דוקטורט לרוקחות

כללי

תיאור התכנית

משימה

המשימה של CSU-COP היא פיתוח חוקרי סטודנטים וסגל אשר ישפיעו על צרכי הבריאות של אנשים באזור, במדינה ובאומה. המכללה מספקת בסיס חזק בידע, אינטגרציה ויישום של מדעי הביו-רפואה, התרופות, החברה / ההתנהגות / המינהל והקליניקה כדי להפוך את הסטודנטים למתרגלים המחויבים לשירות הומניסטי, המסוגלים לספק טיפול ממוקד בחולים, ו מובילים חדשניים בקידום מקצוע הרוקחות. המכללה מאמצת את משימתה של האוניברסיטה לחנך אנשים מרקעים מגוונים כדי לשפר את הטיפול המוסמך בתרבות ולהפחית את הפערים בתחום הבריאות.

144130_CSU12Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

עיקרי הדברים

  • מדורג במקום הראשון במערב התיכון לרישום דוקטורט לרוקחות;
  • מדורג במקום ה -8 בהרשמות מיעוטים המיוצגות בתת-דוקטורט לרוקחות (האגודה האמריקאית למכללות לרוקחות. סתיו 2019 ייצוג מועט של רישומים למיעוטים לדוקטור לרוקחות כתוכניות מקצועיות ראשונות מבית הספר);
  • התמקדות גדולה במגוון והכלה;
  • תוכנית הלימודים החדשה תושק בשנת 2020 כדי להתאים את יכולות NAPLEX (בחינת רישוי);
  • מידות כיתה קטנות;
  • נוכחות גדולה במיתון פערים בתחום הבריאות בקהילה המקומית, הממלכתית והלאומית;
  • חוויות בין-מקצועיות וחוויות קליניות בבתי חולים באזור דירגו כמה מהטובים ביותר במדינה;
  • טיולי שליחות בינלאומיים.

144123_CSU1Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

עדויות סטודנטיות

בחירה בבית ספר לרוקחות היא חוויה מאתגרת. מבחינתי לקחתי בחשבון כמה גורמים בעת קבלת ההחלטה שלי, כולל עלויות, מיקום ואפשרויות תוכנית. בסופו של דבר בחרתי להשתתף ב- CSU-COP מכיוון שהראיון שלי כאן הותיר בי רושם מתמשך שאף בית ספר אחר לא סיפק. כאן ב- CSU, הרגשתי הרבה יותר בברכה; כיוון שהקהילה ב- CSU-COP הייתה חביבה ונלהבת באמת להיות שם.

כסטודנט בהווה, למדתי וגדלתי בדרכים שלא חזיתי לפני תחילת המסע הדידקטי הזה. CSU-COP הציע לי תוכנית לימודים מרוכזת מאוד בהתאמה אישית עם קבוצה תחרותית חזקה וידידותית שדוחפת אותי להיות נהדר בכל יום. להיות סטודנט ב- CSU-COP נתן לי את האפשרות להרחיב את הידע שלי בכל הנוגע לרוקחות, ורכשתי רמה חדשה של ביטחון בעצמי, כמו גם מערך מיומנויות קליניות התומכות בי בהיותי סטודנט מצליח. רוקח, ואני מקווה שרוקח טוב עוד יותר יום אחד בקרוב.

אלכסנדרה גוררולה, סטודנטית P3 בהווה.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation.

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation. קרא פחות