התואר ראשון בתזונה ותורת תזונה

כללי

תיאור התכנית

למה ללמוד תזונה תורת התזונה?

כדי לקדם את בריאות האדם באמצעות חינוך ומחקר על ידי גישור הפער בין הרפואה ובריאות הציבור, ולייצר בוגרי מוסמך מסוגל לשרת באזור בתחומים מגוונים של מדעי המזון, בטיחות מזון, תזונה, תורת התזונה.

מה תלמידים לומדים בתוכנית?

שלנו תוכנית תזונה תורת התזונה יספק כל מה שאתה צריך כדי ללמוד על אכילה ואיכות חיים בריאות. תגלו מה היא תזונה בריאה ולא בריא, מה התזונה הוא אופטימלי עבור אנשים המתרגלים ספורט, אנשים הסובלים מהשמנה, אנשים כואבים ממחלה גנטית, ועוד הרבה יותר.

זוהי תכנית המבוססת על ביולוגיה מיושמת וכימיה.

מה עושה התכנית להוביל?

המחלקה מציעה תוכנית תלת-שנתית לקראת תואר BSc בתזונה תורת התזונה. בוגרים המבקשים להיחשב דיאטנים מורשים צריכים להשלים תקופת התמחות למשך התקופה מינימאלית של שישה חודשים באווירה רפואית מוכרת.

איך מפעילים את התוכנית לסנכרן חינוך עם קהילתית?

המחלקה השיקה את "פרויקט הקרוון הכחול: הקרנה לסוכרת היפרכולסטרולמיה מניעה" בשנת 2012. יותר מ 6000 אזרחים מכל רחבי האומה הוקרנו, הקמפיין הקהילתי הגדול הושק על ידי אונ' פרטית בלבנון.

ארגון הבריאות העולמי, הפדרציה הבינלאומית לסוכרת והמשרד לבריאות הציבור בלבנון הכירו רשמי מצוינות זו, ומייעדים את המחלקה כמרכז פעולה למחקר הושטה בתזונה ובעיות בריאות הקשורות obesity-.

איזה סוג של קורסים אין התכנית כוללת?

קורסים בעיבוד מזון, בטיחות מזון, כימיה, פרמקולוגיה, תזונה קלינית, תורת התזונה ועוד מתכנית הלימודים 99-אשראי.

למה תזונת לימוד AUT?

אתה מקבל למדת על ידי מדענים ותזונאים עליונים, לקבל הזדמנויות גדולות לשרת את הקהילה שלך כגון פרויקט פניקס עם ביבלוס עירייה, להשתתף בכנסים הקשורים לבריאות ותזונה בכל סמסטר, מקבל הזדמנויות של התמחויות בבתי חולים עליונים, עבודה עם ארגונים בינלאומיים (פדרציה הבינלאומית לסוכרת מוסדות) ומקומיים (המשרד לבריאות הציבור) כדי לקבל תחושה טובה יותר של העולם המקצועי לפני סיום הלימודים. אתה גם מקבל הסמכות מקצועיות לאורך הדרך. סטודנטים AUT קלעו 100% הצלחה בבחינה בסמינר מאז תחילת התוכנית.

מה קריירת הזדמנויות זמינות מעבר סיום?

סטודנטים אשר לומדים בבית התואר הראשון תזונה בתזונת מגויסים מקומית באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה לעבודה בבתי חולים, ארגונים לא ממשלתי, מרפאות פרטיות, חינוך, מחקר, ארגונים בינלאומיים, מועדוני ספורט, מסעות בריאות, חברות קייטרינג, בטיחות מזון, וכל שדה בנושא.

עדכון אחרון: מרץ 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates.

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates. קרא פחות
לבנון און ליין