בריאות fda וטיפול חברתי - מחקרי בריאות והחברה

כללי

תיאור התכנית

תיאור קורס

לפתח מיומנויות והידע של טיפול החברתי שלך באמצעות תערובת של הוראה למידה בכיתה מבוססת עבודה, במידת היסוד הפופולרית שלנו ב רפואה ועבודה סוציאלית.

קורס זה יספק לך כישורים למצב העדכני ביותר, ידע ומומחיות כדי לעזור לך להביא ערך אמיתי למקום העבודה שלך. לומד עליהם יעזור לך לפתח את התרגול הטוב ביותר ולתת לך חוויה של עבודה במסגרת התרבות של השתתפות ושיתוף פעולה.

תהיה עודד אותך לחשוב על העבודה שלך במונחים של הערכים שלך ומסגרת מוסרית. יהיה לך הזדמנות לחקור סוגיות מפתח במגזר באמצעות פעילויות עבודת צוות, לימוד אישי ומיקומים עבודה.

ה- FDA בבריאות וכמובן טיפול מחקרים חברתיים מכסה מגוון רחב של נושאים.

השנה הראשונה מכסה:

  • Applied התפתחות אדם - כישורים בין-אישיים ותקשורת אסטרטגיות - ערכים, מוסר ואתיקה - עיסוק מקצועי ומקום העבודה - מדיניות חברתית - מבוא לסוציולוגיה

השנה השנייה מכסה: - ניהול בטיפול הגדרות - נושאים חברתיים עכשוויים - פרויקט - פרקטיקה מבוססת ראיות - עיסוק מקצועי - פסיכולוגיה של בריאות נפש - יחידה אופציונלית

במהלך הלימודים שלך, תוכל לסיים את שני מיקומי עבודה שנותנים לך תובנה חשובה איך המגזר עובד, ולשפר את התעסוקה שלך. בשנה השנייה שלך, תוכל גם להשלים את פרויקט מחקר בנושא של הבחירה שלך.

הוראה והערכה

הצגה והערכה היא באמצעות קורסים, בדיקות של ידע והבנה ומטלות בכתב. הוראה ולמידה היא באמצעות שילוב של הרצאות, דיון בפיקוח, עבודה קבוצתית קטנה ומצגות.

הזדמנויות התקדמות

על סיומו המוצלח של קורס FDA ייתכן שתוכל להתקדם לתואר הראשון (בהצטיינות) בריאות וניהול הטיפול החברתי בסומרסט המכללה. לחלופין אתה יכול לפנות לאוניברסיטת פלימות 'לשנה השלישית שלך. אנא שים לב כי מועד אחרון ליישומי התקדמות ומקומות עשויים להיות כפופים לזמינות.

התקדמות קריירה

קורסים אלה פותחים מגוון של מסלולי קריירה בענפי הבריאות והחברה, ולתת לך את הפוטנציאל לעבודת יום אחד בתפקיד ניהולי או פיקוח אשר עשוי לכלול עובד תמיכה משפחתית, עוזר הוראה בבית ספר שבו תלמידים זקוקים לתמיכה לימודית נוספת או עוזר עובדת סוציאלי.

דרישות כניסה

מועמדים לתואר הקרן דורשים הסמכת רמת 3. בדרך כלל, זה יכול להיות רמות AS / A2 (160 נקודות מינימום כולל 80 בA2), CACHE או BTEC דיפלומה הלאומית, או תעודת גישה וNVQ רמת 3 בנושא רלוונטי. מועמדים גם צריכים GCSE אנגלית שפה ומתמטיקה במינימום של כיתה ג

תלמידים בוגרים שאינו עומדים בדרישות כניסה פורמאליות אלה מוזמנים להגיש בקשה, אם הם יכולים ראיות האינטרס שלהם וניסיון בתחום המחקר.


בשל אופייה של קורסים אלה, תידרש לעבור גילוי וחסימת סימון שירות (שנקרא בעבר CRB), לפני תחילת עבודת מיקום.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, ... קרא יותר

Located in Taunton the County Town of Somerset, in the heart of the South West, Somerset College offers an extensive range of Further and Higher Education courses as well as skills training in a warm, friendly and welcoming environment. Our success speaks for itself with fantastic achievements and great careers for our students. קרא פחות