דוקטורט באתיקה רפואית

כללי

תיאור התכנית

PhD בבריאות אתיקה

כל תוכניות בריאות האתיקה (HCE) כוללות קורסים אקדמיים וסיבובי אתיקה קליניים או התמחות. תלמידים יכולים ללמוד במשרה מלאה או במשרה חלקית. סטודנטים במשרה חלקית חייבים לקחת מינימום של 2 קורסים בכל סתיו וסמסטר האביב. בדרך כלל, קורסי תואר HCE לומדים בשעתי אחר הצהריים ובערב.

הקורסים מיועדים עם דגש על יכולות מחקר. זה טוב יותר יקל על כתיבת העבודות.

תוצאות למידה התלמידים

  • ידע בסיסי. תלמידים יכולים להבין ולנתח את תיאורית האתיקה הרפואית ושיטות כמו גם נושאים שימושיים גדולים.
  • לימודים רב תחומיים. סטודנטים ביקורתי יכולים להתייחס אתיקה בריאות עם שדות רב תחומיים בתחום בריאות כמו מפעל מגוון והגלובלי (למשל, מחקר אמפירי, משפט, רפואה, פילוסופיה, דת, מדע).
  • מלגה. תלמידים יכולים לחקור ולכתוב מאמרים מלומדים, ללמד ולתקשר בצורה יעילה, ומאמרים אקדמיים הנוכחיים שמציגים טיעון משכנע (ות), לעסוק בספרות מחקרית, ולהפגין חשיבה וניתוח ביקורתיים.
  • מקצועיות. סטודנטים יכולים לשלב למידה אקדמית עם למידה חווייתית בסיבובים קליניים / ארגוניים כפונקציה של למידה שירות ופיתוח ואתיקה רפואית.
  • מנהיגות אתית. סטודנטים יכולים לתפקד עם מומחיות באתיקה רפואית ולספק מנהיגות אתית עם הידע, כישורים ויכולות המאפיינות את השירותים מקצועיים (למשל, התייעצויות אתיקה, חבר בועדת אתיקה ולוחות סקירה מוסדיים).
  • שיתוף תכנית הלימודים שיטות עבודה לחיים ארוך למידה. סטודנטים יכולים לטפח שיטות עבודה משותפת של תכנית לימודים ללמידה לאורך חיים לערך אישי ולעסוק רכיבים קליניים, ארגוניים ומקצועיים של אתיקה בריאות בהקשר גלובלי. שיטות עבודה כוללות: כתבי עת וספרות להתפתחויות באתיקה רפואית גישה; רשת עם עמיתים בעמותות והגדרות מקצועיות; טיפוח קהילה של חוקרים בתוכניות של המרכז, כגון על ידי השתתפות בסמינרים וסימפוזיונים, מתכוננים לבחינות מקיפות, וכתיבת פרויקטים לדוקטורט.

תכנית לימודים לתואר שלישי

תכנית הלימודים לתואר השלישי דורש עשרה קורסים (36 נ"ז) מעבר לתואר השני. לאחר בחינות מקיפות, הן לתואר הדוקטורט דורש 6 נקודות זכות של שעות עבודה. יש קורס אחד תנאי מוקדם (3 נ"ז). אם התואר השני של סטודנט אינו כולל קורסים שווי ערך לקורס תנאי מוקדם HCE, כמובן תנאי מוקדם הרלוונטי יילקח בנוסף לשנתי עשרה קורסים לתואר שלישי.

מסלול כניסה לבחינות בגרות דורש קורסים שש עשרה (48 נ"ז) מעבר לתואר בגרה. תכנית הרוטציה האתיקה שכותרתו, סיבובים קליניים וארגוניים באתיקה (CORE). התכנית מספקת לתלמידי HCE עם תכנית לימודים מבוסס על ניסיון ללמוד באופן מפוקח, צעד אחר צעד, המלומד, וכישורים מקצועיים למתן שירותי אתיקה בתחום בריאות. תכנית הלימודים מתמקד בשילוב אתיקה קלינית, ארגונית ומקצועית ברחבי ארגון הבריאות. התכנית גם מבקשת לספק חניכות הנחייתם להכשיר סטודנטים לבצע התייעצויות אתיקה קליניות, לרבות השלב טרום הייעוץ.

הסיבובים הזוטרים (HCE 646, 647) הם מאוד מפוקחים ולהתרחש בUPMC בית החולים מרסי שנמצא בסמוך לאוניברסיטת Duquesne. התמחויות הבכירה הסיבוב (HCE 681, 682), שבו תלמידים לתפקד כאתיקה ב-מגורים, להתרחש בUPMC בית החולים מרסי או במוסד אחר בתחום הבריאות. יש HCE שותפויות מרובות עם ספקי שירותי בריאות מקומיים, אזוריים ולאומיים כדי להקל על התמחויות אלה. חובות התמחות כוללים חינוך אתיקה מקצועי לאנשי מתקן, מחקר אתיקה, ביקורת מדיניות או פיתוח בנושאים אתיים, ומקרה התייעצות פוטנציאלי ולמפרע. כל התמחות בת שלושת זיכויים דורשת כ 150 שעות של עבודה בתוך המתקן שהוקצה.

בדרך כלל, סיבובים אתיקה והתמחות יכולים להיות יזם לאחר השלמת 18 שעות אשראי של עבודה כמובן. תכנית הליבה מאמצת גישה משולבת אתיקה, כפי שפותח על ידי מנהל בריאות יוצאי הצבא, כדי ליישם את יכולות הליבה לקליני אתיקה ייעוץ (מתוקן לאחרונה על ידי האגודה האמריקנית לביואתיקה והרוח). מתווה מפורטת של תכנית הליבה היא זמינה בHandbook HCE של מדיניות והנחיות.

עבודת דוקטור (PhD) או פרויקט (DHCE)

תואר דוקטור הוא תואר מחקר שמשלב השכלה אקדמית וקלינית להכשיר סטודנטים באופן שיטתי וביקורתי להיות חוקרים בתחום. לפיכך, הדוקטורט מתמקד ביכולות מחקר והכתיבה מתאימות להיות חוקרים מוצלחים בתחום.

פקולטה לועדה (דירקטור וקוראים) מוקצה לפקח על הסטודנט בשלב של כתיבת דוקטורט. לאחר שועדת מוודא שהעבודה או הפרויקט הושלמה באופן משביע רצון, יש דוקטורט ביטחון אוראלי עם התוצאות הבאות אפשריות: אישור פורמלי או הדרישה להגיש מחדש את הטקסט המבוסס על ביקורת בהגנה.

עם הצלחת השלמה מעל תמורת הסטודנט לבוגרים, בעקבות הדרישות של האוניברסיטה להגשת טקסט הדוקטורט ומתכנן לסיום הלימודים.

עדכון אחרון: May 2014

אודות בית הספר

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. קרא פחות