גדול הנדסה ביו רפואית

כללי

תיאור התכנית

הנדסה ביו-רפואית (BME) היא תחום מהפכני ומתגמל: מהנדסים ביו-רפואיים הם בחוד החנית של פריצות דרך רפואיות המשפרות את איכות חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. חלק מהחידושים שהם יצרו כוללים איברים מלאכותיים, מערכות הדמיה רפואיות, ניתוח לייזר, מנתחי דם, ניטור חולה אוטומטי, ומכשירי שיקום ונהלים. תחומי התמחות כוללים תאים ורקמות הנדסה, ביומכניקה, bioinstrumentation, הנדסת אורתופדים, הנדסה קלינית, בביו-חומרים, הנדסת שיקום, הדמיה רפואית, ופיזיולוגיה של מערכות. התכנית מתמקדת בהצלחת תלמיד והמטרות החינוכיות שלנו לתאר את מה שבוגרים של המטלות העיקריות לאחר סיום לימודים.

ביו-מד

עובדות מהירה הנדסה ביו רפואית

  • סטודנטים באוניברסיטת ניו אינגלנד מערביים לייצר פרויקטים של מחקר ועיצוב עטור פרסים. כל פרויקטים של העיצוב הבכיר שלנו בתשע השנים האחרונות פורסמו והוצג בכנסים טכניים אזוריים או ארציים.
  • ארצי, 20 אחוזים מבוגרי הנדסה ביו-רפואיים ללכת לבית הספר לרפואה. במערב אוניברסיטת ניו אינגלנד, קורסי קדם-רפואה הנדרשת מתאימים ישירות לתכנית לימודי BME.
  • שלושים ושמונה אחוזים מהתלמידים לומדים הנדסה ביו-רפואית באוניברסיטת ניו אינגלנד המערבית הם נשים.
  • רבים מתלמידינו להתחרות על ומוענקים התמחויות קיץ יוקרתיות בכל רחבי הארץ.

גמישות במסגרת תכנית הלימודים

BME מציע מגוון רחב של תחומי ההתמחות, לרבות מסלולים ברפואה ובתעשייה. מתוך הכרה בכך, שאנו מציעים גמישות בתכנית הלימודים שלנו שמאפשרת לך לבחור קורסי בחירה שמעניינת אותך ביותר.

תואר אידיאלי Pre-רפואי

אם התוכניות של הקריירה שלך כוללות בית ספר לרפואה, ההנדסה ביו רפואית היא גדול בשבילך. אנו מציעים הזדמנויות מצוינות מראש רפואי ייעוץ ולזכות בחשיפה קלינית בבתי חולים מקומיים. הקורסים שֶׁלִפנֵי לִמוּדֵי רְפוּאָה מתאימים ישירות לתכנית לימודי BME.

המהנדסים ביו-רפואיים היכולת הייחודית לשמש גשר בין ההנדסה ורפואה. ההתקדמות המהירה של טכנולוגיה גבוהה לכל ההתמחויות רפואיות גדלה הביקוש למהנדסים שיש להם עומק של ידע בשתי הנדסה ופיזיולוגיה. מהנדסים ביו-רפואיים יכולים לתרום תרומה משמעותית לחברה על ידי שיפור טיפול בחולים וסופו של דבר לשפר את איכות חייהם של אחרים. אוניברסיטת ניו אינגלנד מערבית מעניקה לסטודנט הנדסה ביו רפואית עם רקע מוצק בהנדסה והבנה מעמיקה של פיזיולוגיה אנושית, אנטומיה, ביולוגיה וצורך להיות מהנדס ביו-רפואי מוצלח. תכנית הלימודים מיועדת לגמישות מרבית, המאפשרים לתלמידים לבחור קורסי בחירה שהם מעניין ביותר. בשנה הזוטרה ובכירה, תלמידים לבחור ארבעה "קורסי בחירה רצף," שני קורסי בחירה טכניות, כמו גם סדרה של חמישה קורסים בחינוך כלליים שלמלא את הדרישה של האוניברסיטה לפרספקטיבה על אתיקה, היסטוריה, אסתטיקה, למידה ליברלית ומקצועית משולבת, לימודי תרבות, ונושאים חברתיים והתנהגותיים. תלמידים נחשפים למערכות הפיזיולוגיות המרכזיות בכל אחת מארבעת הסמסטרים הסופיים עד עבודה במעבדה, קורסים, ובאמצעות אבן הראשה פרויקט עיצוב בכיר.

הזדמנויות קריירה

תכנית ההנדסה ביו רפואית באוניברסיטת מערב אנגליה החדשה נועדה להכין את התלמידים לשתי תעסוקה מיידית או לקבלה ללימודים או בית ספר לרפואה. ביקוש למהנדסים ביו-רפואיים גדל ככל שטכנולוגיה יותר ויותר מוצאת את דרכה לכל ענפי רפואה. מאז תחום ההנדסה ביו-רפואית הוא כל כך רחב, שרבים מהבוגרים שלנו לבחור להתמחות בידע שלהם בתואר או בבית הספר מקצועי על ידי רודף MS, PhD, או תואר MD. הבוגרים שלנו עובדים במכשור הרפואי ותעשיית המכשיר, חברות תרופות, חברות ביוטכנולוגיה, מתקני מחקר, ובבתי חולים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

This Western New England University website conveys a rich and powerful portrait of a special institution that provides outstanding educational opportunities for all students.

This Western New England University website conveys a rich and powerful portrait of a special institution that provides outstanding educational opportunities for all students. קרא פחות