איש המקצוע המאומן הוא גורם מוסמך לפעול בתחומי ניתוח חיה קלינית לוויה, מרפאת וניתוחים של חיות משק או ספורט וכן צוותות רבים תחומיים בתחומי בריאות הציבור, אקולוגיה, תברואה סביבתית ומניעת zoonoses. בפעילויות רביית ייצור בעלי החיים, פועל בתחומים של יצירת גידול בעלי חיים וייצור של הבשר והחלב של מינים שונים, כמו גם טכנולוגיה ובדיקה של מוצרים מן החי. חקלאות וניהול חקלאות ובקרה טכנית של מעבדות סמים בעלי חיים למפעלים מספוא גם תחומי התפקיד של וטרינר, בין רבים אחרים.

הקורס של בית הספר יש חולי וטרינרים מודרניים Farm לרפואת וטרינרית אשר מארחים נהלי חינוך, מחקר ושירות לקהילה. הקורס הוא יום, שנמשך 5 שנים.

קרלוס אנטוניו CENTER קורס לרפואת וטרינרית UNIVESITÁRIO נשיא / הקמפוס Juiz de Fora צריך להקים מקצועי מסוגל לעסוק עם פעילות רפואית וטרינרים לפתור שאלות אזור קשורות כלכלי, חברתי, סביבתי ופוליטי. איש המקצוע חייב להיות בעל ידע תיאורטי רחב, מעשית, מדעי וטכנולוגי, כמו גם היכולת, חשיבה ביקורתית ויצירתיות, כך שאתה יכול ליצור טכנולוגיות לענות על הצרכים בקנה אחד עם הצרכים הנוכחיים, בעיקר באזור, בהתאם לשיעור ההחזקה של הקהילה באינטגרציה קבע והרמוני בין בעלי חיים, בני אדם ובריאות הציבור.

המטרה הכוללת כמובן לרפואה וטרינרית הוא הכשרת רופאים כלליים, תוך ראייה הוליסטית, עם הכישורים והיכולות הדרושים פעילויות מניעה, אבחון וטיפול במחלות בעלי חיים, ייצור בעלי חיים, הטכנולוגיה של מוצרים מן החי בריאות הציבור. מטרת הקורס היא להקנות מקצוע הכשרה מוצק מחויב אתית עם הפקה והפצה של ידע, שתתחייב לצורכי הקהילה, כמו גם ניתוח ובניית הטבע התפקיד החברתי של וטרינר.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • Portuguese (Brazil)

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC) »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
מרץ 2020
Duration
5 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מרץ 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

מרץ 2020