התואר ראשון במדע הרפואה

כללי

תיאור התכנית

התואר הראשון לרפואה מדע

על פי "תקנות הזמניות על בקרת איכות תקני חינוך לתואר ראשון לרפואה לימד אנגלית לסטודנטים בינלאומיים בסין", משרד החינוך של סין אישר אוניברסיטת דרום מזרח כאחת האוניברסיטאות מוסמכים בסין לרשום סטודנטים בינלאומיים בלמדה אנגלית תכנית לתואר ראשון ברפואה.

כדי להאיץ את צעדו של בינאום, אוניברסיטת דרום תמשיך להירשם סטודנטים בינלאומיים בתכנית לתואר הראשון לימדה אנגלית של רפואה בסתיו-הסמסטר של 2010. מטרת התכנית הוא לטפח אנשי מקצוע רפואיים בינלאומיים מוסמכים, מתן שיקול דעת לצרכי האפשריים שלהם לשרת במולדת או במדינות אחרות שלהם.

לאחר שסיים את הכולל נדרשת הזיכויים, סטודנטים יוענקו תעודה על ידי אוניברסיטת דרום ותלמידי מוסמך יקבלו את התואר הראשון של רפואת מדע (MBBS). יהיו בוגרים ההזדמנות להירשם לבחינת הסמכת רופא על פי התקנות היחסית של המדינה בהתאמה.

לימד באנגלית, התכנית פתוחה לסטודנטים בינלאומיים במרדף של המדע והפרקטיקה של רפואה, שקורסים המוצעים על ידי בית ספר לרפואה, Seu.


סקירה כללית של בית ספר לרפואה, Seu

ספר לרפואה של אוניברסיטת דרום מזרח, שמקורם נאנג'ינג ספר לרפואת רכבת, שמקורה יכול להיות נעוצים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת המרכז נוסד בשנת 1935, מוזג לאוניברסיטת דרום בשינה 2000. היא נהנית מיוקרתה מהבית ומחוץ להיסטוריה הארוכה שלה וחינוך באיכות גבוהה.

מכללה לרפואה, אוניברסיטת דרום (Seu), נמצאת על ידי Xuanwu האגם הנופי בנאנג'ינג, עיר של סין היסטורית ותרבותית, הגובלת ברחוב הונאן, רחוב עסקים מפורסם לאומי. הקמפוס מתגאה נופים יפים בכל רחבי השנה. המכללה לרפואה הייתה בסיס חשוב בחינוך הרפואי הלאומי. בשנים האחרונות, הוא טיפח יותר מ -20,000 בוגרים, כולל כמה אנשי אקדמיה של האקדמיה הסינית להנדסה ומומחים רבים אחרים ציינו רפואיים בבית ובחו"ל.

מכללה לרפואה, Seu מורכבת מבית הספר למדעי יסוד רפואי, בית הספר לרפואה קלינית ובית ספר לבריאות הציבור. המכללה מציעה שישה דוקטורט תוכניות, עשרים ותשע תוכניות של הורים, תכנית אחת של 7 שנים לשני תואר ראשון ותואר שני ושבע תוכניות הראשון.

ישנם מעל 80 פרופסורים ו -150 פרופסורים חברים בסגל של המכללה לרפואה, כולל 30 מפקחי דוקטורט ו -200 מפקחים שני, רובם יש הניסיון של הלימוד בבתי ספר לרפואה זרה מפורסמות והשיגו תואר הדוקטור. בנוסף, יש 87 פרופסורים במשרה חלקית ו226 פרופסורים חברים בבתי החולים ובבתי חולים המצורפים מעבדה.

עם 193,000 מ"ר. מ '. בנייני הוראה ומעבדה מודרניים, אולמות ספורט וספריות, מכללה לרפואה, Seu מכסה את השטח הכולל של 263,000 מ"ר. מ '. הספריות לאסוף 400,000 עותקים של ספרים וכתבי עת של 1500 סוגים זרים. המרכז הקליני הניסויי, אשר נמצא בבנייה, יקל על הסטודנטים לרפואה בטכניקות קליניות מודרניות, באמצעות המערכת האלקטרונית מטופל הדמיה. ישנם 19 בתי חולים צמודים למכללה לרפואה, Seu, יותר מ -40 בתי חולים מעבדה מתפשטים ברחבי הארץ.

Seu היא אוניברסיטה מקיפה עם מעל 28000 תלמידים במשרה מלאה, ביניהם 2,700 הם סטודנטים לרפואה בהיקף של 800 בוגרים ו -1900 סטודנטים לתואר ראשון. ישנם יותר מ 1000 סטודנטים זרים מ -102 מדינות לומדים כאן.

מידע בסיסי תכנית MBBS

תקופה: 6 שנים

הסמכה: מעל בוגר התיכון, הישן של השנה 16 ומעלה, זרים בריאים

תקופת יישום: 1 מרס 2012 ליוני 25, 2012

מסמך יישום:

טופס 1. Seu בקשה לסטודנטים בינלאומיים.
2. תעודה בגרות בכירה (גרסה מקורית או נוטריונים, בתרגום סיני או אנגלית נוטריונים)
3. תמלילי התיכון (גרסה מקורית או נוטריונים, בתרגום סיני או אנגלית נוטריונים)
4. עותק מורשה של תוצאות מבחן TOEFL (או מעל 500 במבחן המבוסס על נייר / 61 ומעלה במבחן מבוסס מחשב), או IELTS ציון 5.0 ומעלה עבור אלה מועמדים ששפת אמם או שפה רשמית היא אנגלית לא.
5. עותק דרכון בתוקף


אגרת בקשה: 400RMB

שכר לימוד: 30000 יואן / שנה

שכר אחר: על 6000 יואן / שנה לאכלוס אחד בחדר של שתי תפוסות

הליך הרשמה: אנחנו נבדוק את כל מסמכי הבקשה ולשקול את הסמכתו של כל מבקש. הטוב ביותר של המועמדים יהיו רשום.

הענקת תואר: מי לציית לחוקים סיניים ותקנות של Seu תוענק תואר הראשון של מדע רפואה על ידי Seu לאחר שהשלימה את כל נקודות הזכות האקדמיות הנדרשות ולקבל את תעודת הסיום.

זמן הרשמה: אוקטובר 2012

עדכון אחרון: ספט 2015

אודות בית הספר

אוניברסיטת דרום מזרח (שאו) היא אחת האוניברסיטאות המפתח לאומי מנוהל ישירות תחת משרד החינוך של סין. כאוניברסיטה היוקרתית המאה, הוא ממוקם בסמוך למרכז העיר נאנג'ינג, ממערב להר סגול בדרום Xuanwu לייק. ד ... קרא יותר

אוניברסיטת דרום מזרח (שאו) היא אחת האוניברסיטאות המפתח לאומי מנוהל ישירות תחת משרד החינוך של סין. כאוניברסיטה היוקרתית המאה, הוא ממוקם בסמוך למרכז העיר נאנג'ינג, ממערב להר סגול בדרום Xuanwu לייק. דרום מזרח האוניברסיטה היא אחד המוסדות הוותיקים ביותר להשכלה גבוהה בסין, שמקורה יכול להיות נעוצים 1902, כאשר הוקמה המכללה Sanjiang רגיל. בשנת 2000 נאנג'ינג הרכבת מדיקל קולג' (אשר מופיע על ידי ארגון הבריאות העולמי), נאנג'ינג המכללה לתקשורת ובית הספר Nanjing הגיאולוגי היו incorporateted לתוך דרום מזרח האוניברסיטה. עכשיו מזרח אוניברסיטת התפתח אוניברסיטת מקיף, המתגאה 30 בתי ספר או מחלקות עם 69 תחומים לתואר ראשון בסך הכל.כמו כן, יש 23 תחנות פוסט דוקטורט, ומציע 96 תוכניות לתואר שלישי ושל יחידת 210 תוכניות 's, היא מחזיקה המוביל הלאומי ארכיטקטורה, הנדסה אזרחית, אלקטרוניקה, טכנולוגיות המידע, אנרגיה, כוח הנדסה, תחבורה טכנולוגיה, וכו' דרום Universit Y יש את המספר הכולל של סגל צוות של כ 6000, כולל 2000 פרופסורים הפרופסורים, 10 אקדמיה של האקדמיה הסינית למדעים Academy of Engineering. כיום, מספר את במשרה מלאה סטודנטים נגמר 26,000, מתוכם כ 9000 הם דוקטורנטים. דרום אוניברסיטת שמה דגש שווה על מחקר. זהו אחד מתוך 10 האוניברסיטאות המובילות במחקר ופיתוח מדעי בסין, עם למעלה מ 20 לאומי או מחוזי מכוני מחקר מספר בסיסים מחקר מרכזיים. אוניברסיטת דרום מזרח, עם העיקרון של רודף שלמות, מעודדת את רוח "קשיחות, אמת, אחדות והתמדה ". בפיתוח של אוניברסיטת דרום, ולשיתוף פעולה והחלפות לשחק תפקיד חשוב. מאז 1978, יותר מ 4000 מורים או חוקרים נשלחו לפעילות בחו"ל או חילופים אקדמיים, ומעל 3500 מומחים זרים ומורים הוזמנו האוניברסיטה שלנו למחקר, מרצה שיתופית או חילופי אקדמיים. עד עכשיו, יותר מ 2039 סטודנטים בינלאומיים מ -60 מדינות למדו באוניברסיטה זו. חתמנו ​​על הסכמים של שיתוף פעולה עם יותר מ -100 אוניברסיטאות, מכוני מחקר או תאגידים במדינות כמו אוסטרליה, בריטניה, קנדה, צרפת, גרמניה, איטליה, יפן, קוריאה, וייטנאם, הודו, סינגפור, שוויץ, שוודיה וארצות הברית. בנינו קמפוס חדש Jiangning, הממוקם באזור פיתוח Jiangning מחוז בחלק הדרומי של נאנג'ינג, מכסה שטח כולל של יותר מ 246 דונם, עם תחבורה נוחה ונוף טבעי יפה סביבו. הקמפוס החדש הוכנס לשימוש ספטמבר 2006, מתן המורים והתלמידים עם מתקנים טובים יותר אירוח. אנו מקדמים בברכה סטודנטים בינלאומיים ללמוד באוניברסיטת דרום מזרח, שם תוכלו ליהנות מחוויה אקדמי עשיר ומתגמל. קרא פחות