בענף

כללי

תיאור התכנית

לימודי תואר ראשון בלימודי ספורט בהולנד

האם אתה נלהב ספורט ואתה רוצה להביא לשינוי? אז זה תוכנית ייחודית היא רק תוכנית בשבילך! ההשראה והעוצמה של ספורט נותן לך הזדמנויות גדולות לעשות הבדל אמיתי.

ספורט, בריאות וניהול

המכון ללימודי ספורט באוניברסיטת הנזה למדעים יישומיים, חרונינגן, מציע תוכנית רווקים בת שלוש שנים, המורכבת מ -180 ECTS. תוכנית בינלאומית זו יוצרת אנשי מקצוע (ספורט) חדשניים. כסוכן שינוי אתה יכול לעשות את ההבדל הן ברמה האישית והן ברמה החברתית. כוח הספורט מניח את שלושת ערכי הליבה של הספורט פעילות גופנית:

  • ספורט ופעילות גופנית חיונית לאורח חיים בריא,

  • ספורט יוצר ערך עסקי,

  • הספורט הוא הכוח החברתי של קהילות ואומות.

התכנית מאופיינת במיקוד המקצועי שלה. בכל שנה תוכלו להרוויח ניסיון בעבודה האמיתית על ידי עבודה בתחום. רוב המודולים מרכז סביב משימה מעשית בארגון מקצועי. הקורסים האחרים נועדו להכין אותך לאתגר זה.

שנה ראשונה

השנה הראשונה היא מה שנקרא שלב propaedeutic (60 ECTS). בשלב זה תוכלו לפתח יכולות מקצועיות על ידי עבודה על מספר פרויקטים ליחידים, עסקים או ארגונים. נתמך על ידי המורים שלך ואת התלמידים האחרים, תתחיל לפתח תחושה של אחריות מהיום הראשון. שיתוף ידע וניסיון משחק תפקיד מרכזי.

שנה שניה

השנה השנייה מתמקדת ביצירת וניהול שינויים במהלך עבודה. התפקיד שלך הוא בראש ובראשונה להיות סוכן שינוי. כדי שתוכל לעשות זאת, אתה לוקח קורסים בנושאים כמו מחקר מעשי, פיתוח ספורט, ניהול וארגון, מדיניות ארגונית וייעוץ.

שנה שלישית

בשנה האחרונה תעבוד בארגון מקצועי לפרויקט הסיום שלך. במהלך השלב הראשון של הפרויקט תוכלו להעריך את הארגון. זה יוביל את עבודת המחקר שלך. בהתבסס על תזה זו תוכלו לפתח וליישם שירותים, מוצרים וחידושים עבור הארגון על פי שלושת ערכי הליבה של הספורט.

פרספקטיבות קריירה

בוגרי לימודי ספורט יש מגוון רחב של אפשרויות הקריירה. רבים מבוגרינו יועסקו בעבודות שממוקמות סביב:

  • (הבינלאומי) מדיניות הספורט מנהיגות

  • פיתוח עסקי

  • ניהול הספורט

  • יזמות חברתית

  • פיתוח קהילתי

  • פעילות גופנית והזדקנות בריאה.

תוכניות האדון של הנזה UAS

תואר ראשון במדעי המחשב מציע לסטודנטים גישה לתארים לתואר שני בחרונינגן ובאוניברסיטאות בינלאומיות שונות ברחבי העולם. אחת האפשרויות הפתוחות בפניכם לאחר סיום הלימודים תהיה שנה אחת בריאה הזדקנות מקצועית (לימד בהולנדית) באוניברסיטת הנזה למדעים יישומיים. זה מאפשר לתלמידים לקבל תואר שני למדעים בתוך ארבע שנים. תוכניות אחרות של מאסטר כגון המאסטר האירופי בספורט ובריאות (רומא, איטליה) או מאסטר ספורט ניהול (Molde, נורבגיה) יהיה גם פתוח לך.

תנאי קבלה

תעודה של בית ספר תיכון או הסמכה של בית ספר תיכון בינלאומי ברמה דומה לתעודת הלימודים של בית הספר התיכון VWO הולנדית נדרשת להתקבל. מועמדים גרמנים צריכים לקבל את התעודה הבאה: Zeugnis der Allgemeinen Hochschulreife. כל דיפלומה אחרת יישפטו על ידי Nuffic או Naric. גם תלמידים שכבר עברו שלב פרופאדוטי רלוונטי. הערכה היא חלק מהליך הבחירה, והאנגלית צריכה להיות ברמה מספקת.

דרישות נוספות

ישנם הבדלים בהליך הקבלה תלוי אם התלמידים גרים באזור בנלוקס / גרמניה או לא.

סטודנטים מאזור בנלוקס / גרמניה

לאחר החלתו, תוזמן ליום התאמה. השתתפות ביום זה הוא חובה והוא מאורגן על מנת להעריך אם השאיפות, הכישורים והציפיות של התלמיד תואמים את תוכן התוכנית. יום ההתאמה מורכב מאתגר פיזי, מחקר מקרה וראיון עם אחד מחברי הצוות. לאחר יום הלימודים, התלמידים יקבלו משוב ועצה מחייבת לגבי מה שהסטודנט צריך לעשות כדי לעמוד בדרישות התוכנית.

סטודנטים המתגוררים מחוץ לאזור בנלוקס / גרמניה

לאחר החלת, יהיה עליך למסור הקצאת התאמה. הקצאה זו מורכבת מקלטת וידאו המציגה אותך בהגדרת קבוצה הקשורה לספורט ותכלול גם מצגת אישית. יתר על כן תצטרך התייחסות ויש צורך לכתוב מקרה.

דרישות נוספות לכלל התלמידים

סטודנטים שהתקבלו ללימודים במדעי ספורט יצטרכו לעבור מבחן ספורט רפואי על מנת להעריך את הכושר הגופני שלהם.

www.hanzegroningen.eu/shm

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on t ... קרא יותר

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on top of that, you will be living in the best student city of the Netherlands. קרא פחות
חרונינגן , חרונינגן , לידס , וילנה , אססן + 4 יותר פחות