דוקטור של רפואה

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סיכום הקורס

הרפואה היא אחת המרגשות והמאתגרות ביותר בכל המקצועות. דוקטור לרפואה שואף לייצר בוגרי ידע, אכפתיות ומוכשרים, המוכנים היטב לתרגל רפואה תחת פיקוח כמתמחים, ולאחר מכן להתחיל הכשרה מקצועית בכל תחום של רפואה. אנו מציעים תוכנית של ארבע שנים של לימוד ומעודדים יישומים מבוגרי ביצועים גבוהים ממגוון רחב של רקעים. לא ניתנת עדיפות לתואר ראשון כלשהו.

תואר זה

תכנית הלימודים שלנו משקפת את הגישה העדכנית ביותר לחינוך הרפואי ומשלבת שימוש נרחב בחינוך הרפואי הקיים ובטכנולוגיות המידע הקיימות. אנשי רפואה מקומיים ומרפאים אחרים מעורבים בהרחבה בכל ההיבטים של המרכיבים החינוכיים, הקליניים, והמחקריים והמדיניים של התכנית. תכנית הלימודים נמסרת תוך שילוב של גישות הוראה:

 • הוראה קלינית בבתי חולים, מרפאות וניתוחים כלליים
 • מצגות קליניות גדולות וקטנות
 • סמינרים, הדרכות ועבודה קבוצתית קטנה

בנוסף, הלימודים כוללים פעילויות המכוונות להתפתחות אישית ומקצועית של סטודנטים לרפואה.

מה תלמד

דוקטור לרפואה הוא קורס בן ארבע שנים, כאשר כל שנת לימודים באורך 42 שבועות. בשנה הראשונה, תשתתפו כ 25 שעות של חוויות הוראה הוראה מובנות בכל שבוע, עם עוד 20-30 שעות להיות עצמית מכוונת. ככל שהקורס מתקדם והחשיפה הקלינית עולה, בשלב הרביעי הדרישה פנים אל פנים דומה לעבודה קלינית במשרה מלאה.

השתתפות בפעילויות למידה מתוזמנות של קבוצות קטנות, מעבדות מיומנויות קליניות, מעבדות אנטומיה ומיקומים קליניים הן חלק בלתי נפרד מהלימוד שלך. יש רמה גבוהה של פעילויות למידה מובנית באינטרנט. זה משלים את חוויות הלמידה בסביבה הקלינית שעוזרות לך ללמוד בכך.

קורס

תוצאות הלמידה של הקורס הן הצהרות על הישגי למידה המתבטאות במונחים של מה שהלומד צפוי לדעת, להבין ולהיות מסוגל לעשות עם השלמת הקורס. סטודנטים שיסיימו קורס זה יוכלו להדגים:

 1. לשלב את הידע של מחקר ועקרונות ניתוח קריטי באופן מלוכד בתוך הפרקטיקה של הרפואה.
 2. להפגין ידע קוהרנטי של העקרונות והמושגים של מדע הרפואה בהקשר של מקצוע הרפואה
 3. ביעילות להעסיק בפועל מבוססי ראיות, להשתמש בחשיבה ביקורתית, ולבצע כמשתף, רפלקטיבית מתרגלת ואת עו"ד הבריאות
 4. להפגין יכולת קלינית ברמה הצפויה של מתמחה.
 5. הצג והתאמן התנהגות מקצועית ואישית שצפויה אצל רופא.
 6. שילוב הידע של מדעי הרפואה, הרפואה הקלינית, המחקר והניתוח הקריטי וההתנהגות המקצועית והאישית בתרגול הרפואה.
 7. להפגין את מיומנויות הידע ואת העמדות הנדרשות של מתמחה רפואי.

מועמדים פנימיים פוטנציאליים צפויים לספק הוכחות לכך שהם חיו או שהיו להם קשרים משמעותיים לשטחים 2 - 7 על סולם הסיווג של אזורים כפריים, מרוחקים ומטרופוליניים (RRMA) כדי להדגים מחויבות לאוסטרליה אזורית, כפרית ומרוחקת .

הצעות לתוכנית מבוצעות עבור שנה מסוימת בלבד, תחילת הקורס יכולה להתרחש רק בסתיו מושב. אין אפשרות לדחות הצעה; מועמדים שאינם, או אינם מסוגלים לקבל הצעה, חייבים להגיש בקשה מחדש אם הם רוצים לקחת את הקורס בשנה שלאחר מכן.

מבנה הקורס

כדי להיות זכאי לקבלת תואר של התואר, דוקטור לרפואה, מועמד חייב להשלים בהצלחה לפחות 192 נקודות זכות בהתאם לטבלה שלהלן.

התוכנית לוקחת ארבע שנים להשלמת והיא מחולקת ל 4 שלבים שכל אחד מהם מכיל תוכנית משולבת של קורסים וניסיון קליני.

רשימת נושאים מרכזיים

שנה 1

קוד נושא

שנה 2

קוד נושא

שנה 3

קוד נושא

שנה 4

קוד נושא

כל שלב חייב להסתיים באופן משביע רצון לפני שהסטודנטים יוכלו להתקדם לשלב הבא. ציונים עבור כל שלב יוכרז בסוף השלב.

דוקטור לרפואה הוא קורס שנקבע עם כללי קורס ספציפיים לגבי התקדמות הקורס כולל שיעור מינימלי של התקדמות. מומלץ לסטודנטים לפנות לכללי הקורסים לקבלת מידע נוסף.

הערה: כי הדוקטור לרפואה עובד על שנת הלימודים המורחבת, בדרך כלל החל בסוף ינואר, בתחילת פברואר וסיום בתחילת דצמבר.

מקום עבודה חובה / רכיבים מקוונים

קורס זה כולל סך של 2760 שעות מעל 115 שבועות של מקומות עבודה מבוססי חובה. קורס זה עשוי גם להכיל רכיבי חובה להסתיים באינטרנט.

הַאֲמָנָה

תוכנית רפואית של UOW הוא מוכר על ידי המועצה הרפואית האוסטרלית (AMC) ובוגרים זכאים לרישום כמתרגל רפואי.

לאחר סיום הדוקטור לרפואה תואר, בוגרי אוסטרליה נדרשים להשלים שנה מתמחה בבית החולים האוסטרלי כתנאי מוקדם לרישום מלא רפואי. התמחויות אלה לא יהיו זמינים לבוגרים שאינם אזרחי אוסטרליה.

דוקטור UOW לרפואה הוא בעל תואר אקדמי מוכר בעולם ותלמידים יכולים להתחייב הכשרה לתארים מתקדמים במספר מדינות מחוץ לאוסטרליה, כולל קנדה, ארה"ב, בריטניה וניו זילנד.

אזרחי אוסטרליה אשר מחזיקים מקומות תומכים Commonwealth בבתי הספר לרפואה מובטחת התמחות עם סיום הלימודים מתוכנית רפואית בתוך NSW; עם זאת, ערבות זו אינה חלה על סטודנטים בינלאומיים. בקר NSW בריאות החינוך

למה לבחור את הקורס הזה

בריאות וסיוע חברתי כבר לספק העיקרי של מקומות עבודה חדשים בתוך אוסטרליה והוא צפוי להפוך את התרומה הגדולה ביותר של 14.9% לצמיחה תעסוקה מ 2018 עד 2023. עם זה מביא הזדמנויות תעסוקה מרגש ואפשרויות הקריירה. (מקור: תחזיות תעסוקה)

עבודה בבריאות דורשת מיומנויות מעשיות בעולם האמיתי וידע עכשווי. ב- UOW, אנו מחויבים ל'למידה מבוססת-חקר 'שמלמדת אותך לחפש כל הזמן ידע, לנתח אותו וליישם אותו במקצוע שבחרת. אנו משלבים את הטכנולוגיה בכל הלמידה וההוראה שלנו כדי להבטיח שתסיימו את לימודיכם כדי להצטיין בעולם המשתנה כל הזמן ומתקדם מבחינה טכנולוגית. תוכל ליהנות מ מיקומים מעשיים שבו תוכל לפתח את כישוריך על אנשים אמיתיים, בעולם האמיתי.

הקורסים שלנו נלמדים על ידי אנשי מקצוע שהם חוקרים מובילים בעולם ורופאים מנוסים, כך שהמיומנויות והידע שאתם רוכשים יכולים להיות מיושמים על אתגרי העולם האמיתי, ובעתיד. תארים הבריאות המקצועית שלנו הם מוכרים על ידי התעשייה ולכן הכישורים שאתה מרוויח יהיה מוכר מאוד מבוקש כאשר אתה בוגר.

הוֹדָאָה

מגוון אפשרויות כניסה לתלמידים מכל הגילאים ורקעים אקדמיים. ההליכים המסדירים את הקבלה מוגדרים בהליכי הקבלה של UOW ובמדיניות הקבלה של UOW College.

לקבלת עצה או שאלות ספציפיות בנוגע ליישום, אנא צרו קשר עם צוות הסטודנטים העתידיים.

דרישות כניסה

המועמדים חייבים להיות בשנה האחרונה שלהם או יש להשלים בהצלחה תואר ראשון מוכר. לקבלת מידע מלא על קריטריונים להתקבלות ועמידה בדרישות נוספות נוספות, נא לעיין בפרטי הקבלה של סטודנטים בינלאומיים עתידיים.

אנגלית דרישות לסטודנטים בינלאומיים

הרמה הבאה של אנגלית נדרשת להתקבל לתוכנית זו:

IELTS אקדמי

 • ציון כולל: 7.0
 • קריאה: 7.0
 • כתיבה: 7.0
 • האזנה: 7.0
 • דיבור: 7.0

TOEFL (מבוסס אינטרנט)

 • ציון כולל: 98
 • קריאה: 25
 • כתיבה: 25
 • האזנה: 22
 • אם כבר מדברים: 22

UOW קולג ': אנגלית ללימודי שלישוני: אשראי (ממוצע משוקלל של 65 65 ו -75 מינימום בקריאה אקדמית וכתיבה)

כישורים אחרים עשויים גם להיחשב. פרטים מלאים ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו דרישות השפה האנגלית.

עדכון אחרון: מאי 2019

אודות בית הספר

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... קרא יותר

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. קרא פחות
וולונגונג , ליברפול + 1 יותר פחות