דוקטור לרוקחות

כללי

תיאור התכנית

Union University , תשתנה.

האתגרים הניצבים בפני קהילת הבריאות במאה ה -21 הם רבים, והמתרגלים יזדקקו להכשרה מקצועית, מקצועית ואתית. מחויבותה של Union University לאינטגרציה של אנשי אקדמיה קפדניים עם השקפת העולם הנוצרית מתבטאת באישורי המכללה האקדמית לרוקחות.

תוכנית אקדמית

אנו מאתגרים את הסטודנטים שלנו בקורסים בתרופות ללא מרשם ובאנטומיה גסה אנושית במהלך הסמסטר הראשון. הם חווים את הטכנולוגיה של המטופל המטפל בתכנית הלימודים של השנה הראשונה. גודל הכיתה נשמר קטן על מנת להגביר את האינטראקציה האישית עם פרופסורים, כמה מן מיטב החוקרים הנוצריים בתחום.

המתקנים החדישים ביותר

Providence Hall היא סביבה חינוכית פעילה, שבה התלמידים יכולים לעסוק באופן פעיל במחקר, בקהילה ובבית המרקחת בבית החולים ובסביבת הדמיית מטופלים רחבה.

תוכנית PEAP

תוכנית הקבלה המוקדמת של בית הספר (PEAP) מגייסת סטודנטים בעלי הסמכה גבוהה לתואר ראשון, כבר בשנת הלימודים הראשונה שלהם, על מנת לסייע בהתייעלות עם תכנית הדוקטורט של הרוקחים. PEAP מבטיחה כניסה לבית הספר לרוקחות, עד להשלמה מוצלחת בקריטריונים להתקדמות. PEAP מציעה הזדמנויות לקשרים חברתיים עם סטודנטים נוספים של PEAP, סגל בית מרקחת וסטודנטים. במקרים מסוימים, הזדמנויות מחקר עשוי להיות זמין לסטודנטים מתאימים.

תושבות

האיחוד מציע בשנה הראשונה לתואר ראשון (PGY1) בית מרקחת התנסות ניסיון כי הוא במעמד לפני המועמד על ידי האגודה האמריקאית של הרוקחים מערכת הבריאות (ASHP). חוויית PGY1 מציעה את הניסיון הקליני המתמחה בקהילה, טיפול אמבולטורי ובית חולים.

הַאֲמָנָה

תכנית הדוקטור לרוקחות Union University מוסמכת על ידי מועצת ההסמכה לחינוך לרוקחות, רחוב דרום לסאל 135, סוויטה 4100, שיקגו, IL 60503, 312 / 664-3575

הצהרת משימה

המשימה של המכללה Union University לרוקחות Union University היא לפתח מתאמנים רחמניים, בעלי הכשרה מקיפה, שמצוידים לעמוד בדרישות המיידיות והעתידיות של מדעי התרופות וטיפול בחולים בסביבת בריאות רפואית המשתנה ללא הרף.

עדכון אחרון: אוגוסט 2019

אודות בית הספר

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. קרא פחות