דוקטור לרפואה במדעי הרפואה

כללי

תיאור התכנית

דוקטור לרפואה במדעי הרפואה

עם גישה חדשנית ומציאותית לחינוך הרפואי המשקף את תוכנית הלימודים בארה"ב, התלמידים שלנו נחשפים באופן מיידי לתכנית לימודים המבוססת על מקרה ומבחינה בעייתית, שמהווה דגש רב יותר על למידה פעילה ולא פסיבית עם ניסיון קליני את הסמסטר הראשון של שיעורים. תוכנית הלימודים שלנו בונה את אמון התלמידים במיומנויות ההצגה שלהם, אשר חיוני כאשר הם מציגים את המקרים שלהם לחדר מלא רופאים.

הסטודנטים של האוניברסיטה העברית נדרשים לעבור את בחינת שלב 1 של USMLE לפני סוף סמסטר הגשר. לאחר השלמת המחקר, הם עשויים להתחיל בסיבובים קליניים בארה"ב. השנים השלישית והרביעית של בית הספר לרפואה מורכבות מהמדעים הקליניים וכוללות בעיקר סיבובים קליניים (פקידות) תחת פיקוחו של רופא (מנחה). הקמפוס הקליני שלנו ממוקם בבולטימור, מרילנד, ארה"ב, וכל בתי החולים הקשורים יש ACGME תוכניות תושבות מוכר.

על ידי הגשת טופס זה, אני נותן הסכמה מפורשת בכתב עבור האוניברסיטה האמריקאית הבינלאומית ונציגיה ליצור איתי קשר לגבי תוכניות חינוכיות ושירותים באמצעות דואר אלקטרוני, שיחות טלפון או הודעות טקסט - כולל באמצעות שימוש בטכנולוגיה חיוג אוטומטי עבור שיחות או טקסטים לכל אלחוטית או מספר קוויים שאני מספק. אני מבין שהסכמה זו אינה נדרשת לרכישת סחורות או שירותים וכי אני רשאי להתקשר ישירות ל - IAU.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Founded in 2003, International American University is located in the heart of the Caribbean Islands, in the southern district, Vieux Fort, St. Lucia, West Indies. The University is chartered and autho ... קרא יותר

Founded in 2003, International American University is located in the heart of the Caribbean Islands, in the southern district, Vieux Fort, St. Lucia, West Indies. The University is chartered and authorized by the government of St Lucia to confer various undergraduate and postgraduate degrees including the Doctor of Medicine (M.D.) degree. We offer a state-of-the-art curriculum in medical education, using the latest technology and teaching methods, based on the U.S. model and is delivered by a team of expert faculty. Every medical school has its own unique characteristics, a distinct personality and goals for the future. Our mission is to provide quality medical education to capable and highly motivated individuals who want to pursue a career in medicine. קרא פחות
רודני ביי , דאלאס , בולטימור + 2 יותר פחות