התואר ראשון בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

הנקה

הכנה לבחינות בגרות בסיעוד הוא רמת ההשכלה הבסיסית לכניסת סיעוד בפועל מקצועי, בניין על ידע שנרכש מן הרוח, ביולוגית, פיזית, חברתית ומדעי התנהגות. תכנית הסיעוד שלנו מספקת חינוך יסוד הוא באמצעות קורסי סיעוד אקדמאים או מקצועיים תומכים במתן המטופל במרכז, בטוח, טיפול איכותי במסגרות בתעשיית הבריאות של היום.

תחת הדרכתו של סגל סיעודי מומחה, אתה תהיה מסופק הזדמנויות לזכות רלוונטי, ניסיון מעשי וקראו תיגר לפתח הבנה וחשיבה ביקורתית כי תתמוך ההצלחה שלך בתור אחות במקצועה. התלמידים בכיתות הקטנות שלנו להקל יחסי סטודנט-סגל קרובים שבו סטודנטים ואנשי סגל מכירים אחד את השני לפי שם. יחסי תלמיד-סגל קליני של 8: 1 להקל אירוסי איכות ותמיכת 1,100 השעות בילו במסגרת הקלינית.

תצטרך חוויות מעבדה במרכז הסימולציה הארט אשר יש סימולטורים אדם אלחוטיים 3G ויחידת החולים באשפוז מדומה להשלים עם דירה יעילה replicatd, שולחנות בחינת מיטות אשפוז. סטודנטים ישלימו 25% מהזמן הקליני שלהם במרכז, אשר הוקצה כאתר מוביל Gaumard, רק אחד מתוך 33 בארץ.

בוגרי התכנית זכאים לקחת את בחינת רישוי המועצה הלאומית אחיות מוסמכות (NCLEX-RN) להיות אחות מוסמכת (RN). תכנית זו אושרה על ידי המועצה לסיעוד צפון קרוליינה. מידת הבגרות בסיעוד במכללה ליס-מקריי הוא הוסמך על ידי נציבות על קולגייט החינוך לסיעוד.

בית הספר מאי לסיעוד למדעי הבריאות באוניברסיטת ליס-מקריי המכללה יארח צוות מן סיעוד ועדת החינוך על קולגייט (CCNE) מ 15-17 במרץ 2017, כאשר CCNE מבצעת הערכה באתר שלה של תוכנית סיעוד תואר בגרות (RN-to-BSN ו-הרישוי קדם BSN).

הזדמנות להגשת הערות צד שלישי

מכללה ליס-מקריי מזמינה מרכיבים העיקריים שלה - סטודנטים, בוגרים, סגל, מעסיק, סוכנויות קליניות הקהילה large-- את ההזדמנות לספק קלט לצוות הבדיקה. כתוב וחתום הערות צד שלישי יתקבלו על ידי CCNE עד ה -22 בפברואר, 2017.

תגובות ניתן לשלוח אל:

 • הוועדה להשכלה סיעוד קולגייט
 • לידי: הערות צד שלישי
 • הוועדה להשכלה סיעוד קולגייט
 • דופון אחת, NW, Suite 530
 • בוושינגטון 20036
 • -אוֹ-
 • thirdpartycomments@aacn.nche.edu

עובדות מהירות

 • בית ספר מאי לסיעוד למדעי בריאות דורג # 2 מעלה באים ספר לאחיות בדרום ידי מאסטר הטוב ביותר של מדע במעלות סיעוד.
 • יותר מ 1.4 מיליון $ ב המדינה- of-the-art טכנולוגיה השקיעה בבית הספר במאי חדש לסיעוד למדעי הבריאות.
 • תעסוקה עבור אחיות מוסמכות המחזיקים BSN צפוי לגדול ב -22% בין השנים 2008 עד 2018.
 • ברמה בסיסית משכורת לאחיות כנות BSN נע בין כ 31,000 $ ל 38,000 $ בשנה בהתאם למיקום הגיאוגרפי והניסיון קודם. לאחר חמש שנים, הממוצע הארצי הוא יותר מ -50,000 $ בשנה עם הרבה להרוויח יותר מ -60,000 $ (האגודה האמריקאית של מכללות של סיעוד, 2016).

מה תלמד

במהלך השנים הראשונות בבית ליס-מקריי, תוכל לפתח בסיס חינוכי-מעוגל היטב במדעי רוח ומדע בסיסי. בשנים הזוטרות ובכירות, תוכל לשקוע בקורסים ממוקדי סיעוד. תלמד על טיפול בחולה במרכז, שיתוף פעולה בין-תחומיים, בפועל מבוסס ראיות, שיפור איכות, בטיחות, אינפורמטיקה, חינוך מטופל, מקצועיות, מנהיגות מערכות מבוססת בפועל. הפעילויות החינוכיות שלך תכלולנה למידה באמצעות המדינה- of-the-art טכנולוגיות כמו לוח Anatomage המאפשר ויזואליזציה אינטראקטיבית של איברים בגוף נסתרים עם גודל ופרספקטיבה מציאותיים.

במרכז הסימולציה הארט, תוכל לספק טיפול לאמצעי הדמית חולה אנוש באיכות גבוהה אשר תגיב הסיעודים שלך, בין אם על ידי משתפר-או על ידי הולך ומחמיר. סביבה בטוחה זה תאפשר לך לגדול מיומנויות סיעוד, חשיבה ביקורתית, ותעדוף מבלי לסכן חולה "חי", מיומנויות למידה מרמת היסוד מתחילה בטיפול נמרץ מתקדם. תרחישי סימולציה כוללים אמבטיות מיטה וטיפול אישי לרמות המתקדמות יותר כגון החל האינפוזיות, מתן תרופות, לקרוא רצועות קצב לב ואפילו הקלת לידה.

בנוסף, יהיה לך חוויות קליניות בבתי חולים מקומיים והמרכזיים מבוסס קהילה ולספק טיפול עבור לקוחות בכל הגילים במגוון רחב של מדינות בריאות / בריאות. למידה אינטראקטיבית עם משוב בזמן האמת משולבת לאורך כל תכנית הלימודים באמצעות מערכות למידה מקוונת שונות שנועדו להכין אותך לקחת את בדיקת הרישוי. אלה כוללים מבחני תרגול, ניתוחי מקרה, צעד-אחר-צעד מיומנויות הדרכה וסרטוני וידאו של תהליכי מחלה או נהלים-כל אבות אשר ניתן לחזור עד לך להשיג הבנה של תוכן ושליטה של ​​מיומנות.

מעבר לכיתה

אתה יוזמנו להשתתף בארגונים ממוקדת-תלמיד כמו ארגון תלמידות בבית הספר לאחיות. יצירת קשרים עם עמיתיך יתמוך פרספקטיבות מנהיגות, עבודות שירות, והשתתפות בהליכי חקיקה.

תוכל להשתתף במגוון רחב של הגדרות קליניות אשר עשוי לכלול יחידות ספציפיות בבתי חולים מקומיים ואזוריים אלא גם במקלטים לחסרי בית, מרכזי רכיבה טיפוליים, מחוץ חולת מרפאות חומר-שיקום, בתי אבות, מרפאות ילדים, ובתי ספר לתלמידים עם צורכים מיוחדים .

הבינלאומי Sigma Theta טאו

Sigma Theta טאו הבינלאומי (STTI) היא חברת כבוד סיעוד נוסדה בשנת 1922 על ידי שש אחיות באינדיאנפוליס, IN. STTI מעסיקה כיום למעלה מ 500 פרקים עם יותר מ 135,000 חברים פעילים המתגוררים ב -90 מדינות ברחבי העולם. המשימה של STTI מקדם בריאות עולמית וחוגג מצוינות הסיעודי מלגה, מנהיגות, ושירות.

בית הספר מאי למדעי סיעוד ובריאות יצר הדרה-כבוד STTI, במטרה להגיש בקשה לקבלת מעמד צ'רטר הפרק רשמי עם STTI עד דצמבר 2017. כחלק מחברת כבודנו, אנו מזמינים אחיות עם BSN להיות חברים של ספר מאי של אגודת כבוד סיעוד כמנהיגי אחות קהילה. תלמידות בית ספר לאחיות לימודיו מוזמנים להצטרף על בסיס ממוצע ציונים בתכנית בגרות.

הדרת-כבוד תארח אירועים במהלך השנה לרשת ולדון כיצד להגדיל את האפקטיביות סיעוד באמצעות תרגול המבוססות על ראיות. למידע נוסף על בית ספר מאי של אגודת כבוד סיעוד, בבקשה ליצור קשר עם ד"ר מרי אשר, יו"ר חברות ב asherm@lmc.edu.

לאחר סיום לימודים

כבוגר של בית הספר לסיעוד מאי למדעי בריאות, אתה יכול לבחור לעבוד במגוון רחב של הגדרות, כולל: בתי חולים, בתי אבות, בתי ספר ציבוריים, משרדי רופא, מחלקות בריאות, קהילות, בתי סוהר, מרכזי שיקום, סוכנויות הוספיס ומחקר מעבדות. בגרות הכנה אחיות יכולות גם לבחור לרכוש השכלה נוספת כמטפלי אחות, מחנכים, מומחי אחות קלינית או מנהלי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments.

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments. קרא פחות