דוקטורט (בית הספר לרוקחות ומדעי הרפואה)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

החל ללמוד את הדוקטורט שלך בבית הספר ברדפורד של בית מרקחת ומדעי הרפואה, אשר מקיפה מחקר רב תחומי במרכז למדעי ההנדסה הפרמצבטית וכן מחקר פעיל בתחומים הבאים:

  • מחקר ופיתוח חדשנות לחינוך
  • תרופות ופיתוח תרופות
  • מיטוב תרופות
  • פרמקולוגיה וטיפול ניסיוני
  • המכון לתרופות לסרטן

אתם מוזמנים לפנות למפקחים הרשומים לפני הגשת הבקשה שלכם - פרטי הקשר מופיעים תחת כל פרויקט.

המחקר האחרון אקסלנס Framework (2014) דורג 92% מהמחקר שלנו של איכות בינלאומיים / המובילים בעולם.

אנו מקדמים בברכה בקשות לתארים לתארים מתקדמים בכל ימות השנה, ונשקול תאריכי התחלה חלופיים כאשר התזמון אינו מתאים עם שני תאריכי הכניסה שלנו: אוקטובר ופברואר.

דרישות כניסה

מחקר הפקולטה חשוב מאוד וגיוסם של תלמידי מחקר איכותיים לתואר שני הוא חלק מרכזי מהתכנית האסטרטגית של הפקולטה למדעי החיים.

בחירה של תלמידי PGR תהיה כפופה לראיון מוצלח (באופן אישי או על ידי סקייפ או שיחת ועידה) על ידי צוות הפיקוח וחבר עצמאי אחד של סגל אקדמי בעל ניסיון ניהולי משמעותי בתחום ה- PGR.

דרישות השפה האנגלית

אם אנגלית אינה שפתך הראשונה, אנו מבקשים דרישת כניסה סטנדרטית מינימלית של 6.0 IELTS (עם מבחני משנה שאינם נמוכים מ -5.5).

האישור חייב להיות צבר בתוך שנתיים ממועד ההתחלה המוצע.

אם אתה לא עומד בדרישה של IELTS, אתה יכול לקחת University of Bradford מראש הקורס אנגלית הקורס.

מה תלמד

מטרתנו היא להכשיר חוקרים רב תחומיים המסוגלים לעבוד כחוקרים עצמאיים ו / או אקדמאים בכל המגזר הציבורי והפרטי. כל חבר צוות מוזמן להרחיב את האופקים שלהם על היבטים שונים של מדעי הפרמצבטיקה ופרקטיקה.

הפקולטה למדעי החיים היא הגדולה ביותר באוניברסיטה עם קהילת PGR פעילה. האסטרטגיה האוניברסיטאית מיושמת ברמת הסגל במסגרת מוסד PGR מוסדי ועולה בקנה אחד עם המלצות QAA / RCUK. כל תלמיד PGR הוא חבר של בית הספר לרפואה של ברדפורד המזוהה עם אחת מקבוצות המחקר שלנו. תלמידי PGR מוקצים לצוות הפיקוח של החוקר הראשי של הפרוייקט והמפקח השני.

התלמידים נדרשים לעבור הכשרה בכתיבה מדעית, לייצר הערכה ביקורתית של המחקר בתחומם במהלך 6 החודשים הראשונים שלהם ובנוסף יש גישה למודולים לתואר שני (דרגה 7) בכדי לשפר את המיומנויות הרלוונטיות לפרויקט שלהם, כמו למשל טכניקות הפרדה (HPLC) ), שיטות ספקטרוסקופיות (FTIR, RAMAN), קריסטלוגרפיה מבנית ואחרות.

במהלך הלימודים, התלמידים אחראים לפיתוח תיקיית פיתוח אישי אשר משלבת ניטור דרישות ההתקדמות וכן רשומות גנריות ספציפיות.

לסטודנטים יש מספר הזדמנויות להציג את עבודתם לעמיתיהם בפקולטה בסמינר מחקרי רגיל ובסימפוזיון ייעודי המיועד עם יום פתיחת הפקולטה.

תרופות ופיתוח תרופות

מתקני המחקר של קבוצת המחקר MDPS ממוקמים במעבדות המדינה- of-the-art הממוקם בבניין Norcroft.

מרחבי המחקר קרובים למתקני המרכז האנליטי לחקר, והם משותפים עם המרכז למדעי ההנדסה הפרמצבטית, בבימויו של פרופסור אננט פרדקר.

מתקני הליבה שלנו כוללים: מייבשי ריסוס, מייבש להקפיא, טחנת פלנטרית, טחנת מיקסר, לוח Tablet, granulator לשתף גבוהה, נוזלי המיטה coater ו extruders להמיס חם.

ציוד אנליטי כולל כרומטוגרפיה של גז הפוך, ספיחת אדי דינמית, ספקטרומטרים (FTIR, RAMAN), HPLCs עם גלאי DAD, UV ו spectrofluorometric, UPLC, עקיצות אבקת רנטגן וכלי גביש בודד, כמו גם ניתוחים תרמיים המתאימים: קלורימטר סריקה דיפרנציאלי, מכשירי ניתוח תרמוגרווימטריים עם מדגמים אוטומטיים כמו גם מנתח מכני דינאמי.

לחוקרים יש גישה ישירה למיקרוסקופ אלקטרונים סורק.

פרמקולוגיה וטיפול ניסיוני

בנוסף ליכולות לביולוגיה מולקולרית ותאית, מתקן הליבה כולל פלטפורמות טכנולוגיות משותפות: אלה כוללים מתקני תרבית תאים וטכנולוגיות פלקססטיישן 3 ולומינומטר סטנדרטיים בתעשייה למבחנים מבוססי צלחות, דימוי חסימת פוטנציאל גבוהה והדמיה, חבילת אלקטרופיזיולוגיה ו- ניתוח תמונה.

לקבוצה יש גם גישה לסוויטת הדמיה ביולוגית (הדמיה חיה, מיקרוסקופיה אור, מיקרוסקופ אור, מיקרוסקופ אלקטרונים), יחידת שירותים ביולוגיים (שמירה על מושבות גידול של עכברים, כולל טרנסגניות) ויש לה גישה ל- FACS, proteomics, סינתזה כימית , ADME ומתקני מרכז אנליטית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... קרא יותר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. קרא פחות