דוקטור לרפואה כירופרקטית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית על תכנית

באוניברסיטה הלאומית, התלמידים משכילים באופן נרחב ומאומנים בהרחבה ברפואה מבוססת ראיות כדי לספק ריפוי בריאותי שלם לחולים. התלמידים לומדים בסביבת למידה אינטגרטיבית לצד מקצועות אחרים הממוקדים בטיפול רפואי. התלמידים מוכנים היטב ליצור קשר ראשון, רופאים ראשוניים, מוכנים לאבחן, לטפל ולנהל מגוון רחב של חולים ותנאים.

תכנית לימודים

אתה יכול להרוויח את התואר דוקטור כירופרקטיקה קטנה כמו עשרה trimesters בקמפוס אילינוי שלנו או באתר פלורידה שלנו. הסטודנטים יסיימו את שנת הלימודים ויכולים להשלים את התכנית בשלוש שנים ובארבעה חודשים.

תוכנית הלימודים הייחודית והחדשנית של האוניברסיטה הלאומית מספקת לך בסיס מקיף בביולוגיה ואנטומיה אנושית, וכן הדרכה מקיפה על איבחון וטיפול. במהלך התוכנית, תוכלו ללמוד איך לשלוט במגוון של התאמות כירופרקטיקה באמצעות תוכנית הלימודים שלנו טכניקה מגוונת, אשר כוללת גם טכניקה הפרעה- flexion.

למידה אינטגרטיבית

התלמידים לומדים בכיתה עם תלמידים בתוכניות בריאות אחרות, ומטפלים בחולים בשיתוף פעולה במרפאה אינטגרטיבית. ההתמקדות של האוניברסיטה הלאומית בלמידה שיתופית מעודדת תלמידים להיות עמיתים ולא מתחרים. זה מכין אותם טוב יותר עבור קריירה בעתיד בתחום של היום של טיפול משולב. בנוסף, סטודנטים NUHS יכול להרחיב את אישורי הקריירה שלהם על ידי להרשם תוכניות תואר כפול.

מתקנים

התלמידים נלמדים בכיתות מודרניות תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, כגון לוחות SMART. המעבדה שלנו אנטומיה ברוטו דיור מעל 40 גופות אדם, מאפשר לך ללמוד על ידי דיסקציה על הידיים ולא פרוספקציה או הוראה וירטואלית. בנוסף על דיסקציה על הידיים, NUHS מציעה את הטבלה Anatomage, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של היום להדמיה דיגיטלית לחינוך אנטומיה. למידה פעילה נמשכת במהלך לימודי מדע קליני במרכז ההדרכה וההערכה שלנו, שבו תעבדו עם "חולים סטנדרטיים" כדי לפתח את כישורי הקליניקה והתקשורת שלכם. למידע נוסף על המתקנים שלנו »

הזדמנויות קליניות

כל תלמיד DC משרת התמחות קלינית שנתית, שתוכננה לספק למתמחים סוג של חוויה מאתגרת ומציאותית, שהיא המפתח להצלחה המקצועית העתידית שלהם. ניתן להשלים את הניסיון הקליני בכל מרכז בריאותי, או מגוון הזדמנויות התמחות אחרות, כולל מרפאות ללא כוונת רווח, מלגות או סיבובים בבתי חולים. הזדמנויות זמינות באילינוי ופלורידה. למד עוד "

כיצד לבקש להתקבל

באוניברסיטה הלאומית, אנחנו כאן כדי לעזור לך עם כל צעד של תהליך הקבלה שלך. זה קל להתחיל על ידי מילוי טופס הקבלה המקוון שלנו או על ידי קורא 1-800-826-6285.

להלן סיכום מהיר של עיקרי הכניסה:

  • לוח זמנים מתגלגל הכניסה מאפשר לך להגיש בקשה לכניסה ספטמבר, ינואר או מאי trimesters
  • השלם יישום מקוון או נייר ושלח 55 $ דמי היישום
  • כתוב 3 תגובות מאמר (400-500 מילה מינימום)
  • ספק שתי המלצות
  • שלח את כל התמלילים הרשמיים של המכללה לתואר ראשון
  • $ 225 הפקדה ההזמנה
  • תנאים מוקדמים לקבלה

אביב 2018 מועד אחרון להגשת מועמדות

כל הבקשות לטרימסטר בינואר חייבות להיות מוגשות עד ה -1 בדצמבר 2017.

קיץ 2018 מועד אחרון להגשת מועמדות

יש להגיש את כל הבקשות לטרימסטר של חודש מאי עד ה -1 באפריל 2018.

החל מוקדם

מומלץ ליישם את התוכניות DC, ND, MSOM או MSAc 9-12 חודשים לפני תחילת התוכנית על מנת לאפשר זמן להגשת, סקירה והערכה של תמלילים, מסות, הפניות אופי וכו '. מועמדים שמועד תחילתם המוקדם מוקדם יותר, יש לפנות אל הקבלה כדי לקבוע אם יהיה זמן להשלים את תהליך הקבלה ולאשר כי בקשות עדיין מתקבלות עבור אותו שליש.

חשוב לדעת

מועמדים לתוכניות DC, ND, MSOM ו- MSAc עשויים לחול מבלי להגיש את כל חלקי היישום (למשל, מסות, תמלילים וכו ') יחד בו-זמנית. בנוסף, DC ו ND מועמדים עשויים לחול לפני השלמת תואר ראשון שלהם נדרש קורסי חובה. כל המועמדים צריכים לתת שיקול מתחשב הרכב החיבור שלהם כדי להיות בטוח בצע את ההנחיות המוצהרות. המבקשים לא צריכים להגיש מאמרים עם הבקשה שלהם צריך להרגיש חופשי להגיש את המאמרים בנפרד. ראה להלן קובץ PDF של שאלות חיבור הכלול בתוכנית המקצועית הראשונה (DC, ND, MSOM, MSAc) היישום.

עדכון אחרון: אוק 2017

אודות בית הספר

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining ... קרא יותר

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining broad-scope integrative medicine with patient-centered care. קרא פחות
לומברד , סנט פטרסבורג + 1 יותר פחות