הראשון של הנקה מראש רישום (bnur)

כללי

12 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תואר ראשון בסיעוד בהרשמה מראש (BNUR)

מקומות:

  • קמפוס אליס ספרינגס
  • Batchelor
  • קמפוס קזוארינה
  • מחקרים חיצוניים

עקרונות העיגון של טיפול מקיף רפואי ראשוני, כלומר: בטיחות תרבותית בפועל, בפרט לטיפול בצרכים של אוסטרלים ילידים ורב-תרבותיים; הכרה בערך של שימוש בגישה בריאות אוכלוסייה למניעה, האיתור וטיפול במחלות כרוניות מוקדמים; מתן טיפול המבוסס על ראיות מתאימה; ואת היכולת לעבוד בצוותים רב-תחומיים מוטבעת בכל רחבי הראשון של תכנית הסיעוד בשני תוכן והערכה. עקרונות אלה בשילוב עם חינוך בטווח של ידע ומיומנויות ליבת סיעוד טכניים מומחה להבטיח שבוגרים יכולים לאחזר וליישם את הידע ומידע למענה הולם ואתי לצרכים של אוכלוסיות מגוונות ולתפקד באופן מקצועי כאחות מוסמכת בהקשר אזורי והגלובלי .

יחידות בקורס זה עשויות להיות מוצע בשני מצבים פנימיים או חיצוניים של מחקר. לא כל היחידות מוצעות בשני המצבים. כל התלמידים חייבים להשתתף ולהעביר בלוק הוראה קלינית בשבוע אחד לכל שנת הלימוד מקביל במשרה מלאה בשני קמפוסי Casuarina או אליס ספרינגס של האוניברסיטה.

בלוקים הוראה קליניים עשויים להיות מוחזקים מהירים מעת לעת בהתאם למספרי צוות וזמינות מקום ותלמיד. בלוקים הוראה קליניים שנערכו מהירים זמינים רק לסטודנטים שגרים באותה מדינה או טריטוריה. כל התלמידים אחרים נדרשים להשתתף בלוקים הוראה קליניים בשני קמפוסי Casuarina או אליס ספרינגס של האוניברסיטה. תלמידים גם להשלים יחידות מיקום קליניות. יחידות מיקום קליניות תלויות בזמינות של מיקומים עם ספקי שירותי בריאות שאושרו. בעוד האוניברסיטה תשתדל להציב תלמידים בתוך הסמסטר שבו הם לומדים וקרובים לכתובת הסמסטר שלהם ככל האפשר, זה לא יכול להיות מובטח. זוהי דרישה של הקורס שהסטודנטים להשתתף רק מיקומים קליניים בזמן ובמקום שאושרו על ידי CDU. אי לקבל מיקום מסודר יגרמו התקדמות והשלמת קורס זה מושהה.

אחיות נרשמו עם תעודת תרגול נוכחית תקבל אשראי לחלק מיחידות.

קורס זה מתאים גם לאחיות שהוכשר בבית חולים רשומים עם אישור תרגול הנוכחי ואלה מחזיקים תואר ראשון בסיעוד אלא שתנו לשגות רישום הסיעוד שלהם ושלא היה חלק מכוח העבודה הסיעוד בחמש השנים האחרונות. מועמדים בכל אחת מקטגוריות אלה יקבלו גם אשראי לחלק מיחידות.

כמובן יהיה מגוון של אפשרויות משלוח מודאלי רב גמישות שתכלולנה סדנאות, Learnline, משלוח וחיצוני פנים-אל-פנים.

לבדוק את ההיסטוריה פלילית: סטודנטים יידרשו להגיש צ'ק הלאומי פלילי שיא שנתי לפני תחילת מיקום.

סטודנטים חייבים לספק הוכחה לכך שהם עמדו בכל האוניברסיטה ומדינה / דרישות קדם-קליני שטח לפני שהם יכולים לבצע אותם יחידות הכוללות מיקומים קליניים. דרישות אלה כוללות, אך לא רק, דרישות חיסון, הסמכה בכירה העזרה הראשונה, בדיקות עבר פלילי שנתיות ו / או עבודה עם אישורי ילדים ו / או כושר להתאמן דרישות.

תנאי קבלה

מרכז הדרום האוסטרלי תיכונית הקבלה (SATAC) מקבל ומעבד יישומים לקבלה לסטודנטים פוטנציאליים ההשכלה הגבוהה אוניברסיטת דרווין צ'ארלס.

אחיות נרשמו ואחיות כלליות רשומות מאומן בית חולים חייבות לוודא שהם נכון לענות על השאלה הנוגעת להנקת תעודת תרגול נוכחית בעת החלת על UniWeb של SATAC. SATAC ינסה לאשר את רישומם במרשם המקוון של מועצת האחיות הרלוונטיות, אבל אם SATAC אינו מסוגלת לעשות זאת, מועמדים יתבקשו להגיש העתק מאושר של התעודה שלהם.

מועמדים מחזיקים תואר ראשון בסיעוד אלא שנותנים לשגות רישום הסיעוד שלהם ושלא היה חלק מכוח העבודה הסיעוד בחמש השנים האחרונות יידרש לספק ראיות בכתב של רישום מראש מהאחיות הרלוונטיות הדירקטוריון.

דרישות שפה אנגלית עבור סטודנטים בינלאומיים

צור קשר לקבלת מידע נוסף.

הכרה מקצועית

בוגרי קורס זה הם זכאים להגיש בקשה לרישום בסיעוד ומועצת המיילדות של אוסטרליה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... קרא יותר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). קרא פחות
דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , סידני , מלבורן + 11 יותר פחות