התואר ראשון בבריאות וניהול טיפול חברתי (top-up)

כללי

תיאור התכנית

תיאור קורס

לפתח מיומנויות והידע של טיפול החברתי שלך באמצעות תערובת של הוראה למידה בכיתה מבוססת עבודה, על התואר הראשון שלנו הפופולרי (בהצטיינות) בבריאות ובניהול טיפול החברתי.

קורס זה יספק לך כישורים למצב העדכני ביותר, ידע ומומחיות כדי לעזור לך להביא ערך אמיתי למקום העבודה שלך. לומד עליהם יעזור לך לפתח את התרגול הטוב ביותר ולתת לך חוויה של עבודה במסגרת תרבות בין-המשרדית.

תהיה עודד אותך לחשוב על העבודה שלך במונחים של הערכים שלך ומסגרת מוסרית. יהיה לך הזדמנות לחקור סוגיות מפתח במגזר באמצעות פעילויות עבודת צוות, לימוד אישי ומיקומים עבודה.

התואר הראשון (בהצטיינות) במנהל רפואה והעבודה הסוציאלית כמובן מגביר את המחקרים שנערכו ברמת תואר קרן, וממשיך לשפר את היכולות שלך.

מודולים כוללים:

  • ראיות בעיסוק - עיסוק קריטי - Inter-סוכנות ושותפות עבודה - שיטות מחקר מתקדם - מסה, מפוקח על ידי מורה.

נושאים התמקדו בתלמידים אחרונים כוללים, שירותי אסטרטגיות פסיכולוגיות,, ילד ניהול הקריירה שלך השוואתי (אירופאי) וטיפול חברתי.

הוראה והערכה

הערכה היא באמצעות קורסים, בדיקות של ידע והבנה ומטלות בכתב. הוראה ולמידה היא באמצעות שילוב של הרצאות, דיון בפיקוח, עבודה קבוצתית קטנה ומצגות.

הזדמנויות התקדמות

עם השלמת שלך תואר הראשון (בהצטיינות) אתה יכול להתקדם ללימודים לתארים מתקדמים כגון תואר שני בעבודה סוציאלית וPGCE.

התקדמות קריירה

קורסים אלה פותחים מגוון של מסלולי קריירה בענפי הבריאות והחברה, למשל רשום מנהל בילדים / הגדרות מבוגרות או עובד תמיכה משפחתית. ולתת לך את הפוטנציאל לעבודת יום אחד בתפקיד ניהולי או פיקוח.

דרישות כניסה

לקחת את מקום בתואר הראשון (בהצטיינות), אתה צריך השלמת FDA ​​ברפואה ועבודה סוציאלי לימודים או משמעת קשורה, או להחזיק HND רלוונטי.

תלמידים בוגרים שאינו עומדים בדרישות כניסה פורמאליות אלה מוזמנים להגיש בקשה, אם הם יכולים ראיות האינטרס שלהם וניסיון בתחום של מחקר.

בשל אופייה של קורסים אלה, תידרש לעבור גילוי וחסימת סימון שירות (שנקרא בעבר CRB), לפני תחילת עבודת מיקום.

שיא של למידה לפני

במסגרת תכנית המכונית "הכרה של ידע הקודם של 'אתה עשוי להיות זכאי לתבוע זיכוי לכישורים רלוונטיים כבר הושגו. אנא צור קשר עם המכללה כדי לדון בקריטריונים לזכאות, התהליך והתיעוד הנדרש כדי לתמוך בכל טענה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, ... קרא יותר

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, friendly and welcoming environment. Our success speaks for itself with fantastic achievements and great careers for our students. קרא פחות