הראשון של מיילדות (bmid)

כללי

12 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תואר ראשון במיילדות (bmid)

מקומות:

  • קמפוס קזוארינה
  • מחקרים חיצוניים

התואר הראשון במיילדות הוא בעיקר לתלמידים מבוססים בטריטוריה הצפונית עקב הדרישה לספק המשכיות של טיפול ביילוד. נשים ילידים מומלצות מאוד ליישם. תלמידי הכביש המהיר צריכים להיות מודעים שזה קשה יותר ויותר להשיג מיקום קליני בתחומי שיפוט אחרים מאשר NT.

נתמך על ידי מסגרת של טיפול הממוקד באישה, ולהתבסס על העקרונות של טיפול רפואי ראשוני, התואר הראשון במיילדות הוא תואר במשרה מלאה 3 שנים המכין את התלמידים לעבודה מיילדות כמקצועיות ועכשוויות במגוון רחב של הקשרי טיפול.

תכנית הלימודים של הקורס משקף את הפילוסופיה שמיילדות היא מקצוע בפני עצמו ומספק הזדמנויות למידה על מנת להכין את כל בוגר לתפקד כמיילדת בטוחה ומוסמכת.

בוגרי קורס זה יהיו זכאים להגיש בקשה לרישום על ידי הסיעוד ומועצת מיילדות של אוסטרליה (NMBA) להתאמן כמיילדת בכל מדינה או טריטוריה של אוסטרליה.

לבדוק את ההיסטוריה פלילית: סטודנטים יידרשו להגיש צ'ק הלאומי פלילי שיא שנתי לפני תחילת מיקום.

תנאי קבלה

מרכז הדרום האוסטרלי תיכונית הקבלה (SATAC) מקבל ומעבד יישומים לקבלה לסטודנטים פוטנציאליים ההשכלה הגבוהה אוניברסיטת דרווין צ'ארלס.

תנאי קבלה נוספים

אחיות נרשמו ואחיות כלליות רשומות מאומן בית חולים חייבות לוודא שהם נכון לענות על השאלה הנוגעת להנקת תעודת תרגול נוכחית בעת החלת על UniWeb של SATAC. SATAC ינסה לאשר את רישומם במרשם המקוון של מועצת האחיות הרלוונטיות אבל אם SATAC אינו מסוגלת לעשות זאת, מועמדים יתבקשו להגיש העתק מאושר של התעודה שלהם.

מועמדים מחזיקים תואר ראשון בסיעוד אלא שנותנים לשגות רישום הסיעוד שלהם ושלא היה חלק מכוח העבודה הסיעוד בחמש השנים האחרונות יידרש לספק ראיות בכתב של רישום מראש מהאחיות הרלוונטיות דירקטוריון

דרישות שפה אנגלית עבור סטודנטים בינלאומיים

צור קשר לקבלת מידע נוסף.

הכרה מקצועית

בוגרי קורס זה יהיו זכאים להגיש בקשה לרישום על ידי הסיעוד ומועצת מיילדות של אוסטרליה (NMBA) להתאמן כמיילדת.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... קרא יותר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). קרא פחות
דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , סידני , מלבורן + 11 יותר פחות