דיפלומה באופטיקאי

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

אורכה של תוכנית האופטיקאי היא שנתיים ומכשירה את הסטודנטים להיות בחזית העיסוק בתחום טיפוח העיניים, עובדת כחלק מצוות טיפולי חזון רב תחומי. התלמידים ילמדו פתולוגיה עינית, שבירה, ורוקחות, כמו גם היבטים עסקיים וקמעוניים של המקצוע. יישום התיאוריה יודגם באמצעות מיומנויות קליניות המתמקדות בשבירה, מילוי מרשם של משקפיים ועדשות מגע, הבטחת התאמה נאותה וקביעת צרכי המשקפיים של הלקוחות. מיומנויות אלה, יחד עם מיומנויות עסקיות וקמעוניות, יתורגלו ויודגמו בסביבה דינאמית ומרכזת מטופל.

visual, visual test, vision

הקריירה שלך

בוגרי תוכנית זו עשויים למצוא עבודה כאופטיקאים בחנויות קמעונאיות אופטיות, או במגוון הגדרות רפואיות קשורות אחרות.

הצלחה סטודנטים

 • סטודנטים עם ציונים תיכוניים או על-תיכוניים בדרך כלל חווים הצלחה רבה יותר בתוכניות של SAIT.
 • סטודנטים החווים הצלחה בתכנית זו הם בעלי כישורי תקשורת יעילים באנגלית.
 • העוסקים בתחום שירותי הבריאות מכוונים לפרטים בטיפול שהם מספקים ונהנים לעבוד בסביבת צוות.
 • עניין במדע, בריאות וטכנולוגיה חיוני להצלחה בתוכנית זו.

תעודות והסמכה

עם סיום התוכנית בהצלחה, תוענק לבוגרים תעודת אופטיקניק של SAIT.

בנוסף, בוגרים יהיו מוכנים לאתגר את הבחינה הלאומית של רגולטורים אופטיקאים קנדיים (NACOR) ולקבל רישיון כפול כאופטיקאי מחלק וכמתקן עדשות מגע.

הַאֲמָנָה

תוכנית האופטיקאית המועברת על ידי SAIT תואמת את הכישורים המתוארים על ידי האיגוד הלאומי של רגולטורים אופטיקאים קנדיים (NACOR) ותבקש הסמכה עם הסמכת קנדה החל משנת 2020/21.

134690_rr2592-1101_FLT0204.jpgSAIT / SAIT

כניסה ובחירה

 • התחלת סתיו 2020: בקשות להתקבל החל מה 8 בפברואר 2020.

מידע בסיסי

 • תאריכי התחלה: 8 בספטמבר 2020
 • אורך: 2 שנים
 • טיפולים ותשלומים לשנה:
  • שנה 1: 10,722 $ (מקומי) / 24,605 $ (בינלאומי)
  • שנה 2: 10,722 $ (מקומי) / 23,930 $ (בינלאומי)
   * שכר הלימוד, העמלות, הספרים ועלויות האספקה עשויים להשתנות
עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 20 ... קרא יותר

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 200 companies annually. SAIT students study within eight academic schools — Business, Construction, Energy, Health and Public Safety, Hospitality and Tourism, Information and Communications Technologies, Manufacturing and Automation and Transportation. Hands-on learning in unique labs and classrooms, solution-focused research and enterprising collaborations with industry partners ensure SAIT students are career-ready when they graduate. קרא פחות