במהלך

הקורס נותן סטודנטים למידה מעשית מכוונת לשוק המקצועי ידי סגל מורכב מורים ורופאים בעלי ניסיון רב בתחומים שלהם בהתאמה של קומפלקס וטרינרית atuação.No מפותחים שיטות הוראה, מחקר, רחבה, ו טיפול רפואי וכירורגי של בעלי חיים קטנים וגדולים, המשלים את ההוראה התיאורטית.

יש המבנה התומך שלה שלושה חדרי ניתוח, שמונה מרפאות לטיפול קליניות, מעבדות קליניות, גידול בעלי חיים ורפואה מונעת, חדרי נתיחת טכניקה כירורגית, מעבדות אנטומיה מיקרוסקופית, חדר נוזל ותעשיית ההדמיה ( הרדיולוגיה, אולטרסאונד אקו), כמו גם חצר טיפול בבעלי חיים גדולים, דוכנים במלונות לשמירת חיות מורכבות ותחת טיפול.

במהלך הקורס התלמיד מומלץ להשתתף בפעילויות מחקר שנערכו על ידי מורים, כמו גם תוכניות לשיתוף פעולה טכניות ומדעיות מתוחזק עם מוסדות לאומיים וזרים כגון גן החיות של סן דייגו, שבה הוא שמר את הפרויקט רק בארץ במימון האגודה הזואולוגית של סן דייגו. פעילויות חינוכיות מקודמות, כולל קורסים והרצאות לקהילה על טיפול בסיסי בטיפול בחיות, בעלות pet אחראית רווחת בעלי חיים, מסעות חיסון וסירוס כלבים וחתולים, פרויקטי אימוץ בעלי החיים נטושים סיוע וטרינרי משקים .Professores הקורס לתלמידים שאין מחקר מדעי לפצות קבוצת מחקר שכותרתו פתולוגיה המבנית והתפקודית הווטרינרית, רשומה CNPq (המועצה הלאומית לשלום מדעי ופיתוח טכנולוגי), מפתחת פרויקטים בקווי מחקר של מחלות מידבקות טפילי חיות בית ו פרוע, ניסיוני פתולוגיה, אונקולוגיה וטרינרית טוקסיקולוגיה.

שוק העבודה

וטרינר מפתחת פעולות הקשורות לבריאות בעלי חיים וייצור, בריאות ציבור, ייצור מזון ואיכות סביבה. פעילותו מכוונת במרפאות וטרינריות ובתי חולים, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר, סוכנויות מימון או מינהל ממשלתי, בחברות הרכיבה רוכבי, גני חיות, מעבדות ומפעלים מוצרים וטרינריים, מקררים, חברות שירותי פיקוח חיה מוצרים קואופרטיבים חקלאיים וכפריים.

הפרש

סטודנטים שהתקבלו 2010 ENADE הממוצע הטוב ביותר של כל קורסי הווטרינרית של פאולו יותר סאו, שמסתכם ציון מקסימאלי 5 שניתן על ידי ועדת האימות במקום INEP / MEC למצוינות של פרויקט התשתית הפדגוגי שלה. הקורס יש שותפות עם Anclivepa (האגודה הלאומית של בעלי החיים הקטנים קליניים וטרינרים) להפעלת קורסים מיוחדים תכנית לשיפור מקצועית ברפואה הפנימית קטנים בעלי חיים.

שירות קהילתי

מיקום Complex וטרינרית: Av. סגן Laudelino פריירה לעשות אמארל, 700 (קמפוס סאו מיגל) טלפון: שירות 2037-5792Horário: יום שני עד יום שישי, מ 08:00 עד השעות 12 מ 13h כדי 17h, יום שבת מ 08:00 עד 12:00.

מידע נוסף

בוקר - החל 7.30 כדי 12.50. כיתות יום שבת ב סמסטרים כמה.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • Portuguese (Brazil)

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL) »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
מרץ 2020
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
Price
1,896 BRL
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מרץ 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

מרץ 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date