דוקטורט (בית הספר לרוקחות ומדעי הרפואה)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

החל ללמוד את הדוקטורט שלך בבית הספר ברדפורד של בית מרקחת ומדעי הרפואה, אשר מקיפה מחקר רב תחומי במרכז למדעי ההנדסה הפרמצבטית וכן מחקר פעיל בתחומים הבאים:

  • מחקר חדשנות בחינוך
  • תרופות ופיתוח תרופות
  • מיטוב תרופות
  • פרמקולוגיה וטיפול ניסיוני
  • המכון לתרופות לסרטן

אתם מוזמנים לפנות למפקחים הרשומים לפני הגשת הבקשה שלכם - פרטי הקשר מופיעים תחת כל פרויקט.

המחקר האחרון אקסלנס Framework (2014) דורג 92% מהמחקר שלנו של איכות בינלאומיים / המובילים בעולם.

אנו מקדמים בברכה בקשות לתארים לתארים מתקדמים בכל ימות השנה, ונשקול תאריכי התחלה חלופיים כאשר התזמון אינו מתאים עם שני תאריכי הכניסה שלנו: אוקטובר ופברואר.

דרישות כניסה

מחקר הפקולטה חשוב מאוד וגיוסם של תלמידי מחקר איכותיים לתואר שני הוא חלק מרכזי מהתכנית האסטרטגית של הפקולטה למדעי החיים.

בחירה של תלמידי PGR תהיה כפופה לראיון מוצלח (באופן אישי או על ידי סקייפ או שיחת ועידה) על ידי צוות הפיקוח וחבר עצמאי אחד של סגל אקדמי בעל ניסיון ניהולי משמעותי בתחום ה- PGR.

דרישות בשפה האנגלית: אם אנגלית אינה השפה הראשונה שלך, אנו מבקשים דרישת כניסה רגילה מינימלית של 6.0 IELTS (עם מבחני משנה שאינם נמוכים מ -5.5).

האישור חייב להיות צבר בתוך שנתיים ממועד ההתחלה המוצע.

אם אתה לא עומד בדרישה של IELTS, אתה יכול לקחת University of Bradford מראש הקורס אנגלית הקורס.

מה תלמד

מטרתנו היא להכשיר חוקרים רב תחומיים המסוגלים לעבוד כחוקרים עצמאיים ו / או אקדמאים בכל המגזר הציבורי והפרטי. כל חבר צוות מוזמן להרחיב את האופקים שלהם על היבטים שונים של מדעי הפרמצבטיקה ופרקטיקה.

הפקולטה למדעי החיים היא הגדולה ביותר באוניברסיטה עם קהילת PGR פעילה. האסטרטגיה האוניברסיטאית מיושמת ברמת הסגל במסגרת מוסד PGR מוסדי ועולה בקנה אחד עם המלצות QAA / RCUK. כל תלמיד PGR הוא חבר של בית הספר לרפואה של ברדפורד המזוהה עם אחת מקבוצות המחקר שלנו. תלמידי PGR מוקצים לצוות הפיקוח של החוקר הראשי של הפרוייקט והמפקח השני.

הסטודנטים נדרשים לבצע הכשרה בכתיבה מדעית, תוך הפקת הערכה קריטית של מחקר בתחום שלהם במהלך 6 החודשים הראשונים שלהם וכן גישה למודולי מאסטרס (רמה 7) כדי לשפר את הכישורים הרלוונטיים לפרויקט שלהם, כגון למשל: טכניקות הפרדה ( HPLC), שיטות ספקטרוסקופיות (FTIR, RAMAN), קריסטלוגרפיה מבנית ועוד.

במהלך הלימודים, התלמידים אחראים לפיתוח תיקיית פיתוח אישי אשר משלבת ניטור דרישות ההתקדמות וכן רשומות גנריות ספציפיות.

לסטודנטים יש מספר הזדמנויות להציג את עבודתם לעמיתיהם בפקולטה בסמינר מחקרי רגיל ובסימפוזיון ייעודי המיועד עם יום פתיחת הפקולטה.

תרופות ופיתוח תרופות

מתקני המחקר של קבוצת המחקר MDPS ממוקמים במעבדות המדינה- of-the-art הממוקם בבניין Norcroft.

מרחבי המחקר קרובים למתקני המרכז האנליטי לחקר, והם משותפים עם המרכז למדעי ההנדסה הפרמצבטית, בבימויו של פרופסור אננט פרדקר.

מתקני הליבה שלנו כוללים: מייבשי ריסוס, מייבש להקפיא, טחנת פלנטרית, טחנת מיקסר, לוח Tablet, granulator לשתף גבוהה, נוזלי המיטה coater ו extruders להמיס חם.

ציוד אנליטי כולל כרומטוגרפיה של גז הפוך, ספיחת אדי דינמית, ספקטרומטרים (FTIR, RAMAN), HPLCs עם גלאי DAD, UV ו spectrofluorometric, UPLC, עקיצות אבקת רנטגן וכלי גביש בודד, כמו גם ניתוחים תרמיים המתאימים: קלורימטר סריקה דיפרנציאלי, מכשירי ניתוח תרמוגרווימטריים עם מדגמים אוטומטיים כמו גם מנתח מכני דינאמי.

לחוקרים יש גישה ישירה למיקרוסקופ אלקטרונים סורק.

פרמקולוגיה וטיפול ניסיוני

בנוסף ליכולות לביולוגיה מולקולרית ותאית, מתקן הליבה כולל פלטפורמות טכנולוגיות משותפות: אלה כוללים מתקני תרבית תאים וטכנולוגיות פלקססטיישן 3 ולומינומטר סטנדרטיים בתעשייה למבחנים מבוססי צלחות, דימוי חסימת פוטנציאל גבוהה והדמיה, חבילת אלקטרופיזיולוגיה ו- ניתוח תמונה.

לקבוצה יש גם גישה לסוויטת הדמיה ביולוגית (הדמיה חיה, מיקרוסקופיה אור, מיקרוסקופ אור, מיקרוסקופ אלקטרונים), יחידת שירותים ביולוגיים (שמירה על מושבות גידול של עכברים, כולל טרנסגניות) ויש לה גישה ל- FACS, proteomics, סינתזה כימית , ADME ומתקני מרכז אנליטית.

עדכון אחרון: אוקטובר 2019

אודות בית הספר

With 50 years of academic excellence behind us as a University, we have continued to grow our international reputation and course provision. We have always been pioneers in developing new course subje ... קרא יותר

With 50 years of academic excellence behind us as a University, we have continued to grow our international reputation and course provision. We have always been pioneers in developing new course subjects, reflecting and anticipating the needs of employers, our students, and of society as a whole. קרא פחות
ברדפורד , דובאי + 1 יותר פחות