דוקטורט בריאות מרוכז אדם

כללי

8 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

דוקטור אדם-Centred בריאות

HSN אדם Centred בריאות

אנו מציעים תוכנית PhD צולבות משמעת בריאות האדם-Centred. מטרת התכנית היא לחנך למחקר שמטרתו לייצר ידע חדש לפתח ולתמוך בפועל בריאות מרוכזת אדם, כולל promotive בריאות, ביו-רפואי, תנאים מוקדמים ארגוניים ופוליטיים עבור מעשים כאלה. מועמדים בעלי מימון חיצוני מוזמנים להגיש מועמדות.

אדם מרוכז מחקר רפואי

אדם מרוכז מחקר רפואי הוא מחקר לוקח את הצרכימים וערכים של האדם הבודד כנקודת מוצא, זה יהיה על פרט, בינתחומי או ארגונית ומערכות רמה.

אדם מרוכז ערכים ועקרונות - כמו כבוד, אוטונומיה, השתתפות, צדק, כבוד, אמון ובטיחות מטופל וזכויות - ממלאים תפקיד מרכזיים בפועל בריאות ומדיניות. עם זאת, עקרונות היסוד של אגוצנטריות אדם הם כל הזמן תחת לחץ, בשל שורה של גורמים, כמו דמוגרפיה, שינויים ארגוניים, יישום ICT ובמרחק קבוע כדי לשפר את היעילות ואת העלות האפקטיביות בשירותי הבריאות. מבחינה זו, מטרתה של בעלי התואר השלישי התכנית היא להעפיל מחקר ברמה העליונה על היבטים שונים של מה למימוש עקרונות מרוכז אדם וערכי בריאות מניח ורומז.

מי יכול להגיש בקשה?

קהל היעד העיקרי של תכנית PhD הוא מועמדים עם פרויקטים ברמות שונות לגבי אנשים עם צורכים בריאותיים לטווח ארוך ו / או מצבים בריאותיים מורכבים, כמו זקנים, אנשים עם בריאות נפש או בעיות התמכרות לסמים ואלכוהול, ואנשים צעירים עם תנאים לטווח ארוך כמו דמנציה, לקות ראייה, שבץ, כאב כרוני או סוכרת.

שותפים בינלאומיים

יש לנו הסכמים עם ארבעה מוסדות שונים בשבדיה, ליטא, בריטניה, וארצות הברית אשר רלוונטיים במיוחד ומעוצב לשיתוף פעולת דוקטורט בפקולטה למדעי בריאות. מוסדות אלו נבחרו משום שכבר היו מחקרים משותפים במקום וחילופי חברי הצוות. מוסדות אלה הם:

  • אוניברסיטת אולסטר, בבריטניה, המכון למחקר סיעוד
  • אוניברסיטת ייל, ארה"ב, בית הספר לרפואה, המחלקה לפסיכיאטריה
  • אוניברסיטת אורברו, שוודיה, המחלקה למדעי בריאות ורפואה
  • אוניברסיטת ליטא למדעי הבריאות, ליטא, האקדמיה לרפואה
  • אוניברסיטת וושינגטון, ארה"ב, המחלקה Ophtamology
עדכון אחרון: נוב 2016

אודות בית הספר

The University College of Southeast Norway (USN) is the country’s second largest state-owned university college, measured in the total number of students, and larger than several of Norway’s universit ... קרא יותר

The University College of Southeast Norway (USN) is the country’s second largest state-owned university college, measured in the total number of students, and larger than several of Norway’s universities. קרא פחות
דרמן , פורסלאנד , ראולנד , Hønefoss , פורסלאנד , Bø i Telemark , קונגסברג , הורטן , Hønefoss + 8 יותר פחות