Read the Official Description

התכנית מספקת כיסוי מקיף של בוגרי דוקטורט אימון בסיסיים וקליניים בסניפים השונים של מדעי בריאות ומדעי חיים שתורמים:

1) קידום התעסוקה של כוח אדם מיומן בשטח של דרישה חברתית גדולה וחדשנות טכנולוגית,

2) ההתפתחות המקצועית של החוקרים הבתר בתחומי הבריאות ומדעי החיים,

3) דור של חוקרים בתחום האימון במערכת הבריאות הלאומי (MIR, FIR, RIL, QIR, וכו '),

4) היווצרות, הצוות חוקר באוניברסיטה-מורה

5) הכשרת חוקרים הובילו את תעשיית הביוטכנולוגיה.

כותרת צדקה

ביקוש ועניין חברתי של תכנית הדוקטורט במדעי בריאות

אחד האתגרים החברתיים הגדולים מוכרים על ידי האסטרטגיה הספרדית למדע, טכנולוגיה והחדשנות Horizon 2020 והאיחוד האירופי הוא איך בריאות, שינוי bienestar¿ דמוגרפי. עדיפות מחקר תינתן הדרכה ספציפית לפתרון בעיות בריאות של בסיסי או שימושי משנה את אופיו השתמשו במתודולוגיה. עכשיו ובשנים הקרובות, החשוב ביותר בשינוי דמוגרפי ברמה האירופית היא הזדקנות האוכלוסייה. בשנת 2010, אוכלוסיית אירופה הייתה 502 מיליון אנשים, מתוכם 17% היו יותר מ 65 שנים. בשנת 2060, אוכלוסיית אירופה תגדיל במעט (517 מ'), אבל אנשים מעל 65 יעלו 30%. במונחים כמותיים, דפוס מגמות דמוגרפיות ספרד והאיים הקנריים בפרט, דומה לאזורים אירופיים אחרים, אשר תהיה משמעות להכפיל את השכיחות של מחלות הקשורות לגיל בשנים הקרובות. בנוסף, היבטים ספציפיים של האיים הקנריים, כמו מיקום ואת הסגירות גיאוגרפי, לעזור להגדיר פרופיל דמוגרפי ובריאות בפרט. מצד אחד, האיים הקנריים הוא קשר על נתיבי נדידה מאפריקה לאירופה עברה מלהיות באזור הגירה לאחד הגירה. בין 1991 ו 2010, מספר התושבים הזרים גדל פי שישה. מצד השני, הכנרות עם קצת יותר מ -2 מיליון תושבים, הפיצה שלה 7 איים עם צפיפות אוכלוסין והרגלי חי אוכלוסייה שונה מאוד. Realcionados עם גורמי סגירות לקבוע את הסיבוכים של סוכרת, או מחלות שכיחות כגון hyperoxaluria העיקרי, הם תכופים יותר מאשר באזורים אחרים. הייחוד של פרופיל בריאות והשפעה חברתית של מחלות אלה תומכת בפיתוח תוכנית דוקטורט במדעי הבריאות הסתמכה על הקווים של מחקר במחלות הקשורות להזדקנות (מחלות כרוניות, דלקת ניוונית של מערכת העצבים), בריאות הציבור ובקרת מחלות מחל מדבקות שכיחות מיוחדת האוכלוסייה שלנו.

התכנית מספקת כיסוי מקיף של בוגרי הכשרת דוקטורט והקליני בסיסיים המוצע בסניפים השונים של מדעי בריאות ומדעי חיים שתורמים: 1) קידום התעסוקה של כוח אדם מיומן בשטח של דרישה חברתית גדולה חדשנות טכנולוגית, 2) ההתפתחות המקצועית של החוקרים הבתר בתחומי הבריאות ומדעי החיים, 3) דור של חוקרים בתחומי ההכשרה במערכת הבריאות הלאומי (MIR, FIR, RIL, QIR, וכו '), 4 מחקר באוניברסיטה להכשרת מורים וצוות), ו 5) את הכשרת חוקרים הובילה את תעשיית הביוטכנולוגיה.

אינטגרציה של ההצעה באסטרטגיה אני מזהה האוניברסיטה

Biomedicine הוא אחד משלושת התחומים האסטרטגיים של Universidad de La Laguna , יחד עם אסטרופיזיקה ו ימיים מדעי הים והטכנולוגיות, כאמור בזיכרון של הקמפוס הבינלאומי Excel / encia (אטלנטיק Tricontinental קמפוס) שניתנו (בשיתוף עם אוניברסיטת לאס פאלמאס דה גראן Canaria) על ידי MINECO בשנת 2010, אשר כוללת תת פרויקטים להוראה ושיפור מדעי הסתגלות EHEA. בנוסף על המשאבים העצמיים הקיימים במרכזים המשתתפים, הפיתוח של תוכנית מדעי הבריאות יש מעבדות ותשתית של שלושה מכונים אוניברסיטאיים: המכון האוניברסיטאי של ביו אורגני אנטוניו גונזלס, המכון האוניברסיטאי של מחלות טרופיות ובריאות הציבור של האיים הקנריים ואת המכון האוניברסיטאי של טכנולוגיות ביו רפואית של טנריף, המרכז למחקר ביורפואי של האיים הקנריים, ואת המתקנים

(טיפול ויחידות המחקר) של שני בתי חולים אוניברסיטאיים טנריף (בית החולים האוניברסיטאי באיים הקנריים החולים האוניברסיטאי Nuestra Sra. דה לה קנדלריה). קבוצות מחקר מעורבות בתכנית הדוקטורט יש 23 פרויקטים מחקריים פעילים במימון בשיחות תחרותיות עבור סוכנויות ציבוריות בפריסה ארצית ושני פרויקטים אירופיים: "Exploring ימי משאבים עבור תרכובות ביו: מגילוי ועד ייצור בר קיימא יישומים תעשייתיים" (MAREX, FP7-KBBE-2009-3), ו- "שיפור מחקר ביו-רפואי וחדשנות באיים הקנריים" (IMBRAIN, FP7-REGPOT-2012-CT2012-316137).

ניסיון המסירה של תוכניות בתחום הידע

תוכנית הדוקטורט במדעי הבריאות היא תוצאה של שילוב והסתגלות לאזור אירופה להשכלה גבוהה של שלוש תוכניות קיימות בעבר בתחומי הביו-רפואה והבריאות Universidad de La Laguna (ULL) שפותחו תחת 1393 RD / 2007, שניים בפקולטה לרפואה (מדעי הרפואה ומדעי הביו-רפואה) ועוד בפקולטה לרוקחות (ביו-פרמצבטיקה), עם שילוב של תוכניות אחרות שפותחו על פי RD 778/1998 (מחקר ביו-רפואי בסיסי, מחקר ביו-רפואי מרפאה, אימהות וילדים, רפואה מונעת ובריאות הציבור) ודוקטורט המקושרים ל- POP בביו-רפואה וביוטכנולוגיה, אשר השיגו את ההבחנה בין ציון האיכות של משרד החינוך והמדע, שחודשה בשנת הלימודים תש"ע.

התכנית תשולב ספר דוקטורט, יצירה אשר אושר על ידי מועצת המנהלים של ULL מ -26 בספטמבר 2013. עד כניסתה פעולה, התכנית למנות אקדמית בפקולטה לרפואה והניהול מנהלי יהיה סמכותה של ועדת הבוגר.

סמכותן

בסיסי

 • הבנה שיטתית של תחום לימוד השליטה במיומנויות ושיטות מחקר הקשורים לתחום.
 • היכולת להרות, עיצוב או ליצור, ליישם ולאמץ תהליך משמעותי של מחקר ויצירה.
 • יכולת לתרום להרחבת גבולות הידע באמצעות מחקר מקורי.
 • יכולת לבצע ניתוח והערכה וסינתזה קריטיים של רעיונות חדשים ומורכבים.
 • יכולת לתקשר עם הקהילה האקדמית ומדעית וחברה בכלל על אזורי התמחותם בדרכים והשפות הנפוצות בקהילה מדעית בינלאומית.
 • יכולת לקדם, בהקשרים אקדמיים ומקצועיים, מדעי, טכנולוגי, חברתי, קידום אמנותי או תרבותי בחברה מבוססת-ידע.

מיומנויות וכישורים אישיים

 • פיתוח בהקשרים שבהם יש מידע ספציפי מעט.
 • מצא את שאלות המפתח, כי יש להשיב לפתור בעיה מורכבת.
 • עיצוב, ליצור, לפתח ולהשיק פרויקטים חדשים וחדשניים בתחום המומחיות שלו.
 • ציוד ועבודה הוא באופן עצמאי בהקשר בינלאומי או רב-תחומים.
 • לשלב ידע, להתמודד מורכבות, ולגבש פסקי דין עם מידע מוגבל.
 • ביקורת והגנה של פתרונות רוחניים.

כישורים אחרים

 • מודע לעקרונות האתיים ואת החשיבות של היישום שלהם במחקר ביו, הן ניסויים בבעלי חיים וכתוצאה נושאים או דגימות אנושיות.

פעילויות הדרכה

פעילויות הדרכה סעיף

 • טכניקות סדנה, נהלים ושיטות עבודה מומלצת ב Research
 • סמינרי השתתפות מחקר
 • סמינר הנחלה
 • ניטור התזת פגישות תוצאות מחקר
 • סיוע לכנסים לאומיים או בינלאומיים
 • שהייה במרכזי מחקר אחרים (ניידות)

תחומי מחקר

 • קו 1: מרפאת מחקר ביו-רפואי
 • קו 2: האם והילד בריאות ולמתבגר
 • קו 3: בריאות הציבור, בריאות הנפש ושירותי בריאות
 • קו 4: סלולר ו לפתולוגיה מולקולרית
 • קו 5: Neurosciences
 • קו 6: פרה-קליני ותרופות מחקר קליניות

בתנאי הקבלה

פרופילי גישה מומלצים

פרופיל הגישה מומלץ לסטודנטים שאינם עומדים בתנאים של ההנחות 1, 2 א ו 2c בסעיף הקודם. כלומר, הם עשו תואר ספרדי רשמי בתחום מדעי בריאות או מחזיקים תואר באחד מדעי החיים (ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, פיסיקה, כימיה או ביוכימיה) ולהסמכתם מחקרים מאסטר) (או הכשרה מקבילה) בתחום מדעי הבריאות או ב) עברו שנתיים של הכשרה רפואית כדי לקבל תואר רשמי התמחות במדעי הבריאות. תלמידים אלה יהיו גישה ישירה לתכנית הדוקטורט.

סטודנטים אשר עומדים בדרישות של 2b כמובן צריכים גם לקחת תוספי סט אימון חובה.

במקרים הנותרים (2D-2H), הוועדה האקדמית, לפי מורה, לקבוע את ההזדמנות להכשרת ספקים כדי להקל על אינטגרציה ואופטימיזציה בתוכנית בתוך אלה המפורטים למקרים אלה.

בכל מקרה, בהתחשב בכך ההיווצרות מתנהלת רצויה סטודנטים בשפה ספרדיים מארצות שבן השפה הרשמית היא לא ספרדית, חייב להוכיח באמצעות בראיון כי הרמה הספרדית שלהם מתאימה דוקטורט.

קריטריונים לבחירה נוספים והודאה

סטודנטים אשר יעמדו בדרישות המפורטות בסעיף הקודם, רוצים להיכנס לתכנית הדוקטורט חייב לספק באמצעות היישום, לפחות התיעוד הבא:

 1. תואר באוניברסיטה לחוקי המזכה אותו הגישה, כולל שקילות, אם בכלל (אם תלוי ועומד, תהיה הגשת ממתינים לרישום תהליך) עותק.
 2. הסמכה המקורי או העתק מאושר של הנושאים הנלמדים תואר באוניברסיטה המאפשרת להם גישה, במיוחד להזכיר את שמו, משך וסימון של נושאים והציון הממוצע של הרקורד האקדמי.
 3. קורות חיים.
 4. מכתב מוטיבציה הסיבות מדוע אתה רוצה להמשיך את תוכנית הדוקטורט וריבית או העדפתה תוכנית מקוונת להתבטא.

תהליך הקבלה אחראי איבר ורכב

הוועדה האקדמית של התכנית אחראית על תהליך הקבלה, המעריכה את ההרשמות המוקדמות על פי הקריטריונים שנקבעו. באמצעות אתר האינטרנט של התכנית וועדת הבוגרים (או בית הספר לדוקטורט, כאשר יופעל), יפורסמו רשימת ההרשמה ולא הודה, עם הסיבות לאי-הודאה והכרה במסירות. מסירות מלאה או חלקית של אלו שהתקבלו. על התלמידים המורשים למסד את ההרשמה שלהם בהתאם ללוח הזמנים של ULL. בהתאם להוראת הוראת הדוקטורט הרשמית של Universidad de La Laguna (BOC מיום 25 בינואר 2013), הוועדה האקדמית תכלול שבעה מרצים ו / או חוקרים המשתתפים בה, כולל רכז אקדמי , אשר יכהן כנשיא.

קריטריונים להערכה מריט

יישומי רישום יוערכו על ידי והעדה האקדמית על פי ציון הסולם הבא:

קריטריוני Baremación של מועמדי הליך רישום

 1. תמליל כיתה ממוצע, כולל ציונים של תואר ראשון או ראשון ותואר שני (במקרים בהם מדובר דרישה גישה לתוכנית) (עד 52%).
 2. בהינתן המגוון של המחקר, הלימות לתואר ראשון ושני ספציפית לקו המחקר של המבקש רצוי למדוד, באשר לתוכן של מחקרים מאסטר רשמי, או שווה ערך, כמו שנים של הכשרה רפואית מיוחדת (עד 15%)
 3. ההסמכה של רמה גבוהה יותר של אנגלית מהנדרש עבור קריאת ספרות והבנה של פעילויות הדרכה עבור שפה זו (עד רמה B2,% מקסימום 8)
 4. לאחר שיתוף פעולה נהנתה או מלגות predoctoral, פרסים (עד 10%)
 5. שהייה במרכזי מחקר אחרים או אזרחים זרים (עד 8%)
 6. הכשרה נוספת של ראשון, לתואר שני או התמחות בתחום מדעי בריאות (עד 7%)

בדיקות הודאה ספציפיות

היא לא צפה.

מערכות ונהלים הודאה לסטודנטים בעלי צרכים חינוכיים מיוחדים הנובעים נכות

Universidad de La Laguna , באמצעות לשכת סגן הרקטור לסטודנטים ושירותי הטיפול, מפתחת מאז 1999 את תוכנית ההקשבה לתלמידים עם מוגבלויות. מטרת התוכנית היא להבטיח שוויון הזדמנויות ולקדם שילוב של תלמידים בעלי צרכים חינוכיים ספציפיים. על ידי תשומת לב ישירה ומותאמת אישית, מקדם צעדים קונקרטיים להתפתחות אינטגרלית של תלמידים אלה בסביבה פתוחה ונגישה. ה- PAED שומר על מבנה יציב של תמיכה באמצעות שיחות תקופתיות. באמצעות ראיונות אישיים הצרכים ידועים ומעוצבים תוכניות פעולה אינדיבידואליות, מורים מקבלים מידע על קשיים ועצות ותמיכה טכנית. כיום, שלוש תכניות מתנהלות, אחת מהן תומכת בתלמידים עם גירעונות שמיעה (שפת סימנים), ועוד על הסעות לתלמידים עם גירעונות ניידות ועוד אחד כדי להתאים את הסביבה החינוכית. לקבלת מידע נוסף, עיין בקישור הבא.

תלמידים במסירות במשרה חלקית. קריטריונים ונהלי כניסה. תנאים לשנות מצב

אם ניקח תוכניות הביתה וריבית של התוכנית לתלמידים בעבודה והכשרה טיפול רפואי מומחה בחשבון, ההערכה היא כי 30% -40% מהסטודנטים בוחרים במשרה חלקית. תצוין העדפה זו בבקשת הודאה, או פעם הודתה, במקרה באחת הנסיבות המפורטות להלן ולאפשר הכרה ובמצב הזה, מבלי לפגוע לכללים שנקבעו על ידי Stay ULL:

 1. הם פועלים ומסמכים המתארים את יחסי העבודה;
 2. זה מושפע ברמה של נכות פיזית או חושית בקביעת הצורך ללמוד לימודים במשרה חלקית. במקרה כזה אתה חייב לספק את האישור המעיד על דרגת הנכות שלהם;
 3. להיות ביצוע התמחה באוניברסיטה זו או אחרת עם במשרה חלקית, זיכוי תנאי זה אימון מתועד;
 4. יש המעמד של מטפלת עיקרית עבור תלויים או יש ילדים מתחת לגיל שלוש שנים אחראיות. שני התנאים חייבים להיות מתועד מוכרים על ידי הרשות המוסמכת;
 5. להיות מאוד ספורטאי תחרותי.
 6. תנאים נוספים של המשפחה או אופי חברתי כי הן מוצדקות כדין.

הכרה במעמד של סטודנט עם במשרה חלקית תיבחן ואשררה בשנה. בכל מקרה, התלמיד רשאי לבקש שינוי של המצב של מסירות במהלך הפיתוח של תכנית הדוקטורט. תלמידים גם במהלך פיתוח תכנית, לאבד את התנאי עבורו הוענק להם במשרה חלקית, יהפכו אוטומטית התלמידים עם במשרה מלאה.

Program taught in:
ספרדית
אנגלית

See 5 more programs offered by Universidad de La Laguna »

Last updated June 19, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
תכנית מלאה
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019