דוקטורנט של פיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

דוקטור המעבר המקוון של תוכנית פיזיותרפיה מספק נתיב ישיר עבור פיזיותרפיסטים מורשים להרוויח DPT שלהם רק 16 חודשים. התלמידים נלמדים על ידי רופאים מוסמכים ומנוסים בתחומים מתקדמים כגון פאתופיזיולוגיה, פרמקולוגיה והדמיה אבחון. תוכנית הלימודים המקוונת והגמישה מספקת מיומנויות חשיבה ביקורתית ומכינה את הבוגרים לשגשג כמתרגלים אוטונומיים בחברה מתפתחת ובגישה ישירה לבריאות.

תוכנית הפוסט-דוקטורט הפסיכיאטרית (המעבר) של דוקטור לפסיכיאטריה תוכננה להתאים את התובענות של התלמיד ואת לוח הזמנים של חיי הבית ומציעה את הגמישות לגשת לתוכנית הלימודים הטובה ביותר הזמינה בכל עת. פיזיותרפיסטים מורשים החיים בארצות הברית עשויים להירשם עם הסמכה BS / MS פיזיותרפיה תואר. תוכנית הלימודים המקוונת של tDPT מכסה מגוון רחב של נושאים, כולל:

  • יסודות של תרגול אוטונומי
  • מניעה ואיכות חיים
  • הדמיה אבחון
  • פרמקולוגיה ופאתופיזיולוגיה
  • בעיות בריאות גלובליות

סטודנטים בתוכנית DPT (tDPT) המעבר יכול להיות זכאי להרוויח יחידות חינוך מתמשך (CEUs) עבור כל קורס הושלם בהצלחה בתוכנית. המשך חינוך יחידות שנצברו מתוך תוכנית TDPT של Utica קולג 'עשויים להעפיל לדרישה רישיון PT המדינה - לבדוק את דרישות המדינה הפרטית שלך לקבלת מידע נוסף.

אנשים המתגוררים בארה"ב אך עדיין לא מורשים, או החיים מחוץ לארה"ב, חייבים לספק הערכת אישורים מקיפה של ועדת אישורים זרים על פיזיותרפיה (FCCPT) וציין כי רמת הכניסה שלהם חינוך פיזי הוא "שווה באופן משמעותי לתואר המקצועי הראשון בפיזיותרפיה בארצות הברית. תואר ראשון מקצועי בארצות הברית הוא תואר שני ומעלה.

עדכון אחרון: מאי 2018

אודות בית הספר

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... קרא יותר

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. קרא פחות