דוקטורט בפיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

התוכנית לפיזיותרפיה במכללת Mercy College מחויבת לספק הזדמנות ייחודית לסטודנטים עם רקע ומצבים חברתיים מגוונים ללמוד תואר דוקטור בפיזיותרפיה. התוכנית מועברת במתכונת של סוף שבוע ומספקת תפאורה לסטודנט בעל מוטיבציה מונעת עצמית להשתמש בחשיבה ביקורתית ופתרון בעיות כדי לשלב ידע תיאורטי במגוון יישומים קליניים ומחקריים.

מטפלים פיזיותרפיים (PT) הם אנשי מקצוע בתחום הבריאות אשר מאבחנים ומטפלים באנשים בכל הגילאים הסובלים מבעיות רפואיות או מצבים הקשורים לבריאות המגבילים את יכולתם לבצע פעילויות תפקודיות בחיי היומיום שלהם. מכשירי כניסה PT מסייעים גם במניעת מצבים הקשורים לאובדן ניידות באמצעות תכניות כושר ובריאות המיועדות לקדם אורח חיים בריא ופעיל. PTs בודקים אנשים ומפתחים תוכניות טיפול תוך שימוש בטכניקות המקדמות את היכולת לנוע, להפחית כאב, להחזיר את התפקוד ולמנוע נכות. הם מספקים טיפול במגוון הגדרות, כולל, בתי חולים, מרפאות, בתי ספר ומתקני ספורט.

תכנית ה- DPT של Mercy College 'תכין אותך לשלוט במיומנויות ברמת כניסה של פיזיותרפיסט המקדמת פרקטיקות מיטביות באמצעות החלטות מבוססות ראיות.

הדרך להתאוששות של אל רוקר לאחר החלפת ברך- תודה לטיפול גופני Mercy College

אל-רוקר של ימינו חוזר לעבוד, אפילו לא שבועיים לאחר ניתוח להחלפת ברכיים. עם מהלך קפדני של פיזיותרפיה, מבוגרי Mercy College , בילי קמפבל, הצליח אל לקום על רגליו מוקדם מהצפוי. מאז החלפת הברך הראשונה של רוקר לפני 15 שנה, מדע הרפואה והניתוח החלופי השתפרו באופן קיצוני. ד"ר קמפבל סיים את לימודיו Mercy College בשנת 2012 עם דוקטורט קליני לפיזיותרפיה וממשיך להעניק חזרה למכללה על ידי השתתפות בקורסי מקרה של תוכנית DPT.

עובדות מהירות של פיזיותרפיה

 • תואר כפול 3 תוכנית BS / DPT
 • פורמט תכניות לימודים מלא בסוף השבוע
 • עבודות הקורס עשויות להסתיים בעשרה טרימסטר (3 שנים, 4 חודשים)
 • קבוצה קטנה / כיתה קטנה (30 תלמידים) המעניקה חוויה חינוכית בהתאמה אישית
 • סגל ייעודי המורכב מפיזיותרפיסטים עם התמחות שונות שעדיין מתאמנים
 • יועץ סגל אישי לכל סטודנט
 • מתכונת סוף השבוע מאפשרת לתוכנית להשתמש בפיזיותרפיסטים מומחים מנוסים מהאזור כדי לסייע בהדרכת מעבדה והרצאה בתחומי ההתמחות שלהם.
 • הזדמנויות להתמחות קלינית זמינות בלמעלה מ -200 מתקנים במטרופולין של שלוש מדינות
 • שיעורי תעסוקה גבוהים

תוצאות התוכנית

 • שיעור הסיום לשנת 2017 הוא 76% ו- 2018 עומד על 88% (זה מצביע על סטודנטים שסיימו את לימודיהם במועד בלבד ולא את אלה שסיימו את לימודיהם במועד מאוחר יותר)
 • שיעור הממוצע הכולל של רישיון ה- NPTE לשנת 2016 - 2017 הוא 100%, 2017-2018 הוא 96%.
 • שיעור התעסוקה לשנת 2018 הוא 100%

תוכנית הלימודים

בסוף תוכנית זו התלמידים צריכים להיות מסוגלים:

 • סנתז את הידע מהמדעים כבסיס לתרגול פיזיותרפיה
 • פיתוח תוכניות מניעה, קידום בריאות, בריאות וכושר
 • השתמש ביעילות באלמנטים של סינון ובדיקת ניהול מטופלים-לקוח כדי לנסח בצורה יעילה תוכנית טיפול או הפניה בקרב לקוחות בכל הגילאים על פני הגדרות
 • השתמש ביעילות באלמנטים של הערכה, אבחון ופרוגנוזה של ניהול מטופלים-לקוח בכדי לייעל את התוצאות בקרב לקוחות בכל הגילאים בכל הגדרות.
 • יישום וניהול של תוכנית טיפול יעילה הכוללת התערבויות מבוססות ראיות תוך התחשבות בליקויים ובמוגבלות הפיזית, הקוגניטיבית והפסיכולוגית, ומשאבים זמינים למיטוב התוצאות בקרב לקוחות בכל הגילאים בכל הגדרות.
 • לעסוק בתהליך דינאמי של חקירה מדעית כדי לשפר את התרגול של פיזיותרפיה בסביבת הבריאות המשתנה
 • שלב אתיקה, ערכים ואחריות מקצועית בתרגול הפיזיותרפיה
 • עורך דין למקצוע ולצרכים רפואיים של חברה מגוונת
 • תקשר ביעילות עם כל חברי בעלי העניין בתחום הבריאות (כולל חברי צוות בין-מקצועי, חולים / לקוחות, בני משפחה, מטפלים, צרכנים ומשלמים)
 • ניהול יעיל של פרקטיקה כולל מימון, מדיניות רגולטורית, דרישות משפטיות ומדדי איכות

physiotherapy, weight training, dumbbellstevepb / Pixabay

דרישות תואר

התלמידים נדרשים להשלים לפחות 90 נ"ז כדי להיחשב לקבלה. על נקודות זכות אלה לכלול 60 נ"ז של קורסי חינוך כללי חובה, ריכוז מינורי (15 נ"ז של שיעורים ברמה העליונה), ותנאי התנאי לקבלת פיזיותרפיה.

סטודנטים שסיימו בהצלחה לפחות שבעה קורסים מוקדמים המפורטים להלן עם תנאי קבלת תואר ראשון מינימלי ומצטבר לתואר ראשון של 3.0 זכאים להגיש מועמדות לתכנית. יש לסיים בהצלחה את כל הקורסים המוקדמים לפני הכניסה לתכנית לפיזיותרפיה. לא ניתן לקחת יותר מקורסי מדע מוקדמים במהלך הקיץ לפני הכניסה לתכנית.

נדרש ניסיון בהתנדבות או בעבודה בפיזיותרפיה. לכל שיעור יתקבלו שלושים תלמידים לכל היותר.

לתשומת לבך, לא ניתן לקבל יותר מ- 75 נ"ז ממכללה לשנתיים. סטודנטים יזכו בתעודות זרות ששפתם הראשונה אינה אנגלית נדרשים להשלים שישה נ"ז של הרכב באנגלית ברמת המכללה בכדי לעמוד בדרישות התואר הכפול ולהשלים את ה- TOEFL (לפי מדיניות המכללה). מי שכבר מחזיק בתואר ראשון / תואר ראשון נדרש להשלים רק את הקורסים המוקדמים ואת תכנית הלימודים בפיזיותרפיה. לאחר סיום המוצלח של השנה הראשונה בתכנית, הסטודנטים יכולים להגיש מועמדות לתואר ראשון במדעי הבריאות. לאחר סיום מוצלח של עבודות הלימוד הסופיות, יוענק הסטודנטים לתואר דוקטור לפיזיותרפיה.

מעבדת סימולציה קלינית

מעבדת ההדמיה הקלינית של בית הספר למדעי הבריאות ומדעי הטבע מכינה את התלמידים לעתידם כאנשי מקצוע בתחום הבריאות. שטח השטח של 12,000 מ"ר מורכב מכמה מעבדות מתמחות המדמות דיסציפלינות שונות במתקן רפואי. התלמידים יכולים לעבוד כצוות תוך כדי תרגול הערכת מטופלים, חשיבה ביקורתית, תקשורת והתערבויות על בסיס תרחישים ספציפיים של מטופלים.

אפשרויות קריירה

הזדמנויות קריירה לבוגרי הרופא לפיזיותרפיה במכללת Mercy College כוללות עבודה במרפאות חוץ פרטיות, בתי חולים לטיפול ושיקום, מתקני סיעוד מיומנים, מערכות בתי ספר, טיפול בבית, מתקני בריאות ובריאות, מרכזי תעשיה ומחקר ופרקטיקה פרטית. בוגרי Mercy College נמצאים כעת; בתפקידי פיקוח, בעלי פרקטיקות פרטיות וסגל אקדמי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... קרא יותר

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. קרא פחות
מעבורת דובס , ניו יורק , ניו יורק , יורקטאון הייטס , ארה"ב מקוונת + 4 יותר פחות