דיאטטיקה MSc

כללי

תיאור התכנית

סקירת הקורס

תואר MS Dietetics אושרה על ידי מועצת מקצועות הבריאות והבריאות (HCPC) והוא מוכר על ידי האגודה הדיאטנית הבריטית. זה מאפשר בוגרי עם דיפלומה PG ב דיאטות שנרשמו עם HCPC כדי להשלים 60 מודול מסה אשראי.

סטודנטים יוצאים עם דיפלומה לתואר ראשון יכולים לחזור לקחת את עבודת הדוקטורט בתוך 5 שנים של תחילת דיפלומה PG. MSC Dietetics מבוצעת בשנה אקדמית אחת. רוב התלמידים מתחייבים Dietetics MSc תוך כדי עבודה בתוך NHS.

תוכן קורס

במהלך התוכנית, הסטודנטים מתחייבים לפרויקט מחקר. זה נעשה בדרך כלל בתוך סביבת העבודה שלהם בתוך NHS. תלמידים רבים מתחייבים בפרויקטים לשיפור השירות במחלקות הדיאטטיות שלהם.

דיאטטיקה MSc:

עבודת הדוקטורט מורכבת מארבעה אלמנטים. יש פרוטוקול, סקירת ספרות מורחבת, נייר עיתון והצהרה רפלקטיבית.

שנה ראשונה:

ספטמבר - אינדוקציה

אוקטובר - הגשת פרוטוקול

נובמבר - משוב על פרוטוקול פגישה

פברואר - הגשת סקירת ספרות מורחבת

בסוף פברואר - משוב על סקירת ספרות

מאי - עתון נייר והגשת הצהרה רפלקטיבית

יוני - ועדת הבחינה

צא עם MSc ב הבחינה מועצת בחודש יוני.

למידה

זה צפוי כי התלמידים מתחייבים קריאה עצמאית עצמית ללמוד; זה נעשה בעזרת השימוש Moodle, סביבת למידה וירטואלית בשימוש באוניברסיטה. כל התלמידים עברו בעבר מודול מחקר אשר זמין כמשאב.

לכל התלמידים מוקצה מורה אישי המציע תמיכה פסטורלית ומנחה את התלמיד בתהליך הדיסרטציה.

יכולת עבודה

דיאטנים בדרך כלל מתחילים את הקריירה שלהם בשירות הבריאות הלאומי שבו הם מתקדמים את הציונים הקליניים העיקריים. קיימת הזדמנות להתמחות בהיבטים שונים של הדיאטה באמצעות חינוך פוסט-רישום. בנוסף, יש הזדמנויות עבור דיאטנים להיות מעורב בחינוך לבריאות / קידום, חינוך, מחקר ועיתונאות.

דרישות כניסה

המועמדים צריכים להיות דיפלומה PG ב הסמכה Dietetics ולהיות רשום עם HCPC. מועמדים יכולים לחול על קורס Dietetics MSc אם הם למדו על דיפלומה PG ב דיאטות לא יותר מ 5 שנים קודם לכן.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... קרא יותר

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? קרא פחות