דוקטור לרפואה נטורופתית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית על תכנית

דוקטור לרפואה נטורופתית התוכנית באוניברסיטה הלאומית מתמקדת בהוראת הפילוסופיה המסורתית naturopathic והתיאוריה הקלינית ולא רק שיטות naturopathic ואופנים. פילוסופיה נטורופתית מתמקדת בטיפול באדם, לא רק במחלה או באבחון, ובטיפול הוליסטי כלומר להסתכל על כל הגורמים המרכיבים את הבריאות עם המטרה הסופית של שחזור איזון ותמיכה בתהליך הריפוי הטבעי.

תכנית לימודים

אתה יכול להרוויח את הרופא של נטורופתית תואר רפואה בתוך פחות מ 10 trimesters. הסטודנטים יסיימו את שנת הלימודים ויכולים להשלים את התכנית בשלוש שנים ובארבעה חודשים. תוכנית הלימודים הייחודית והחדשנית של האוניברסיטה הלאומית מספקת לך בסיס מקיף בביולוגיה ואנטומיה אנושית, הדרכה מקיפה באבחון וטיפול - אנו מאמנים אותך לחשוב כמו רופא.

למידה אינטגרטיבית

התלמידים לומדים בכיתה עם תלמידים בתוכניות בריאות אחרות, ומטפלים בחולים בשיתוף פעולה במרפאה אינטגרטיבית. ההתמקדות של האוניברסיטה הלאומית בלמידה שיתופית מעודדת תלמידים להיות עמיתים ולא מתחרים. זה מכין אותם טוב יותר עבור קריירות עתידיות של היום משולב הבריאות. בנוסף, סטודנטים NUHS יכול להרחיב את אישורי הקריירה שלהם דרך ההרשמה תוכניות תואר כפול.

מתקנים

בסוויטת ההידרותרפיה שלנו, מטפלים בחולים המטופלים בהטבות הטיפוליות של המים. המלאי המלא שלנו מצויד באופן מלא מגוון רחב של תרופות הומיאופתיות, תרופות בוטניות, תמיסות ועשבי תיבול. סטודנטים ND גם ניסיון צמח עשב בוטני בגן הבוטני NUHS.

התלמידים נלמדים בכיתות מודרניות תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, כגון לוחות SMART. המעבדה שלנו אנטומיה ברוטו דיור מעל 40 גופות אדם, מאפשר לך ללמוד על ידי דיסקציה על הידיים ולא פרוספקציה או הוראה וירטואלית. בנוסף על דיסקציה על הידיים, NUHS מציעה את הטבלה Anatomage, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של היום להדמיה דיגיטלית לחינוך אנטומיה. למידה פעילה ממשיכה במרכז ההדרכה וההערכה שלנו, שבו תעבדו עם "מטופלים סטנדרטיים" כדי לפתח את כישורי הקליניקה והתקשורת שלכם. למידע נוסף על המתקנים שלנו »

הזדמנויות התמחות

כל סטודנטית ND משרתת התמחות קלינית שנתית, והאוניברסיטה הלאומית מציעה אפשרויות התמחות רבות ומרגשות. הניסיון הקליני שלך יכול להסתיים במרכז הבריאות השלם שלנו בקמפוס בלומברד, וכולל סיבוב של שלושה שבועות במרפאת צבא הישע שלנו, המסייעת לאנשי הרפואה. תצפיות זמינים גם מתמחים ND במרכזי טיפול סרטן של אמריקה של ציון ציון, אילינוי.

במהלך שלב ההתמחות שלך ישתתפו גם שבועי גרנד, שבו סטודנטים ומומחים חולקים ידע, מחקר, וניסיון על מצבים שונים המטופל.

כיצד לבקש להתקבל

באוניברסיטה הלאומית, אנחנו כאן כדי לעזור לך עם כל צעד של תהליך הקבלה שלך. זה קל להתחיל על ידי מילוי טופס הקבלה המקוון שלנו או על ידי קורא 1-800-826-6285.

להלן סיכום מהיר של עיקרי הכניסה:

  • לוח זמנים מתגלגל הכניסה מאפשר לך להגיש בקשה לכניסה ספטמבר, ינואר או מאי trimesters
  • השלם יישום מקוון או נייר ושלח 55 $ דמי היישום
  • כתוב 3 תגובות מאמר (400-500 מילה מינימום)
  • ספק שתי המלצות
  • שלח את כל התמלילים הרשמיים של המכללה לתואר ראשון
  • $ 225 הפקדה ההזמנה
  • תנאים מוקדמים לקבלה

אביב 2018 מועד אחרון להגשת מועמדות

כל הבקשות לטרימסטר בינואר חייבות להיות מוגשות עד ה -1 בדצמבר 2017.

קיץ 2018 מועד אחרון להגשת מועמדות

יש להגיש את כל הבקשות לטרימסטר של חודש מאי עד ה -1 באפריל 2018.

החל מוקדם

מומלץ ליישם את התוכניות DC, ND, MSOM או MSAc 9-12 חודשים לפני תחילת התוכנית על מנת לאפשר זמן להגשת, סקירה והערכה של תמלילים, מסות, הפניות אופי וכו '. מועמדים שמועד תחילתם המוקדם מוקדם יותר, יש לפנות אל הקבלה כדי לקבוע אם יהיה זמן להשלים את תהליך הקבלה ולאשר כי בקשות עדיין מתקבלות עבור אותו שליש.

חשוב לדעת

מועמדים לתוכניות DC, ND, MSOM ו- MSAc עשויים לחול מבלי להגיש את כל חלקי היישום (למשל, מסות, תמלילים וכו ') יחד בו-זמנית. בנוסף, DC ו ND מועמדים עשויים לחול לפני השלמת תואר ראשון שלהם נדרש קורסי חובה. כל המועמדים צריכים לתת שיקול מתחשב הרכב החיבור שלהם כדי להיות בטוח בצע את ההנחיות המוצהרות. המבקשים לא צריכים להגיש מאמרים עם הבקשה שלהם צריך להרגיש חופשי להגיש את המאמרים בנפרד. ראה להלן קובץ PDF של שאלות חיבור הכלול בתוכנית המקצועית הראשונה (DC, ND, MSOM, MSAc) היישום.

עדכון אחרון: אוק 2017

אודות בית הספר

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining ... קרא יותר

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining broad-scope integrative medicine with patient-centered care. קרא פחות
לומברד , סנט פטרסבורג + 1 יותר פחות