קרא את התיאור הרשמי

פיתוח חוקרים מן השורה הראשונה

רפואה משולבת התרופות היא משמעת מדעית עוסקת גילוי, פיתוח, ניסוח, אספקה, פרמקולוגית וטוקסיקולוגית הערכה, רישום וניטור מדעי של גופים תרופה לטובת בריאות הציבור.

דוקטור לפילוסופיה (Ph.D.)

Ph.D. תואר ב רפואה משולבת התרופות ב NEOMED דורש סך של 90 שעות אשראי. כל תלמידי הדוקטורט בתכנית יידרשו להשלים 45 שעות של לימוד דידקטי (16 שעות של תכנית ליבה ו -29 שעות של קורסי בחירה התומכים בתחום המחקר), 30 שעות של מחקר ו -15 שעות עבודת דוקטורט, שיגיעו לשיא בכתב והגנה על עבודת הדוקטורט.

MD / PH.D.

סטודנטים המעוניינים להמשיך בתואר כפול לוקחים את קורס המעברים לרפואה פרמצבטית במקום תוכנית הלימודים הנדרשת לכניסה ישירה. קורס מעברים לרפואה פרמצבטית מעביר את הסטודנט המקצועי מסביבת למידה דידקטית, בעיקר לסוגיה שהיא פתרון בעיות בהדרכת חברי סגל ההוראה. ישנם שני מפגשים של שעתיים בשבוע לסמסטר של 16 שבועות. הקורס מדגיש נושאים כגון גילוי תרופות, פיתוח תרופות ותרופות, ואחריו שבועיים של אינטגרציה והערכה.

קורסים

תכנית הלימודים הבסיסית לתואר דוקטור. (IPM) הוא 90 שעות סמסטריאליות המורכבות מ -45 שעות של קורסים דידקטיים ו -45 שעות של מחקר / מסה.

קוּרס

שעות עבודה

מעברים לרפואה פרמצבטית *

5

סמינר לרפואה פרמצבטית *

1

סטטיסטיקה / Biostatistics *

3-5

התנהגות אחראית של מחקר *

2

עקרונות של אינטראקציה בין גוף לגוף

6

רוקחות עם מעבדה

5

פרמקולוגיה רפואית

4

אותות סלולריים

3

מבנה אנושי לבית מרקחת

3

מולקולות לתאים

4

המוח המוח והתנהגות

5

פיתוח ומבנה אנושי

6

בסיס פיזיולוגי לרפואה

4

טיפול בחולה עבור MD-Ph.D.

1

כתיבת מחקר

2

מחקר

30

תזה מחקר (סטודנטים MS בלבד)

10

מחקר דוקטורט (סטודנטים לתואר שלישי בלבד)

15

*נדרש

תוכנית הלימודים של IPM נועדה לאפשר גמישות לתלמידים בודדים. תוכנית לימודים מותאמת למטרות המחקר של הסטודנט תפותח על ידי יועץ הסטודנט העובד עם מנהל התכנית. סטודנטים רשומים יכולים גם לקחת קורסים לתואר שני המוצעים על ידי אוניברסיטת קנט סטייט, אוניברסיטת אקרון, קליבלנד סטייט, אוניברסיטת ינגסטאון.

סטודנטים לתואר שני

בתנאי שהם במצב טוב, סטודנטים לתואר כפול רשאי להעביר שעות הסמסטר סמסטר מן MD שלהם הושלם או Pharm.D. , בהתאמה. העברה כזו של שעות סמסטריאלי תאושר על ידי דיקן המכללה ללימודים מתקדמים על פי בקשת התלמיד בתהליך הקבלה לתואר דוקטורט. או Ph.D. Ph.D. תוכנית לקבלת תואר.

סטודנטים לתואר שני יידרשו גם לגשר על מרכיבי התואר השני והמקצועי שלהם עם קורסי מיומנויות מיוחדים המיועדים לקולג'ים המקצועיים שלהם (המכללה לרפואה או המכללה לרוקחות). דוגמה לכך היא הקורס "טיפול בחולה לדוקטורט MD-Ph.D" המוצע כיום במכללה לרפואה.

אנשי קשר

קלי שרוק

330.325.6784 | kshrock@neomed.edu

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 5 תוכניות שמוצעות על ידי Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies »

עדכון אחרון: May 5, 2019
This course is מבוסס קמפוס
Start Date
אוג 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוג 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוג 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date