הרווק של פיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

פיזיותרפיה הוא חינוך בשבילך שיעזור לאנשי בריאות טובה יותר עם מומחיות טכנית מבט הוליסטית של האנושות. פיזיותרפיה הוא מקצוע בריאות הוקם עם ראיות מדעיות כבדות ואזורי מומחה רבים.

ידע מפורט

ידע פיזיותרפיסטים skjelettsysetemet שרירים ושלד ניסיון הזדמנויות עבור תנועה, הם מרכיבים מרכזיים בעבודה שלנו. ההבנה הבסיסית מבוססת על הידע של האנטומיה האנושית, תפקודים פיזיולוגיים ופיתוח התנועה.

4 שנים חינוכיות

זה לוקח ארבע שנים כדי לקבל הסמכה כמו פיזיותרפיסט; שלוש שנים בחינוך פיזיותרפיה בשנה שעברה המהוות turnustjeneste.Praksis חובה היא מההתחלה חלק חשוב בחינוך.

קבלתי

הודאה כללית לפחות 3.8 בכיתה הממוצעת בלי נקודות נוספות. מינימום של 4 באנגלית מבית הספר משני עליון או IELTS אישרה או מבחן אנגלית TOEFL. מומלץ, אבל לא חובה, עם ביולוגיה. נדגיש במיוחד את המוטיבציה ועדויות מן המעסיקים ו / או מורה. יש Bjørknes מכללת הערכה פרטנית של כל פונה.

מועד אחרון

את הבקשות יש לשלוח Bjørknes המכללה לפני 15 באפריל. יש לנו קבלה מתגלגלת לכל מקומות פנויים לאחר המועד האחרון עד הסמסטר בתחילת ספטמבר.

מחיר ומימון

שכר לימוד 2009/10 הוא 60,000 £ ויכול להיות מכוסה על ידי קרן ההלוואה של עד 52,160 £ בהלוואות. בנוסף, סטודנטים יקבלו 87,600 £ בתמיכת הבסיס. אם אתם חיים הרחק מהבית ולהעביר את כל הנושאים מר 40% של המלגה.

ייעוץ חינם

זכור שאתה יכול להזמין ייעוץ ללא תשלום במשרדנו או בטלפון. צור קשר באוניברסיטת תל 23:23 38 20 כדי להזמין זמן שמתאים.

10 סיבות טובות לבחור תוכנית זו

  1. אתה רוצה לעבוד במקצוע מרגש ומתגמל
  2. אתה לצבור ניסיון מן הבריאות הנורבגית
  3. אתה מקבל שנה באוסלו
  4. אתה רוצה ללמוד בהולנד, הידועה לחינוך פיזיותרפיה שלו
  5. אתה לומד ותרגול בעת ובעונה אחת מהיום הראשון
  6. אתה מקבל מורים מיומנים שיש להם שנים רבות של ניסיון קליני המקצוע
  7. אתה יכול לטבול את עצמך תחומי העניין שלך
  8. אתה יכול מתמחים במספר תחומים מיוחדים לאחר השלמת השכלה בסיסית
  9. כדי לעבוד עם אנשים מונעים וקבע
  10. אתה רוצה ללמוד יותר על הגוף, האפשרויות והמגבלות שלה
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

אוניברסיטת לימודי הן בבית והן בחו"ל Bjørknes בשנים האחרונות ביססה את עצמה כספקית של החינוך באוניברסיטה בנורווגיה. בשנת 2006, המכללה נכתבו Bjørknes להציע מספר קורסים באוניברסיטה באוסלו עם קרדיטים ECT ... קרא יותר

אוניברסיטת לימודי הן בבית והן בחו"ל Bjørknes בשנים האחרונות ביססה את עצמה כספקית של החינוך באוניברסיטה בנורווגיה. בשנת 2006, המכללה נכתבו Bjørknes להציע מספר קורסים באוניברסיטה באוסלו עם קרדיטים ECTS. הם מאושרים על ידי הרשויות הנורבגית אבטחת איכות הסטודנטים הלומדים בתוכניות זכאים למימון דרך חינוכית המדינה קרן הלוואה בנורווגיה. קורסים אלה הם כדלקמן: מעשי פילוסופיה (30 נ"ז ECTS) מדיה ותקשורת (60 נ"ז ECTS) רפואי קרן השנה (60 נ"ז ECTS) השלום ולימודים סכסוכים (60 נ"ז ECT) בנוסף לתוכניות הנ"ל, Bjørknes המכללה מאז 1999 הציע גם חבילה של לאומי חינוכי תוכניות-BI ב cooperati על עם אוניברסיטאות בחו"ל. אלה תוכניות ייחודיות ברמה הן לתואר ראשון, שני ושלישי, סטודנטים מציעים את ההזדמנות לקחת את השנה הראשונה (לתלמידי רווק), או בסמסטר הראשון (לתלמידי הורים) של הלימודים באוניברסיטה שלהם Bjørknes באוסלו לפני העברה שלהם באוניברסיטה בחו"ל לשארית של לימודיהם. התוכניות היו להצלחה רבה, ותלמידים יכולים לבחור מתוך מגוון של אפשרויות ברמה של תואר ראשון (פיזיותרפיה, סיעוד ותקשורת) וכן סכסוכים ושלום מחקרים בינלאומיים באוניברסיטת רמה בוגר. אלה תוכניות אדונים, Bjørknes המכללה בחרה לעסוק השלום הבינלאומית מכון המחקר, אוסלו (Prio) בפיתוח של מודולים הסמסטר אוסלו ואת ההוראה של אלה. בדרך זו, אלו תוכניות חדשניות מרגש להפגיש בין אנשי אקדמיה בחוד החנית של יחסים בינלאומיים, מחקרים בינלאומיים שלום המחקר הסכסוך משני צידי הגלובוס. מאז כל הקורסים מועברים בשפה האנגלית, תוכניות אלה היוקרתי משכו עניין מצד תלמידים ברחבי העולם, ואת המועמדים להחיל מאוסטרליה, צרפת, פורטוגל, גרמניה, מקסיקו, קנדה, בריטניה, וארצות הברית. ואכן, במהלך ביקור לשעבר ראש ממשלת נורבגיה Kjell Magne של Bondevik לאוסטרליה בשנת 2005, הוא לקח את הזמן כדי לפגוש תלמידים Bjørknes השלמת התוכנית שלהם בקנברה. קרא פחות