תכנית לפסיכולוגיה קלינית (PsyD) בCIIS

תכנית PsyD בCIIS היא ייחודית. ממוקם בלב של סן פרנסיסקו, היה האוניברסיטה מוכרת הראשונה בצפון אמריקה להציע תוכניות שמתחברות תובנות של פסיכולוגיה המערבית עם רוחניות מזרחית. אנו ממשיכים היום להציג תכנית לימודים פסיכולוגיה קלינית דינמיות המשלב את המחקר המדעי האחרון עם מסורות החוכמה הגדולות בעולם. אנו מאמינים כי סינתזה כזאת מאפשרת הבנה עמוקה של המצב האנושי, כמו גם תובנות לגבי הדרכים יעילות ביותר של עזרה לנזקקים.

תכנית PsyD מתוכננת היטב על מנת להכין את התלמידים לקריירה ממוקד בפועל בפסיכולוגיה קלינית. כחברה במועצה הלאומית של בתי ספר ותוכניות לפסיכולוגיה מקצועית (NCSPP), מודל הכשרת רופא-החוקר שלנו מספק השכלה רחבה וכללית בפסיכולוגיה קלינית, שבנוסף, משלבת עומק פסיכולוגי, חברתי, אקולוגי, וממדים רוחניים של חוויה אנושית בתכנית הלימודים.

סטודנטים במשרה מלא שנכנסים לתכנית עם Standing הרגיל (מי שנכנס עם תואר ראשון) בדרך כלל לוקחים שלושה עד ארבע שנים כדי להשלים את קורסים. זה ואחריו ההתמחות, אשר לוקחת שנה אחת, אם זה התמחות במשרה מלאה (כארבעים שעות בשבוע), שנתיים אם זה התמחות במשרה חלקית (כעשרים שעות בשבוע). העבודה גם כדלקמן קורסים ו, ​​בזמן שהוא אפשרי כדי להשלים את עבודת הדוקטורט בשנה אחת, תלמידים בדרך כלל לוקחים שנתיים כדי להשלים ולכתוב את המחקר שלהם. באופן מעשי, סטודנט במשרה מלא עם מעמד הודה רגיל יכול לצפות להשלמת התואר בחמש עד שבע שנים, בהתאם לבחירת ההתמחות שלהם ואת האופי של פרויקט העבודה שלהם. מתקדמים - סטודנטים עומדים (מי שנכנס עם תואר שני בפסיכולוגיה, או שווה הערך) יש האפשרות לסיים את התכנית בארבע שנים, עם שלוש שנים של קורסים מופחתים עומס ועבודת דוקטורט במקביל, ואחרי שנה אחת של התמחות. רוב התלמידים מתקדמים עומד לקחת ארבעה וחצי עד חמש שנים כדי להשלים את תואר הגישה הייחודית שלנו להכשרה בפסיכולוגיה קלינית מונחה על ידי חזון של פרקטיקה קלינית המדגיש גישה הוליסטית ויחסית למצבו של האדם. אנחנו מלמדים את תלמידים את הערך של חקר פתוח לעצמי ואחרים. במרכז חקירה זו היא כל האדם שקיים במערכת יחסים עם אנשים אחרים, עם קהילות, עם מערכות משמעות תרבותיות, ועם הטבע. אנו מאמינים כי סבל פסיכולוגי לעתים קרובות יש לעשות עם השבירה של קשרים חיוניים אלה. עולים בקנה אחד עם משימת CIIS חזון, אנו רואים את התהליך החינוכי עצמו כהוליסטית ויחסי, ואנו שואפים "ללכת לדבר" כקהילה למידה - אחד שהוא יצירתי וטרנספורמטיבי בשני הרמות האישיות ומקצועית.

ההנפקות כמובן שלנו משקפות את נקודת המבט הרחבה אופקים, אינטגרטיבי החלוץ בעשורי CIIS לפני. אלן ווטס, דמות מובילה בהעברת רוחניות מזרח למערב, תאר את האקדמיה האמריקנית ללימודי אסיה (שמאוחר יותר הפכה CIIS) כמו "אחד מהשורשים העיקריים של מה שמאוחר יותר זכה לכינוי, בתחילת שנתי השישים, כ רנסנס סן פרנסיסקו. "באותה התקופה, אזור המפרץ הפך לשם נרדף לזרמים חדשים בפסיכולוגיה שימשיכו להפוך את השדה. כמו המייסדים של CIIS, הסגל והסטודנטים שלנו ממשיכים לעבוד בחוד החנית של הפסיכולוגיה, במסורות העמוקות ביותר שלה, ולקראת הפרויקט למימוש הפוטנציאל האנושי העמוק ביותר שלנו.

CIIS הוסמך באופן מלא על ידי האגודה המערבית של בתי ספר ומכללות בכירים במכללה ואוניברסיטת הוועדה (WASC-SASC). תכנית PsyD היא חבר המועצה הלאומית של בתי ספר ותוכניות לפסיכולוגיה מקצועית (NCSPP). בוגרי תכנית PsyD בCIIS זכאים לרישוי כפסיכולוגים בקליפורניה ומדינות רבות אחרות.

אזור מפרץ סן פרנסיסקו הוא בחוד החנית של שינוי בפסיכולוגיה, במיוחד בCIIS. אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר אותנו וללמוד עוד על החוויה הפסיכולוגיה CIIS / אזור המפרץ.

פסיכולוגיה קלינית רישוי (PsyD) תכנית

בוגרי תכנית PsyD בCIIS זכאים לרישוי כפסיכולוגים בקליפורניה ומדינות רבות אחרות. למעשה, בחמש השנים האחרונות, על פי EPPP פרסם נתונים, תלמידי CIIS קבלו ציונים גבוהים יותר בבחינה הלאומית מאשר בוגרי כל APA אושרו תכנית PsyD באזור המפרץ.

תכנית יחול על הפסיכולוגיה הקלינית (PsyD)

הכנת הדגשה לפרקטיקה קלינית תכנית זו משלבת מלגה קפדני, בפיקוח ניסיון קליני ומעשיים והתמחות. תלמידי PsyD למלא דרישת כשירות גיוון וזהות על ידי לקיחת שלושה קורסי חיבור פרקטיקה קלינית עם תרבות ומוצא אתני, מגדר ומיניות, ודת ורוחניות.

לשדה תלמידי חוויה יכולים לחול על מעל 90 סוכנויות קהילה, המשרתים בתמהיל מגוון של לקוחות. בנוסף, יש להם גישה למערך המרגש של המכון לתוכניות ציבוריות.

הפילוסופיה האימון שלנו מורכבת מארבעה מרכיבים:

 • למידה בהקשר רב-תרבותי, המשלב עבודת practica והכיתה
 • מודל יחסי של למידה והכשרה
 • השתקפות משמעותית על פרקטיקה הקלינית של אחד
 • מגוון רחב של מלגות

תנאי קבלה

 • יישום הודאה
 • אגרת בקשה אינה ניתנת להחזרה 65 $
 • דרישת תואר: תואר ראשון (BA, תואר ראשון, או שווה הערך) ממכללה או אוניברסיטה מוכרת ביחידות פסיכולוגיה או סמסטר 12/18 יחידות רבעון של עבודה כמובן פסיכולוגיה
 • תנאים מוקדמים אקדמיים: 12 יחידות סמסטר / 18 יחידות רבעון של עבודה כמובן פסיכולוגיה כוללים סטטיסטיקות כמובן.
 • תעתיקים: תמלילים רשמיים מכל המוסדות האקדמיים מוכרים השתתפו בארצות הברית. תמלילים חייבים להגיע במעטפות הרשמיות, חתומם.
 • ממוצע ציונים מינימליים של 3.0 במוסד המעניק התואר הראשון-- ליחידות סמסטר אחרונה 60 או 90 יחידות רבעון של עבודה כמובן.
 • לדוגמא כתיבה אקדמית: מדגם כתיבה של שמונה עד עשרה דפים (הקלדה, כפולה ברווח) המדגימה את היכולת שלך לחשוב באופן ביקורתי ומהורהר ומדגימה את יכולות כתיבה לתואר שנייה. מדגם שמשתמש במקורות חיצוניים חייב לכלול ציטוטים נכונים. אתה רשאי להגיש עותקים של עבודה קודמת, כגון נייר האחרון אקדמי, מאמר, או דו"ח המשקף את יכולות אקדמי.
 • שני מכתבי המלצה: מכתבי המלצה יתקבלו מיועצים אקדמיים, פרופסורים, מפקחים מקצועיים, או מישהו יכול להעיד על הבשלות, המוטיבציה, והיכולת שלך לבצע את העבודה הנדרשת לתכנית PsyD. ממליצים צריכים להשתמש בפורמט עסקי סטנדרטי וכוללים מידע-שם איש קשר מלא, דואר אלקטרוני, מספר טלפון, וכתובת דואר.
 • הצהרת מטרה:-עמוד אחד הצהרה (הקלדה, ברווח כפולה) של המטרות החינוכיות שלך ומקצועית.
 • הצהרה אוטוביוגרפית: דף ארבעה עד שש (הקלדה, ברווח כפול) התבוננות עצמית, הצהרה אוטוביוגרפית תוחלת חיים דנות ערכים שלך, תובנות רגשיות ורוחניות, שאיפות, וחוויות חיים שהובילו להחלטה לפנות לתכנית PsyD .

סטודנטים בינלאומיים ואנשים שלמדו במוסדות מחוץ לארה"ב וקנדה יש ​​דרישות נוספות.

מעמד מתקדם

מספר מצומצם של תלמידים מתקדמים המתמדת שסיימו תואר שני או תואר MS בפסיכולוגיה (או שווה ערך) עם ממוצע ציונים של 3.25 וסיים 500 שעות פרקטיקום יוכלו להתקבל בכל שנה. תלמידים מתקדמים עומד להשלים מספר מופחת של יחידות בתכנית שנועדה על מקרה לגופו בהתאם לקורסים לתואר שני לפני. תלמידים הודה עם מתקדם עומד להשלים את כל קורסי החובה בCIIS או להפגין השלמה לפני דרך הגשה וסקירה של תוכניות לימודים מקורסים קודמים.

כניסה האביב לפסיכולוגית תכנית הדוקטורט

קיבל פעם אחת לתכנית PsyD, מספר מצומצם של תלמידים יש את האפשרות להירשם לכמה קורסים לסמסטר האביב או בקיץ לפני סמסטר הסתיו שלהם מתחיל. באישור מחלקת PsyD, תלמידים יכולים להירשם לקורסים נבחרים לפני תחילת סמסטר הסתיו, מאוחר יותר להצטרף למחזור הסתיו. תלמידים שמעסיקים אפשרות זו להפחית את מספר קורסי חובה בשנים הראשונות ו / או השניה של מחקר. אפשרות זו עשויה לספק רוחב גדול יותר לתכנון לימודים לתלמידים בודדים. תלמידים שיתחילו לקחת שיעורים בסמסטרי האביב או בקיץ הם חברים נחשבים לעוקבת הסטודנט שמתחילה באופן רשמי בסמסטר הסתיו של השנה שהם הודה ויעברו דרך רצף פרקטיקום עם דור ש.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 3 תוכניות שמוצעות על ידי California Institute of Integral Studies »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
3 - 4 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date