דוקטורט. תכנית ברפואת translational

כללי

תיאור התכנית

דוקטורט תכנית ברפואת translational מאופיין בקונוטציה רב תחומית משמעותית, שבו הגישה הניסויית המתמקדת במנגנונים תאיים וsubcellular משלבת עם הניתוח הפיזיולוגי וpathophysiological של האורגניזם כולו. דגש מיוחד מושם על השילוב בין מחקר הניסויי וקליני, שמטרתם להקל על התרגום של תוצאות מדעיות ליישומים אבחוניים וטיפוליים רומן או יעילים יותר. מרכיב רלוונטי של התכנית הוא המחקר שמטרתו לגלות ובדיקת סוכנים טיפוליים חדשים, הכוללים מולקולות מסורתיות קטנות, כמו גם ננו-וקטורים, שניהם סינתטיות וביולוגיות.

התכנית מורכבת מתכנית הלימודים 3 הבאים:

) מערכות פיזיולוגיה ופתופיזיולוגיה, ניסויי וקלינית.

ב) מולקולרית פיזיולוגיה ורפואה.

ג) גילוי תרופות.

תלמידים ישתתפו בפרויקט הנבחר שלהם במעבדות של בית הספר ולמוסדות הקשורים. במהלך התכנית, שהם יהיו מעורבים בשורה של פעילויות - ממועדוני כתב עת, סדנאות והדרכות במיומנויות תקשורת לספקטרום מלא של הרצאות - מאורגן על ידי סגל עם ייצוג בינלאומי חזק. השתתפות בפעילויות אלה היא חובה. התכנית כוללת גם את האפשרות של שלבים להכשרה משלים במעבדות ברית, בתוך או מחוץ למדינה. כל חניך עובד תחת פיקוחו של מורה, בזמן שהתכנית עצמה נופלת תחת אחריותו של דירקטוריון שמונתה על ידי פקולטה לבית הספר.

בחירה של מועמדים שאינם חברות באיחוד האירופי עשויה על הבסיס של פרויקט המחקר מוצע לתכנית, המכתבים רשומות והתייחסות האקדמיות ממפקחים לשעבר. מועמדים איחוד אירופי, כוללים מועמדים איטלקים, ייקחו בנוסף בחינה בעל פה בנושא המחקר המוצע. בהיותו מרכיב במוקדמות של היישום, הצעת המחקר חייבת ליפול בתוך האזורים שנבחרו לשיחה. בדרך כלל, אורכו לא יעלה על 10-12 עמודים, אבל צריך להיות מספיק אינפורמטיבי על מטרת המחקר, הרציונל, מתודולוגיה, התוצאות צפויות, והמשמעות כללית בתחום.

מועמדים פוטנציאליים צריכים להחזיק, בלפחות, תואר ראשון ארבע שנים. יישומים יכולים להיות מוכנים באיטלקית או אנגלי. מועמדים זרים, ששפת אמם אינו אנגלית, חייבים להוכיח הידע שלה עם אישורים מתאימים או, לחלופין, בוודאי רדף פעילות אקדמית קודמת בשפה זו.

עדכון אחרון: נוב 2015

אודות בית הספר

The Scuola Superiore Sant'Anna was founded in 1987 by merging two colleges: Pacinotti College and the College of Medical Law. It is a public university where merit and talent count. Excellence in trai ... קרא יותר

The Scuola Superiore Sant'Anna was founded in 1987 by merging two colleges: Pacinotti College and the College of Medical Law. It is a public university where merit and talent count. Excellence in training and research, internationalization, interaction with the job market - these are the objectives of the Scuola Superiore Sant'Anna, which offers training and postgraduate courses in Economics and Managerial Science, Law Science, Political Science, Agricultural Science and Biotechnology, Medical Science, and Industrial and Information Engineering. The Scuola Superiore Sant'Anna is a scientific community where the academic staff and researchers interact with students through a continuous exchange of cultural and intellectual ideas. קרא פחות
פיזה , לאקילה + 1 יותר פחות