאתו של הכירופרקט. בנוסף התכנית מציעה קורסי השכלה כלליים כדי להוות בסיס ללימודי המשך. שיעורים אלה יסייעו להכין את התלמיד להשכלה גבוהה וקריירה הדורשת את היכולת לחשוב באופן עצמאי, הערכה ביקורתית וליישם ידע בכתב ובעל המספרי, הווה נכתב משכנע ותקשורת אוראלית, ולחשוב באופן ביקורתי על ההשפעות של אמנות ופילוסופיה.

תכנית זו בנויה סביב תכנית לימודי עיסוי ליבה 600 שעות, אלא גם כוללת 30 יחידות חינוך כללי בתוך 64.5 היחידות הנדרשות להשלמת התכנית. חלק העיסוי של התכנית מדגיש תאוריה רפואית מזרחית, Tui Na, ואת פיתוח היכולת של התלמיד להבין את הסיבות ואת הסימפטומים של מחלה. יכולת זו תאפשר מתרגלים עיסוי פסיפיק להתאים עיסוי שלהם לצרכים האישיים של הלקוח שלהם. אסיה להריון והלידה Therapy גדלה והפכה מומחיות מוכרת הנתמכת על ידי הארגון האמריקאי של עבודת גוף טיפולים של אסיה באישור הוועדה הלאומית לשלום הסמכת אקופונקטורה and Oriental Medicine. סטודנטים בתכנית זו לקבל היכרות עם התיאוריות היקרות של רפואה הסינית מתמחים במגוון רחב של טיפולים להריון ולידת אסיה, כולל Tui Na, שיאצו, עיסוי תאילנדי ועוד.

ה תואר עיסוי טיפולי עמית התוכנית מכינה את התלמידים הסמכה על ידי הוועדה הלאומית עבור הסמכת אקופונקטורה and Oriental Medicine (NCCAOM) ועל ידי מועצת ההסמכה הארצית עיסוי טיפולי להריון ולידה (BCTMB), כמו גם את בחינות הרישוי לוח עיסוי הדרישות להסמכה קליפורניה. בוגרים הם גם זכאים לחברות בהסתדרות האמריקנית להריון והלידה Therapies של אסיה אם קורסים שאינם נדרשים נוספים בחברה הכלולה של תכנית תואר במדעים נלקחים למטרה זו.

בוגרי התכנית זכאים גם לפנות לבית מגיסטר למדעים (מזרחית לרפואה מסורתית) התכנית מוצעת PCOM.

בוגרי עמית למדע (עיסוי פסיכיאטר / להריון ולידה אסיה) תואר יהיה:

  • דון ולהפגין אתיקה מקצועית
  • להפגין מיומנויות טיפול גוף יסוד
  • לדעת ולהפגין חיוניים, שיקולים היגייניים בביצוע העיסוי.
  • מכיר ומכבד תנאי contraindicating עיסוי.
  • להיות זכאי לקבל את הבדיקה על ידי מועצת ההסמכה הארצית עיסוי טיפולי להריון ולידה ואת הוועדה הלאומית עבור הסמכת אקופונקטורה and Oriental Medicine.
  • להפגין בכתב יעיל ותקשורת מקצועית האוראלית skills.Possess הידע והכישורים לנהל עסקי עיסוי פרקטיקה פרטיים משלהם.
  • כישורים שעלולים להוביל בתפקידי ניהול בתעשייה שלהם.
  • בעלי ידע עבודה ואת היכולת לנצל מיומנויות אוריינות מידע לעשות מחקר ולימוד נוספים.
  • להפגין מודעות מדעת של הגדילים העיקריים של מערב חשיבה מזרחית שבה Oriental Medicine מבוססת.
  • תהיו זכאים לפנות לבית ראשון ו / או תואר שני לתואר ב- Pacific המכללה או במוסדות אחרים להשכלה גבוהה.

החברה הכלולה מכללת פסיפיק למדע (עבודת גוף עיסוי טיפולי / אסיה) התכנית משלבת תקן של PCOM המצוינות בחינוך איכות עם הנוחות של פעילויות מקוונות וקורסים משולבים במלואם עם הידיים על על-מיקום הדרכה סיבובים קליניים. מכללת פסיפיק מציעה לסטודנטים גישה בלחיצה אחת למשאבי מכללה ותמיכה. קליק אחד ואתה מתחיל בכיתה. קליק אחד ואתה מקבל תשומת לב אחד על אחד משני חברי סגל מכובדים ומסורים, והזמנה פתוחה וחוץ תוכניות מחוץ לקמפוס ופעילויות שיכולות להיות מותאמת לכל לוח זמנים המועדפים של תלמיד. לאחר לחץ ואתה מתחיל את הקריירה החדשה שלך.

גילוי מידע לצרכן פדרלי על תכנית זו

מכללת פסיפיק לרפואה מזרחית היא מוכרת על ידי האגודה המערבית של בתי ספר ומכללות. המכללה וכל תוכניותיה בסן דייגו מאושרות על ידי BPPE. המכללה של MSTOM, MSAC (CH ו- NY), ו DAOM (SD) תוכניות מוכרים על ידי ACAOM.

Program taught in:
אנגלית

See 5 more programs offered by Pacific College of Oriental Medicine »

This course is לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס
Start Date
Sept. 2019
Duration
30 חודשים
תכנית חלקית
Price
21,906 USD
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date