הנדסת ביו-רפואית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

הנדסה ביו רפואית

קידום מנהיגים בהנדסה

Rutgers School of Engineering מספק לסטודנטים רקע טכני חזק ומכין אותם לקריירה מנהיגות במקצועות מרגש ומאתגר. גם ההוראה והמחקר שלנו נטועים היטב בעקרונות מדעיים, תוך שילוב הידע של האתגרים של ימינו.

 • מגיסטר למדעים (MS)
 • מגיסטר להנדסה (ME)

114276_MS14MarkPierceLab450.jpg

התוכנית להנדסה ביו-רפואית של רוטגרס כוללת למעלה מ- 70 סגל בוגרים המוקדש להעניק לסטודנטים הכשרה מוצקה לתארים שונים, שכל אחד מהם מתאים לתחומי הקריירה השונים של התלמידים. תוכנית הבוגרים הינה מיזם משותף בין בית הספר להנדסה ובית הספר לרפואה רוברט וודס ג'ונסון, המהווה חלק ממדעי הבריאות הרפואית של רוטגרס. התוכנית מספקת הכשרה יוצאת דופן לתואר שני בששה תחומים קריטיים להנדסה ביו-רפואית וביניהם:

 • ביו-חומרים והנדסת רקמות
 • ביומכניקה ושיקום הנדסה
 • ביו-הנדסה חישובית והדמיה ביו-רפואית
 • מולקולרית, נייד, ננו-מערכות ביו-הנדסה
 • Neuroengineering
 • מערכות פיזיולוגיות וביו-טכנולוגיות

לתלמידים שתי אופציות לתואר שני. כל תלמידי התזה צריכים לחפש את הטרשת הנפוצה. סטודנטים אשר לא סיימו את האפשרות עד סוף השנה השלישית שלהם יידרשו לעזוב את תוכנית הלימודים עם M.Eng. האופציות מורכבות מדרישות הקורס הבאות:

(תזה): 27 קורס נקודות זכות 6

3 קורסים בלימודי BME (9); מתמטיקה מתקדמת (3); ביולוגיה תאית מתקדמת (3); סמינר BME / פיתוח מקצועי קרדיטים (3); 3 בחירות (9); 6 (6).

מ. ג '(ללא תזה): 30 נקודות זכות 3 קורסי לימוד ללא תזה

3 קורסים בלימודי BME (9); מתמטיקה מתקדמת (3); ביולוגיה תאית מתקדמת (3); סמינר BME / פיתוח מקצועי קרדיטים (3); 4 בחירות (12); מחקר ללא תזה (3). מ. נחשב לתואר סופני שאינו מוביל לתואר דוקטור.

בשתי התוכניות מתקיימת בחינה מקיפה סופית (הגנת תזה או סקירה / עבודות / ספרות / ספרות), שנלקחת בדרך כלל במהלך הקדנציה שתשלים את מסלול הלימודים של הסטודנט, שידגיש את אזור הריכוז של התלמיד.

114277_LL14RWJSurgObserv0015.jpg

למה Rutgers School of Engineering למוסמך?

Rutgers School of Engineering של תואר שני במדעי תואר התוכנית מיועדת לסטודנטים המעוניינים לקדם את הידע שלהם בתחום הנדסי מסוים לקידום התעשייה והמחקר. אנו מציעים תשע תוכניות תואר באמצעות שבע מחלקות ההנדסה יחד עם מחויבות גלובלית למחקר מתקדם מלגה.

תוכנית הליבה של יסודות הוא הוסיף עם בחירות המאפשרים לתלמידים להתמקד בתחומים עם רלוונטיות ישירה לחידושים בחזית המחקר. סטודנטים בוגרי תואר מתקדם מ Rutgers ממוקמים היטב לבצע קריירה במגוון רחב של אזורי תעשייה וארגונית.

בית הספר שלנו מבטיח סטנדרטים אקדמיים קפדניים, מטפח שיתוף פעולה בין סטודנטים לתארים מתקדמים, ומפקח על יוזמות פיתוח מקצועיות חדשניות המכינות סטודנטים לתארים מתקדמים, הן בתחום האקדמי והן בתחום האקדמי.

למה ראטג'רס?

 • גישת גישה אינטגרטיבית בין תחומית לחינוך והכשרה לתארים מתקדמים.
 • קהילה דינאמית ומגוונת.
 • ממוקם באופן קבוע ליד ניו יורק, וושינגטון הבירה, פילדלפיה ובוסטון.
 • קשרים קרובים וקרבה לתעשיות מובילות.
 • שכר לימוד משתלם ומספר מלגות ומלגות זמינות.
 • Rutgers Global מספקת תמיכה מלאה באבטחת ויזות ותיעוד.

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... קרא יותר

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. קרא פחות