תיאור הקורס

Atlântica יצר את הבוגר ב מחלות קשות, כמובן שמטרתה מקצוע מתמחים במצבים דחופים חירום. נכון לעכשיו, רפואת החירום המשולב לצד הארגון מחדש של חדרי מיון בבית חולים, עם הקדמה אישית של לחדר המיון ולאחר ההחייאה, כמו גם את ההגדרה של יחידות טיפול בעזרת מכשירי החייאה מתקדמת greenways, הובילה צורך דחוף להכשיר רופאים ואחיות באזור הכללי של החולה הקריטית.

לרפואה קריטית חולה מגיע נתמך היטב על ידי מכנים משותפים מפתח: מדעי, טכני הפדגוגית והלוגיסטית, החייאה ותמיכה של פונקציות חיוניות מסוג זה של החולה.

לפיכך, המידע הקליני הנוכחי הנרחב יש צורך לבחור ולהרכיב תוכן קורס ונהלים ספציפיים לתארים מתקדמים שילוב הדיסציפלינות השונות החלו בתחום חולה הרפואה קריטי: מיילדות חירום וניאונטליים, מיון ילדים, מבוגרי החייאה, טראומה, מצבי טיפול בחריגים קריטי לניהול ורפואת אסון.

מטרה כללית

אפשר בוגרים ברפואה ובסיעוד, עם ידע מתקדם בתחום החולה הקריטי להתפתחות של ההתערבות שלהם בהקשר של טרום חירום Intra-החולים טראומה ומצבים חריגים.

מטרות ספציפיות:

  • כדי לרכוש ידע בתחום מחלות קשות;
  • זמין לרופאים ולאחיות את היכולת לבצע לאומי והן ברמה בינלאומית קורסים מוכרים באזור חולה הקריטי
  • לקדם את מימוש קורסים עם סימולציה קלינית מתקדמת בתחומי חירום רפואי, טראומה, רופאי ילדים, נשים ויולדות, הרדמה, טיפול נמרץ קטסטרופה.

יעד

רופאים ואחיות

שפת ההוראה של התוכנית:
  • Portuguese (Portugal)

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Atlântica University »

עדכון אחרון: מאי 1, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
7 חודשים
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

Visita dos alunos de Engenharia da Atlântica à Fidamc e AirbusGroup