דוקטור לכירופרקטיקה

כללי

תיאור התכנית

הדוקטור של אוניברסיטת לוגן של תוכנית הלימודים כירופרקטיקה שואפת להיות מבוססות על עדויות מבוססות על מנת ליצור רופאים מוכנים בפועל של כירופרקטיקה. החינוך הלוגני מבוסס על תוכנית לימודים אקדמית המעוגנת במסורת הלוגאן, ומשתלבת במחקר הנוכחי, בטכנולוגיה ובפרקטיקות מוכחות כדי לחנך את הכירופרקטור של מחר.

התלמידים מוצגים מוקדם במגוון נושאים, המאפשר שילוב של הקורסים בכיתה עם בפועל על הידיים בפועל. סטודנטים הלוגאן להשקיע 40% מזמנם בשנה הראשונה שלהם על הידיים על מיומנויות קליניות. על ידי מתן ניסיון מעשי בחינוך עם מגוון רחב של הזדמנויות טבילה קלינית, בוגרי לוגן בטוחים ומוכנים יותר.

למה להפוך כירופרקטור?

כקריירה, תחום הכירופרקטיקה מספק איכות חיים גדולה. על פי סקר כירופרקטיקה 2020 שכר ו הוצאות מחקר, הרופאים של כירופרקטיקה לבלות בממוצע 34 שעות בשבוע העוסקים בטיפול החולה ואת הפיצוי הממוצע הממוצע עבור DC הוא קצת יותר מ 147,000 $. בנוסף, מעל 60% מכלל הכירופרקטורים הם עצמאים. העתיד של כירופרקטיקה הוא בהיר. תעסוקת הכירופרקטורים צפויה לגדול ב -17% בשנים 2014-2024, מהר יותר מהממוצע בכל המקצועות. - הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, משרד העבודה האמריקני.

אוניברסיטת לוגן מאמין החינוך צריך להיות באיכות מעולה צריך להיות זול. לפיכך, אוניברסיטת לוגן שואפת להציע חינוך איכותי, המוגדר כפגישה או יעלה על היעדים האסטרטגיים שלנו, במחיר סביר, המוגדר כמו טעינה ב או מתחת העלות הממוצעת עבור תואר דומה.

היתרונות הקליניים של לוגן

אוניברסיטת לוגן דוחפת את המעטפה כדי להבטיח הזדמנויות עקיבות, שיתופיות ותוצאות מונעות על ידי שותפות עם ארגונים מגוונים. העומק והמורכבות של הטיפול המלווה את המשרתים, הלא מבוטחים והאוכלוסייה הנכה יוצרת מנהיגים בטוחים ומבטיחים. מעבר לקירות המרפאות, מתמחים סטודנטים מונעים פגיעה ספורטיבית ומשפרים את הביצועים האנושיים של ספורטאים במכללות ובתיכונים. לוגן כל הזמן מזייף מערכות יחסים חדשות המאפשרות לתלמידים מתמחים להעמיק את הידע שלהם על פרקטיקה קלינית משולבת.

מערכת טרימסטר

השנה האקדמית של אוניברסיטת לוגן מורכבת משלושה טרימסטרים בני 15 שבועות. טרימסטרים מתחילים כל ינואר, מאי וספטמבר. פורמט השליש מאפשר גמישות רבה יותר עבור תלמידים אשר מחליטים מתי להתחיל את החינוך שלהם.

חינוך איכותי בעל ערך יוצא דופן

חינוך איכותי ערך גדול עושה לוגן בחירה טבעית עבור אלה המחפשים קריירה בתחום הבריאות. שכר הלימוד של לוגן עבור קורסים לתואר ראשון, מאסטרים ודוקטורט הם במחיר תחרותי. כאשר סטודנטים לוגן בוגר, הם עוזבים לא רק עם חינוך מצטיין, אלא גם עם הלוואות לסטודנטים קטנים יותר.

בנוסף לשמירה על שכר לימוד סבירים, הלוואה של סטודנט הלוגאן ברירת המחדל היא אחת הנמוכות ביותר במדינה. כאשר התלמידים שלנו בוגר הם עוזבים לא רק עם חינוך מצטיין, אלא גם עם הלוואות לסטודנטים קטנים יותר.

טכניקות כירופרקטיקה המוצעים

המרכזית של אוניברסיטת לוגן דוקטור תוכנית כירופרקטיקה תואר היא הוראה טכניקות כירופרקטור יסודות.

לוגן נהנה מסורת ארוכה של מצוינות בהוראת לוגן בסיסי ריינרט מגוונים כמו טכניקות הליבה. שיטות Activator ו Myofascial טכניקה נוספו טכניקות הליבה כדי להרחיב את הידע ואת הידע של הבוגרים. בנוסף, טכניקות רבות אחרות, כגון Gonstead ו Thompson, להישאר זמינים לסטודנטים המעוניינים להרחיב עוד יותר את הידע הטכניקה שלהם מעבר ארבע טכניקות הליבה.

טכניקות הליבה

 • לוגן טכניקה בסיסית
 • טכניקה מגוונת של ריינרט
 • טכניקות Activator® טכניקה
 • טכניקה מיופאסיאלית

טכניקות בחירה

 • טכניקת שחרור אקטיבית (ART)
 • מתקדם טכניקות Activator טכניקה
 • טכניקה בסיסית מתקדמת
 • טכניקה מגוונת מתקדמת
 • קינסיולוגיה יישומית
 • טכניקה גמישה-הסחת דעת (COX)
 • מערכת Gonstead
 • מכשיר Assisted Assisted Soft רקמות
 • טכניקת סאקרו אוקסיפיטל (SOT)
 • טכניקת תומפסון
 • צוואר הרחם העליון ספציפי

מרכז הערכה

מרכז ההערכה מעניק לסטודנטים הזדמנות לרכוש ניסיון קליני רב ערך. המרכז נועד לדמות מפגשים קליניים אמיתיים של חולי למידה והערכה. מ Trimesters 1-10 בתוכנית דוקטור כירופרקטיקה, כמו גם בכל תוכניות לתואר שני, התלמידים יש הזדמנות לעבוד אחד עם השני עם חולים סטנדרטיים מאומנים לדמות חולים אמיתיים עם תנאים ספציפיים. סביבת הלמידה הרב-תחומית של מרכז ההערכה של לוגן מאפשרת לסטודנטים להיות בקיאים יותר בכל תחומי הטיפול בחולה כאשר הם מתקדמים לתוך מערכת המרפאה של לוגן.

התמחות

בטרימסטר 7, תלמידים נכנסים למרפאת הסטודנטים שם הם מתחילים את המסע שלהם לטיפול בחולים. כאן הם מטפלים בתלמידים ובבני משפחה אחרים בפיקוח של סגל ההוראה המנחה את התלמידים בתהליך הטיפול בחולים.

ב- Trimester 8, התלמידים נכנסים לאחד ממרכזי הבריאות של לוגן. זה המקום שבו סטודנטים מתמחים ומתייחסים לחברי הציבור בפיקוח של סגל ההוראה. המרכז הרפואי הוא קורס בן שנה, החושף תלמידים למגוון רחב של מפגשים ומקרים של חולים.

המתמחים יכולים גם להשתתף בסבב במרכזים רפואיים שונים המציעים טיפול כירופרקטי לקהלים שונים, כולל ותיקים, נכים פיזית, חסרי בית ואוכלוסיות מתחת לאוכלוסייה. לוגן ממשיכה לבנות מערכות יחסים ולהרחיב את ההזדמנויות למתמחים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Since 1935, Logan University has remained grounded in chiropractic education, while continuously enriching academic options with degree offerings in health sciences. Logan University graduates employ ... קרא יותר

Since 1935, Logan University has remained grounded in chiropractic education, while continuously enriching academic options with degree offerings in health sciences. Logan University graduates employ a holistic approach to health and wellness to meet the demand for less-invasive, lower-cost treatments and comprehensive care and lead the integrated health care industry. קרא פחות