דוקטור לפילוסופיה (PhD) בניהול שירותי בריאות

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

עם כניסת הטכנולוגיה החדשה, עולם העסקים השתנה. גלובליזציה היא מציאות. אצל אנשי המקצוע של ימינו נדרשים כישורים שימושיים במגוון תחומים: אינטרנט, בנקים, תובלה, שוק כלכלי ומוניטרי, עליהם להיות בעלי רעיון בינלאומי של העסק ועולם התקשורת.

כל התחומים המקצועיים דורשים כישורי ניהול טובים. תכניות לימודי תואר למידה מרחוק באוניברסיטת Selinus מספקות גישות אקדמיות דינאמיות ומעשיות יותר מאלה שנערכות על ידי חינוך פורמלי מסורתי. הגישה למרבית התפקידים הקשורים להתמחויות אלה תהיה תלויה ביכולתו של המועמד וברקע המקצועי שלו. תכנית לימודים ללימוד מרחוק של SUSL מהווה ערך מוסף גדול ונכס לתמיכה בכישוריכם וכישורי הניהול שלכם בכל תחום.

מינהל שירותי בריאות באמצעות למידה מרחוק

  • מינהל הבריאות
  • נשים
  • מדיניות בריאות גרונטולוגית
  • מחלות מדבקות
  • היגיינה
  • בריאות טכנולוגיה
  • תכנון תכניות בריאות
  • טיפול ארוך טווח
  • ניהול שירותי בריאות
  • ניהול בית חולים

126132_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

דוקטור לפילוסופיה (Ph.D.) מאת מחקר באמצעות למידה מרחוק

מוסמך על ידי מכון ההסמכה העולמי (WCI)

דוקטורט על ידי מחקר דרך למידה מרחוק הוא אידיאלי עבור אנשים העוסקים בעולם העבודה שאינם יכולים ללמוד באוניברסיטה מסורתית. אוניברסיטת סלינוס היא מוסד בינלאומי פרטי ומוסמך: אלטרנטיבה המסייעת לסטודנטים בוגרים ברחבי העולם להשיג את יעדיהם האקדמיים.

סקרים שנערכו במהלך השנים הראו כי דוקטורט. על ידי מחקר שהושג באמצעות למידה מרחוק, במוסד מכובד כמו אוניברסיטת Selinus, יכול להיות שימושי כמו בית ספר מסורתי. למעשה, מה שחשוב זה הכישורים והמקצועיות.

בעידן המידע הדיגיטלי, ובכפר הגלובלי בו אנו חיים, אוניברסיטת סלינוס היא אלטרנטיבה חשובה למחקרים מסורתיים. מערכת הלימוד שלנו יעילה, מכוונת לצרכיהם של אנשים עסוקים, ויכולה להיות מועברת מכל מסוף מחשבים בכל מקום בעולם.

דוקטור לפילוסופיה (Ph.D.), בפילוסופיה לטינית רופא או דוקטור פילוסופיה, הוא התואר האקדמי הגבוה ביותר המוענק על ידי אוניברסיטאות ברוב המדינות. הדוקטורט בדרך כלל מכסה את כל התוכניות מכל התחומים האקדמיים. כחוקרת בוגרת, סטודנטים הלומדים לצורך הסמכה זו נדרשים בדרך כלל להפגין יכולת ושליטה בנושאי הנושא לבחינה, אך גם לתרום תרומות אקדמיות חדשות לתחום מסוים של ידע אנושי באמצעות מחקר מקורי.

הדוקטורט המקוון על ידי מחקר באמצעות למידה מרחוק מורכב ממחקר אקדמי מקורי המתבצע באופן אוטונומי על ידי המועמד, בענף ספציפי של ידע אנושי שהגיע לשיאו בתואר שלישי סופי. תזה.

בניגוד לדוקטורטים מסורתיים אחרים מבוססי קמפוס, דוקטורט. על ידי מחקר אינו מחולק לסמסטרים, אלא מורכב בפיתוח, אוטונומי ועצמאי, של מחקר תיאורטי על תחום אקדמי ספציפי להערכת אוניברסיטת סלינוס. מחקר זה מיושם בעבודת גמר שלגביה יש לתלמיד 6 עד 24 חודשים להשלמתו.

על תכנית הלימוד והמחקר לבצע התלמיד באופן עצמאי. המנחה לא יהיה מורה אמיתי, אלא יועץ מתמחה, אליו יכול התלמיד לפנות לקבלת עזרה כלשהי. התלמיד יכול להשתמש בספרי לימוד ובאינטרנט למחקריו, כמו גם לקבל גישה לספריה המקוונת. באמצעות מחקר חופשי ועצמאי, התלמידים רוכשים ידע מיוחד מאוד ובעל שליטה מלאה במיומנויות הספציפיות שהם יפתחו, יתווכחו ויגנו בעבודתם המשיאה: עבודת הדוקטורט.

פירוט הקורס

הדוקטור לפילוסופיה (Ph.D.) באופן מקוון באמצעות מחקר מרחוק במחקר עיקרי זה, מתקבל לאחר סיום והגנה בהצלחה של התזה הסופית מחקר זה מוצג בצורה של עבודת דוקטורט.

"דוקטור הפילוסופיה" הוא הדוקטורט היחיד שניתן להשיג במרחק. צריך להיות ברור למדי כי כל עבודת מעבדה או תרגול מקצועי אינם יכולים להתבצע באופן מקוון או דרך דרך אחרת של למידה מרחוק. הדרישה העיקרית של הדוקטורט המקוון. באמצעות למידה מרחוק על ידי מחקר היא להגיש ולדון בעבודת הגמר המורכבת לפחות מ- 90/100 עמודים לבחינה ולהערכה על ידי ועדה אקדמית של אוניברסיטת Selinus. במקרים מסוימים, חומר שפורסם בעבר על ידי מועמדים עשוי להימנות לתואר שלישי. מטרות. להשלמת נקודות הזכות לדוקטורט, אם התזה אינה מספיקה ניתן לבקש גם דוחות מעמיקים נוספים של 15-20 עמודים המבוססים על ספרי לימוד.

פורמט הקורס והערכה הוראה

הדוקטורט לחקר המרחקים התוכנית תוכננה במיוחד עבור קהל מקוון. זה שמור לסטודנטים בוגרים עם חמש שנות ניסיון לפחות בסניף המקצועי של רב סרן שנבחר. על התזה (עבודת גמר) להתבצע באופן עצמאי על ידי התלמיד בתמיכת יועץ. היכולת לבצע את העבודה באופן עצמאי מוערכת לציון הסופי. בנוסף להקצאת יועץ מומחה, לסטודנטים תהיה גישה לספריה המקוונת והמהדורה האקדמית של האנציקלופדיה בריטניקה.

השלמת תוכנית דוקטור לפילוסופיה היא לרוב דרישה מועילה מאוד לעבודה ולמקצוע בתחום בתחומי ידע רבים. בשנים האחרונות, למעשה, בעיקר במדינות מתפתחות, בהן חסרה הכשרה בסיסית, הדוקטורט נדרש גם למקצועות מוסמכים מאוד, אך גם לעבוד במדינות בינלאומיות, ארגונים לא ממשלתיים ובחברות פרטיות רבות הזקוקות להם עובדים "הסמכה" אקדמית גבוהה מתואר ראשון או תואר שני.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

תכניות הלימוד שלנו מכוונות לקריירה ותואמות לחלוטין את מערכות החינוך הבינלאומיות. הנגישות לתכנית הלימודים מתבצעת באמצעות תהליך של הערכה וזיקה חינוכית שהופכת את הניסיון המקצועי של המועמד, לימודים קודמים, אישורים ו- CV לקרדיטים אקדמיים.

תכניות הלימוד שלנו אינן עוקבות בקפידה אחר המודלים החינוכיים של מדינות בודדות ולכן הקמפוסים שלנו אינם מוסמכים על ידי משרד החינוך המקומי המוסמך. תכניות הלימוד שלנו נחשבות כהשכלה גבוהה שלא מוסדרת במסגרת החופש החוקתי לארגן חינוך. יתכן שהתעודות והתארים הפרטיים המוענקים על ידי אוניברסיטת סלינוס לא יאפשרו גישה למשרות ממשלתיות, מקצועות מוסדרים או לימודים נוספים במוסדות ציבור אחרים. אמנם זה יכול להיות שימושי מאוד כהכרה מקצועית ברב-בנים, חברות פרטיות, ארגונים לא ממשלתיים, עמותות בינלאומיות או עובד כיועץ.

הוֹדָאָה

הדוקטורט היא ההסמכה החינוכית הגבוהה ביותר. רק לאנשי המקצוע המוסמכים הטובים ביותר יש תואר שלישי. תואר שני בדרך כלל מספיק לרוב המקצועות. דוקטורט מחייב השלמת תואר שני או שווה ערך, והשגת מינימום של 65 נ"ז אקדמי, כ 1000 שעות לימוד, בתוספת עבודת דוקטורט. בדיקת עבודת גמר היא הזדמנות טובה לעשות מחקר בנושאים ספציפיים, או להכין את הבסיס לפרסום טוב.

הדרישות להתקבל לקורס לתארים מרחוק של אוניברסיטת סלינוס, בנוסף להחזקת התואר השני, משתנות בהתאם לפקולטה ולרב המחקר. תמיד יש צורך לשלוח את קורות החיים. אין הבחנות בין גזע, צבע, מין, אמונות ו / או דת. להערכה הסופית של התזה ניתן להוסיף גם אימות של נקודות זכות מקצועיות על ידי APEL (Accreditation Prior Experiential Learning).

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent internat ... קרא יותר

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education: in other words an open university for adults who carries out his institutional work seriously. קרא פחות
לונדון , בולוניה + 1 יותר פחות