המאסטר של ניהול בריאות (mahm) מחקר

כללי

תיאור התכנית

ידע עסקי ומומחיות על משאבי אנוש וניהול ארגוניים מתבססים בתחום בריאות כמו מובנת מאליה ויותר. המאסטר למידה מרחוק נוסף להרכיב של ניהול הבריאות (mahm) נותן לך כמומחים בתעשייה ממוקדים ידע הקשורות לניהול. היא נועדה לעזור לך על ידי דוגמאות רלוונטיות ושאלות לתת מצד כלי יזמת אתגרים מרכזיים בשוק הבריאות. כדי לרכוש דרך מומחיות כלכלית מתוחכמת בריאות הלימודים המעשיים. בשילוב עם ניסיון בעבודה הקודמת שלך יאפשר את הידע הזה לפעול באופן אסטרטגי. לאחר השלמת, כך שתוכל להחזיק בעמדה להוביל במיומנות. בנוסף, רופאים יזוכו 420 נקודות CME לתכנית מאסטר תחתיך.

עם ריבונו של ניהול בריאות (mahm) לקבל מיומנויות מפתח מיוחד כדי להיות מוכנים לקראת האתגרים המרכזיים בשוק הבריאות:

  • טכניקות ייעוץ עומק להתייעצות בנושאים כלכליים
  • (בריאות) טכניקות ניהול עבור העסקות הבונות עם מצבים עסקיים קשים בתעשיית הבריאות
  • מיומנויות תקשורת כמו מיומנויות רכות לשיחות מנהיגות, תקשורת ארגונית, ניהול קונפליקטים
  • רטוריקה למחקר יעיל והצגה ברורה של הממצאים האחרונים במדע ובמחקר

תכני לימוד

עם ריבונו של ניהול בריאות (mahm) הרחבת הכישורים המקצועיים שלך לידע תקשורתי, הכלכליים החיוניים, ארגוניים ומשפטיים. המוצרים שפותחו על ידי עניבת תוכניות לימודי מומחים מוכחת עם הידע שלך לתואר הראשון ומקצועי ולהכין בצורה אופטימלית עבור תפקידים בכירים בעבר. גם אם אתה רוצה להתמודד עם משימות הניהול השוטפות שלך ביעילות רבה יותר, אתה יכול בתיווך הידע משולב בעבודה היומיומית שלך ברציפות. מבחינה מקצועית לייצג פונקציות ניהול תוכן קריטי במרכז:

  • שליטה וכספים
  • ייעוץ בתעשיית הבריאות
  • ניהול תיקים
  • בריאות שיווק ומכשיריו

מחקר זה מרימת זכות בתחומי פעילות הקובעים את הביטחון הכלכלי של מתקני בריאות. אתה גם לרכוש מיומנויות מתודולוגיות וכישורים חברתיים זה ייתן לכם על העבודה בניהול כללי פרופיל מקצועיות לעילא!

דרישות קבלה

המאסטר של ניהול בריאות (mahm) היא תוכנית תואר השתלמות. כדי ללמוד את זה, יש לך מוכר בגרמני ראשון תואר או תואר תואר מסורתי, חד-שלביי (מגיסטר, דיפלומה, בחינת המדינה הראשונה במשפטים או תעודת הוראה; תואר ברפואה), וכי לפחות 2 שנים של ניסיון מקצועי רלוונטי. במיוחד עבור רופאים, רוקחים, אחיות מדענים הוא הריבון של ניהול הבריאות (mahm) הוא פיתוח שיטתי ברמה האקדמית הגבוהה.

בסיס

בכל עת

סיום

הם רוכשים המאסטר להכרה בינלאומית של ניהול בריאות (mahm) במחלקה לכלכלה הבריאות.

משך הלימוד

בתקופה רגילה 18 חודשים או 24 חודשים (90 נ"ז).

מחקר בדיקה

ידי רישום APOLLON Hochschule אתה יכול לבדוק במשך 4 שבועות לימוד בחינם. במהלך תקופה זו, אתה יכול להיכנס בכל שעת ביטול. אז ללא עלויות להתעורר בשבילך.

הסמכה

הנהלת בריאות התכנית של בעל בית (mahm) מאושרת על-ידי הסוכנות הבינלאומית אבטחת איכות והסמכה של תוכניות לימוד ומוסדות (FIBAA).

סיומת חינם

עד 50% של גרסת מחקר שנבחרה (9 או 12 חודשים).

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Seit ihrer Gründung im Herbst 2005 hat sich die staatlich anerkannte APOLLON Hochschule der Gesundheitswirtschaft auf Fernstudiengänge (Bachelor, Master und Zertifikatskurse) für das Gesundheitswesen ... קרא יותר

Seit ihrer Gründung im Herbst 2005 hat sich die staatlich anerkannte APOLLON Hochschule der Gesundheitswirtschaft auf Fernstudiengänge (Bachelor, Master und Zertifikatskurse) für das Gesundheitswesen spezialisiert. Die mehrfach ausgezeichnete Hochschule mit Sitz in Bremen gehört zur leistungsstarken Klett Gruppe, zu der auch die Euro-FH gehört. Die junge Hochschule freut sich über zahlreiche Auszeichnungen wie z.B. "beliebteste Fernhochschule" und "Fernkurs des Jahres 2014"... קרא פחות
גרמניה מקוונת