ברפואה וטרינרית

כללי

תיאור התכנית

טופס הווטרינר לפתח פעולות ותוצאות התמקדו באזור למדעי החקלאות בגין ייצור בעלי חיים, ייצור מזון, בריאות בעלי חיים והגנת הסביבה. בין מיומנויות ופתחו מיומנות מקצועית זה כולל גם את פעילותה בתחומי פרט ברפואה וברפואה הקולקטיבית, ולחשוב באופן ביקורתי, לנתח בעיות של חברה לחפש פתרונות להם. הם צריכים גם להיות מסוגלים לפתח מניעה, קידום, הגנה ושיקום ברמות הפרטיות והקולקטיביות.

הקורס של רפואה וטרינרית UNIMES מספק הכשרה מקצועית בתחומים ספציפיים: הגנריקה וייצור, בריאות הציבור, ביוטכנולוגיה ואיכות הסביבה. זה מבטיח גם generalist, הומניסט, ביקורתי רפלקסיבית. הקורס יש למעלה מ -15 שנות ניסיון בתחום החינוך המקצועי ו -12 כיתות וטרינרי מיומן. כמו כן, יש סגל מאוד מוכשר, מורכב יותר מ -75% ממורים עם טיטרציה אמן או רופא ממוצע 12 שנים של לימוד הקורס בולט להכשרת האיכות המוצעת ותעסוקה גבוהה, הוא במגזר הפרטי ציבור.

עדכון אחרון: פבר 2016

אודות בית הספר

O CEUBAN – Centro de Estudos Unificados Bandeirante iniciou suas atividades em 20 de junho de 1968, sob a antiga denominação de Sociedade Civil de Educação Física de Santos.

O CEUBAN – Centro de Estudos Unificados Bandeirante iniciou suas atividades em 20 de junho de 1968, sob a antiga denominação de Sociedade Civil de Educação Física de Santos. קרא פחות