מטרת המחקר היא הדינמיקה, היחסים והאפיון התפקודי של מרכיבים מבניים בסיסיים של תאים אוקריוטים בתנאים נורמליים - פיזיולוגיים ובתהליכים פתולוגיים, כמו גם במידול שלהם. יתר על כן, הביטויים הכלליים של תאים פונקציונליים כגון מחזור התא, תנועה וכו ', כולל מנגנונים רגולטוריים שלה. ציון דרך מתודולוגי הוא vytochemie, הכלאה באתרו, מיקרוסקופית אלקטרונים, ניתוח תמונה, ניסוי ביולוגי in vivo ובמבחנה. תוכנית זו חופפת עם מספר תחומים אחרים, במיוחד בביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה ופיזיולוגיה.

תוכנית הלימודים מתבצעת בשיתוף עם המכון לרפואה ניסיונית, המכון לגנטיקה מולקולרית, המכון למיקרוביולוגיה והמכון לפיזיולוגיה של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

  • תכנית לימודים לתואר שני, כלומר הגשת עותק מוסמך של התעודה באוניברסיטה, או הגברת ההשכלה האקדמית, עד ליום 30 בספטמבר 2019.
  • הגשת טופס הבקשה כולל כל המתחם הרלוונטי, כלומר קורות חיים, הפניה מקצועית, קבלת התשלום של דמי הכניסה עד 30 באפריל 2019
  • הגשת עבודת הדוקטורט עד 30 באפריל 2019
  • סיום בהצלחה של הבחינה, המבוססת על ידע מתאים בתחום המדעי שנבחר.

בחינות הכניסה נעשות בצורה של ראיון בנושא הדוקטורט. תזה, המדגימה את הכישורים הטכניים של המבקש לתכנית הלימודים של הדוקטורט ואת היכולת לעבוד עם ספרות זרה מיוחדת. הפרויקט מוערך על ידי ועדת המומחים.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:


ספרות מומלצת, שאלות לדוגמה

הקריאות מומלצות על ידי מפקחים פוטנציאליים בודדים והן מבוססות על נושאים מקצועיים של עבודת הדוקטורט והדיסציפלינה הנבחרת. בפרט, מונוגרפיות מגזינים IF מכובד. ספרות ומשאבים מוצעים ניתן לראות בפרופילים של המפקחים הספציפיים.

מידע נוסף באתר האינטרנט של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית: http://dspb.avcr.cz


סיכוי קריירה

בוגר תואר שלישי (Ph.D.) תוכנית רכשה ידע טוב של הביולוגיה של התא ועל רקע ביולוגי של התהליכים הבסיסיים פתולוגיה התא. יש לו הבנה מעמיקה של נושא התזה והוא מכיר תהליכים בסיסיים בסיסיים בביולוגיה של התא. הבוגר רכש לעצמו חשיבה מדעית עצמאית, הוא מסוגל לאסוף ולהעריך באופן ביקורתי את המצב הקיים של ידע ולהציע פתרונות כולל עיצובים ניסיוניים. הבוגר צריך לנהל את כל השיטות שנבחרו עבור מחקרים מדעיים מכוונים את עבודת הדוקטורט שלו. עליו לפרש את התוצאות שהושגו ולהציג אותן גם בפגישות מדעיות. בוגר הוא מסוגל ללמד הן לפני ואחרי קורסים ביולוגיה של התא הפתולוגיה.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 15 תוכניות שמוצעות על ידי Charles University Second Faculty of Medicine »

עדכון אחרון: ינואר 9, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס, משולב קמפוס ומקוון
Start Date
אוק 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
Price
2,000 CZK
לשנה אקדמית. דמי הרשמה מקוונים: 540 CZK.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date