דוקטורט בפסיכולוגיה עומק עם התמחות בטיפול אינטגרטיבי ובנוהלי ריפוי

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

דוקטורט. ב פסיכולוגיה עומק עם התמחות בטיפול אינטגרטיבי ריפוי פרקטיקות

השיעורים מתחילים באמצע ספטמבר

התמחות דוקטורט חדשנית, המדמיין מחדש גישות לפרקטיקה הטיפולית, מגבירה ותומכת בעבודת האינדיבידואציה של התלמידים, ומשלבת את נקודות המבט החיוניות של פסיכולוגיית עומק ומסורות ריפוי יישומיות.

על טיפולים אינטגרטיביים וריפוי

התמחות דוקטורט זו מטפחת גישה אינטגרטיבית לפיתוח מקצועי באמנות ובמדעים של התרגול הטיפולי. עם פסיכולוגים מובילים, סטודנטים בפסיפיקאים עוסקים במסע של חינוך אישי, המטפח מיומנויות ושיטות טיפוליות מתקדמות, ותומך בהם בהכנת תרומות מדעיות חשובות ומקוריות לתחומן.

עבור מתרגלים מבוססים ומתפתחים, אנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצה מגוונת של אנשי מקצוע אקדמיים ומעשיים, אשר נקראים להעמיק את עבודתם הטיפולית באמצעות מחקר אינטגרטיבי של ריפוי המבוסס על היבטי החזון של פסיכולוגיית העומק. להיות חלק מקהילת למידה המתמקדת בחקר הקשרים החיוניים בין הפסיכולוגיה, הרוחניות והריפוי.

אנו מקדמים בברכה סטודנטים עם קריאה אישית עמוקה לעבודה הטיפולית שלהם, אנשים עם סקרנות עמוקה על עצמם ועל העולם, ולומדים לכל החיים המוקדש לאינטראקציה טרנספורמטיבית עם הזוהר, הנפש, ואת העולם הטבעי.

בשלושה ימי לימודים של סדנאות למידה מוקף בנוף הטבעי של קמפוס למברט בפסיפיקאטה, סטודנטים ופקולטות עובדים יחד כדי לשלב מסורות ריפוי חיוניות ותרבות מחקר עכשווית מתוך פרקטיקות ילידיות ועתיקות, פרספקטיבות רב-תרבותיות ועכשוויות, והמדע המתפתח על החוויה האנושית תוֹדָעָה.

עבור מגוון רחב של מתרגלים

Ph.D. ב פסיכולוגיה עומק עם התמחות בטיפול אינטגרטיבי ריפוי פרקטיקות דורש השכלה ברמה של מאסטר במקצוע ריפוי מוכווני מובהק. התוכנית אידיאלית עבור מתרגלים מגוונים במקצועות הבאים, כולל (רשימה חלקית):

 • פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים
 • מטפלות נישואין ומשפחה, עובדים סוציאליים ויועצים מקצועיים (מורשה או מורשה מראש)
 • בריאות מקצועני רפואה (סיעוד, רופאים, ספקי בריאות בעלות הברית)
 • יונגיאן אנליסטים ופסיכואנליטיקאים
 • מומחי התמחות וטיפול מיוחדים
 • מטפלים באמנות אקספרסיבית
 • יועצים רוחניים ופסטורליים
 • בריאות ואיכות עם מתרגלים מתקדמים
 • יועצים מוסמכים אחרים

הסטודנטים מפתחים קשרים חשובים עם חוגי הקליניקה והחוקרים הייחודיים של Pacifica, הכוללים: אנליסטים יונגיאנים, פסיכולוגים קליניים, פסיכיאטרים, מטפלים פסיכודינמיים, מטפלים במערכות, פסיכולוגים ארכיטיפיים, יועצים רוחניים, אנשי מקצוע בתחום הבריאות והרפואה, וחוקרים מתקדמים במחקרים, מיתולוגיה ו מדעי הרוח.

יתרונות

התמחות אקדמית זו כוללת שנתיים וחצי של קורסים, ולאחר מכן כתיבת עבודת הדוקטורט המקורית, הנלמדת מתוך תחומי המחקר הנבחרים של התלמיד. סטודנטים בתוכנית זו:

 • הצטרף לקבוצת דוקטורט מתקדמת של אנשי מקצוע מגוונים המשתפים פעולה ומעמיקים את עבודתם עם הלקוחות עצמם.
 • חקור את השדה ההולך וגדל של מחקר פסיכולוגי עומק ולפתח פרספקטיבות המסייעות לענות על הצרכים הקריטיים של העולם שלנו.
 • לפתח יכולת גדולה יותר לעבוד באופן סמלי עם תמונות, חלומות, תסמינים, קומפלקסים, ו synchronicity.
 • לעבוד לקראת מתרגלים מתקדמים, אנשי אקדמיה, מפקחים או חוקרים מלומדים בתחום.
 • בחן את היסודות הקריטיים של תהליכים טיפוליים ואת מגוון רחב של גישות תיאורטיות נפשית, פיזית, ורוחנית.
 • בניית קשרי חונכות עם אנשי סגל ומומחים מכובדים המוקדשים לתמיכה בתלמידים בהעמקת התרגול שלהם ומסע האינדיווידואציה שלהם.
 • ללמוד את עבודותיהם של חוקרים מובילים אשר גשרים בין מסורות פסיכולוגיות, תרבותיות, מיתולוגיות, היסטוריות וחברתיות לקידום ההבנה הרחבה יותר של החוויה האנושית.
 • לפתח מיומנויות מתקדמות בתחומים חשובים, כגון ריפוי סומטי, מיניות, עבודת חלומות ורוחניות.
 • חקרו את הקשרים החשובים בין בריאותו של אדם או קבוצה לבין בריאות הסביבה והתרבות שלהם באמצעות קורסים הרואים באקולוגיה, טראומה קולקטיבית, צדק חברתי ודינמיקה בין-תרבותית.

סקירה כללית של תכנית הלימודים

כאשר התלמידים מתחילים את לימודיהם במכון Pacifica Graduate Institute , הם מצטרפים לקבוצה של מתרגלים עמיתים אשר נרשמים באותה תוכנית תואר. רוב התלמידים נשארים עם אותה קבוצה לאורך המסע האקדמי שלהם. תחושה אמיתית מאוד של הקהילה היא הוקמה כסטודנטים לשתף פעולה בתוך הקבוצות שלהם ולשתף את חוויות הלמידה שהם חלק מהעבודה ברמת בוגר ב Pacifica. מוקמים קשרים אישיים ומקצועיים, שנמשכים זמן רב לאחר סיום הלימודים והשתלבותם המקצועית של הבוגרים.

פסיכולוגיה עומק עם התמחות בשיטות אינטגרטיבית ריפוי ושיטות ריפוי שיעורים יתקיימו במהלך שלושה ימים הפעלות (יום שישי, שבת, ראשון) כפעם אחת בכל חודש במהלך בסתיו, בחורף, באביב רבעונים. קורסים קיץ קיץ מוצע באינטרנט, יחד עם פיקוח בפועל מתמשך.

Ph.D. בפסיכולוגיה עומק עם התמחות בטיפול אינטגרטיבי ריפוי כולל 2.5 שנים של עבודה כמובן והשלמה מוצלחת של עבודת הדוקטורט המקורי.

התוכנית תכלול גם סדרה של סמינרים מיוחדים והרצאות על מגוון תחומי תרגול חשובים, כגון התמכרויות, חלום Tending, תיאוריות מערכות משפחה, דינמיקה ארגונית וקבוצתית, יונג ושאמאניזם, אקספרסיבי ותרפויטי, ריפוי מיתולוגיות, צל ו כוחו של מרפא הריפוי, ג'וזף קמפבל והמסעות המיתיים דרך העולם התחתון, התפתחות ניתוח יונגיאני, ביקורת התרבות של ג'יימס הילמן על הפסיכולוגיה, אמנות הריפוי הסינית, החיים הפנימיים והטראומה, הספר האדום של יונג, מסורות הריפוי של ילידים, טיפול בנשמה בבריאות מקצועות הרפואה, תרפיה יוגה, מקצועות טיפוליים קריירה, ונושאים עכשוויים אחרים המשפיעים על מקצועות הריפוי.

סה"כ יחידות בשנה הראשונה 24.5 סה"כ יחידות לשנה השנייה 12.50 סה"כ יחידות לשנה השלישית סך הכל יחידות התכנית: 74 יחידות (59 יחידות לימוד, 15 יחידות לימוד)

דרישות לסיום הלימודים

 1. על הסטודנטים להשלים סך של 74 יחידות רבעיות כדי לעמוד בדרישות התואר לקראת סיום הלימודים. הציון המינימלי של "C" נדרש בכל קורס הושלם. יש לשמור על רמה ממוצעת של ציון ציון 3.0.
 2. על התלמידים לעמוד בדרישות הנוכחות כפי שצוין ב מדריך הסטודנטים.
 3. על התלמידים לעבור בהצלחה בחינות בכתב מקיף בסוף השנה השנייה ללימודים.
 4. על הסטודנטים להציג בהצלחה מסמך בקרה המתאר את עבודתם הטיפולית או המעמדת עם לקוח מסוים, משפחה או קבוצה נבחרת לשני חברי סגל במהלך השנה השלישית של קורסי הייעוץ בפועל.
 5. על התלמידים להשלים בהצלחה מצגת אוראלית מקיפה בתום שנתיים וחצי של קורסים.
 6. על התלמידים לכתוב, להגיש ולהגן על עבודת הדוקטורט המקורית של הפקולטה.
 7. הסטודנטים נדרשים לקחת חלק ב -50 שעות של טיפול מעמיק, ייעוץ, ניתוח, או תהליך של רפלקציה עצמית מתוחכמת עם ספק בתחום שלהם בעת ההרשמה. דבר זה נדרש לסיום הלימודים ומומלץ מאוד לתמוך בתלמידים בחוויה החינוכית שלהם.

דרישות מעשיות

אין מספר מינימלי של שעות עבודה נדרשות, אך על התלמידים להיות מעורבים באופן פעיל בתרגול של טיפול, ייעוץ או עבודה במקצועם המכוון לריפוי או בריאות עם לקוחות בעת ההרשמה לקורסים. זה מבטיח שכל התלמידים יוכלו להשתתף באופן מלא ברצף הקורסים המעשיים. פסיפיקא אינו מספק את הפיקוח על שעות תרגול שיידרשו עבור רישיון או כל מטרה דומה. על התלמיד לספק כיסוי ביטוחי משלו לאחריות מקצועית.

הודעה על התמחות ורשיון

Ph.D. ב פסיכולוגיה עומק עם התמחות טיפולי אינטגרטיבית ריפוי פרקטיקות נועד במיוחד עבור מי, לפני ההרשמה, כבר מורשה או יש אישורים אקדמיים אחרים כדי להמשיך את הנוהג המקצועי הנבחר שלהם בהתאם לתקנות הרלוונטיות. התואר מספק חינוך מעמיק בתיאוריה ובנוהג של תרפיה ושל שיטות מחקר קשורות. למרות שחלק מהתלמידים עשויים לרצות לקבל רישיון לאחר קבלת הדוקטורט, תוכנית הלימודים אינה מכילה קורסים ספציפיים לרשיון ואין לראות בהם תועלת. יתר על כן, למרות שהתלמידים יעסקו בסוג מסוים של תרגול טיפולי תוך כדי התמחות זו, וייתכן שיתייעצו עם סגל ההוראה בנוגע לפרקטיקה שלהם, פסיפיקא לא תאשר, תפקח או תעקוב אחר הפרקטיקה למטרות רישוי, ולא נעביר תמיכה או תמיכה מינהלית, התמחות לפני או אחרי דוקטורט, או דרישות אחרות בפועל רישוי.

בחינות מקיפות

הבדיקה המקיפה מורכבת מחלק כתוב שנלקח בסוף השנה השנייה ובנתון בעל פה שנלקח בסוף השנה השלישית. הבחינה הכתובה מחולקת לשלושה חלקים המקבילים לשלושת מסלולי הלימוד של ההתמחות: תיאוריה ומסורת של תרפיה בעומק; תרפיה, ייעוץ, ריפוי פרקטיקות מודעים על ידי מדעי הרוח, אמנות ומדעים; ו משולב Praxis: מחקר ועבודות. היא נועדה להעריך את הידע שנרכש בשנתיים הראשונות של הקורסים ומשמשת כחינוך מוסמך לתלמידים לפני המשך השנה השלישית ללימודים. הבחינה השנתית השלישית כוללת את ההצגה הפומבית הרשמית של התלמיד, המדברת על הדרכים שבהן הודיע ​​התכנית על עבודתם ועל נושא הדיסרטציה שהוצע להם.

נייר בקרה

במהלך סדרת הצגות השנה השלישית, מציג כל תלמיד נייר בקרה המדגים את עבודתו של הלקוח ואת יכולתו לסנתז מגוון רחב של פרספקטיבות טיפוליות מתאימות תוך שמירה על סגנון התרגול הייחודי שלו.

עבודת הדוקטורט

תהליך הדוקטורט כרוך בהשלמת כל הקורסים במתודולוגיות המחקר, בפיתוח עבודת הדוקטורט ובכתיבת עבודת הדוקטורט. הדרישות והנהלים עבור ההרשמה לכתיבה עבודת הדוקטורט מפורטות במדריך הדיסרטציה. ועדת הדיסרטציה מורכבת מיו"ר, קורא וקורא חיצוני. כל חבר ועדה חייב להיות בעל דוקטורט שנרכש, המבוסס בחלקו על עבודת הדוקטורט, אלא אם מתאם המחקר של ההתמחות מוותר על דרישה זו. פסיפיקא אינו מספק את הפיקוח על שעות תרגול שיידרשו עבור רישיון או כל מטרה דומה. על התלמיד לספק כיסוי ביטוחי משלו לאחריות מקצועית. תוכנית הלימודים אינה מכילה קורסים ספציפיים לרשיון ואין לראות בה מועיל. כמו כן, למרות שהתלמידים יעסקו בסוג מסוים של תרגול טיפולי במהלך ההתמחות, וייתכן שיתייעצו עם הסגל על ​​התרגול שלהם, פסיפיקא לא תאשר, תפקח או תעקוב אחר הפרקטיקה הזו למטרות רישוי, וגם לא נארגן או ניהלה תמיכה מינהלית, התמחות לפני או אחרי דוקטורט, או דרישות אחרות בפועל רישוי. תוכנית הלימודים עשויה להשתנות בהתאם לצרכים האקדמיים המשתנים. קורסים נבחרים עשויים להיות רכיבים מקוונים. תקופת הדסרטציה הנדרשת לאחר שנתיים, לאחר הקורסים, מתמקדת במחקר ובכתיבה אקדמיים.

דרישות קבלה

 • מועמדים צפויים גם להיות בסיס חזק בתחום הפסיכולוגיה ואת עניין הפגינו ואת הכישורים ללימוד פסיכולוגיית עומק.
 • בנוסף לחינוך ברמה מקצועית ולפיתוח מקצועי של המאסטר, ההתמחות של הדוקטורט מחייבת מועמדים להיות בעלי ניסיון בעבודה עם לקוחות בתחום ריפוי ייחודי או טיפולי. במקרים מסוימים, תואר ראשון, יחד עם השכלה גבוהה של המורה / הכשרה / מלגה ושעות משמעותיות של ניסיון עבודה טיפולי, עשויים להיחשב כתואר שני.
 • התכנית הינה אידיאלית עבור מתרגלים מגוונים (מורשים, מורשים מראש או פטורים מרשיון) במקצועות הבאים (רשימה חלקית): פסיכותרפיסטים, פסיכולוגים, מטפלים במשפחה, עובדים סוציאליים, יועצים מקצועיים, אנשי רפואה ומקצועות רפואיים (אנשי סיעוד) , רופאים, ספקי בריאות של בעלות הברית), אנליסטים יונגיאנים, פסיכואנליטיקאים, יועצים מיוחדים לטיפול בהתמכרות וטיפול, מטפלים באמנות אקספרסיבית, יועצים רוחניים ופסטורליים, מתרגלי בריאות ואיכות חיים עם הכשרה מתקדמת ויועצים מוסמכים ויועצים אחרים.
 • המבקשים חייבים להיות גם לתרגל או יש תוכנית במקום להתחיל להתאמן ברגע שהם נרשמו לתוכנית.
 • מכיוון שהתוכנית שומרת על דגש חזק על למידה באמצעות מצגות לקוח וקבוצות פיקוח בפועל, אנו מחפשים מועמדים בעלי נטייה פסיכולוגית ומראים ראיות לחוסן הרגשי הדרוש לעבודה בתחום ההעברה / העברה הנגדית.
 • מחויבות מוקדמת לצמיחה אישית ולהתפתחות כלקוח או למטופל העובד עם מקצוען טיפולי היא גורם חשוב בשיקול הבקשה.
 • בנוסף למיומנויות מתקדמות בכתיבה ובמלגה, מועמדים מוצלחים יקיימו היכרות מסוימת עם כישורי הפסיכולוגיה המעמיקים, ויוכיחו מחויבות לתרגול ומחקר במקצוע טיפולי וריפוי.
 • דרישות יישום:
  • הצהרה אישית (3-5 עמודים)
  • Resumé / CV
  • 8-10 עמודים כתיבה אקדמית לדוגמא
  • 3 מכתבים עם טופס ההמלצה
  • תמלילים רשמיים - חייב להיות בעל תואר ראשון / מוסמך מאוניברסיטת מוסמכת או מוסמכת על ידי המדינה מוסד להשכלה גבוהה
עדכון אחרון: מארס 2018

אודות בית הספר

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... קרא יותר

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. קרא פחות
קרפינטריה , סנטה ברברה , ארה"ב מקוונת + 2 יותר פחות